Jump to content
Dogomania

30-letnia Saba ma kochajacy dom :)))))))


Izabela.S

Recommended Posts

[quote name='Rybc!a']Tak, to ona. Nawet się z nimi bawiłam ;) A Tamborkowi i Kordonkowi w pewnym sensie znalazłam dom ;)[/QUOTE]

Cudownie, że to Ta Kordonia :loveu: Kociaki zawiozła do niej moja koleżanka z pracy i bardzo dobrze się o niej wypowiadała, więc coś mi aż serducho zadrżało, jak przeczytałam, że osoba podobna z opisu zabrała Sabę. Jesteście dziewczyny wspaniałe :loveu: :loveu: :loveu:
A Sabunia taka na fotkach szczęśliwa, to niezwykła sunia jest - elfik nadmorski :lol:
Jak dobrze, że ma juz dom, taki dom!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie...przed chwilą przeczytalam wszystkie nowe posty w subskrybowanych watkach- w tym w wątku Sabiny- odświeżyłam i w pierwszej chwili pomyślalam, ze coś sie uszkodziło- z nawyku oczekiwalam, że u Sabci juz powinna być Wola, by ją przenieść na pierwszą stronę :D.
Dopiero po chwili do mnie dotarło, że Sabinka moze juz o świcie sobie w łóżeczku spac spokojnie i nigdzie nie musi tak rano łazić :)
ale tak sugestia- moze zmienic tytuł wątku i zgłosić watek moderatorowi do przeniesienia - do juz w nowym domku? Myśle, ze tego Domku nie zapeszymy, a po co Sabinka ma innym potrzebującycm zabierac miejsce?
Tylko tytuł moze zmienic tylko Iza :)

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie hopkam;) ale regularnie czytuje:loveu:Milutko się czyta takie dobre wieści;)Kolejna wręcz idealna adopcja z miłością od pierwszego wejżenia;)Nasz Roki tak samo kroczek w kroczek za pańcią i przy nóżce od samego początku;)Sendi psiula ze schronu hopsnęła prosto do wyreczka:)
To dzisiaj pączuś jak nic, trzeba uczcić wszystko razem w całokształcie;)

Link to comment
Share on other sites

Ugotowałam jej strawę podobną do tego, co jadła w swojej budzie ;) - rosół na gęsto z ryżem, z włoszczyzną i mięsem drobiowym i serduszkami. Na noc wystawiłam to na balkon, zeby wystygło do rana, koty powyciagały wszystkie serduszka :lol: , ale i tak jedzonko smakowało Sabince :)
Dziś spałyśmy przy otwartych drzwiach od pokoju i nie szczeknęła ani razu w nocy :) Rano Krótka przyszła się pomilić na łóżko (nie bała się!!!), a Saba tylko warczała. Zauwazyłam, ze najbardziej złości ją, kiedy ktoś wchodzi do JEJ pokoju, w dużym pokoju, czy kuchni nie zwraca praktycznie uwagi na koty.
Akucha, ale przez to,z e to ja ją wzięłam, to ona bedzie mieć ciągłą dostawę nowych kotów tymczasowych. Nie będzie moze zachwycona, chociaż kto wie, moze tak sieprzyzwyczai, że nie będzie zwracaćna to uwagi.
Aha, mam pytanie- którą karmę suchą polecacie dla tak starego pieska, i która jest stosunkowo niewielkich romiarów?

Link to comment
Share on other sites

tu jest [URL="http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_201_202_205_212"]link[/URL] do karm dla psów starszych ras małych
na krakvecie mozna szukac karm wg rodzaju- tam kolejno wybierasz coraz węższa specjalizację :)

[URL="http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_201_202_205"]tu[/URL] kest podział na karmy wg rodzaju psa

Link to comment
Share on other sites

Karmy dla starszych psów małych ras są dosyć drobne i dostosowane do mozliwości szczęk psów w podeszłym wieku :lol:
Kordonia, jestem przekonana, że Saba zaakceptuje koty na tymczasie. Nie będzie się nudziła czekając na powrót swojej Pani. Moje psy zawsze dogadują się z kotami. Powarczą, poburmuszą się, a później sztama. Z Sabą też tak będzie!
Wstawiajcie dużo, dużo fotek!!! Kotów też, bo my też je lubimy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Wstawiajcie dużo, dużo fotek!!! Kotów też, bo my też je lubimy :loveu:[/quote]

Kotków też? To ja pozwolę sobie umieścić zdjęcie mojego kochanego ulubieńca- Pacana.


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6097/pacantv4.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie potafie zmienic naglowka w temacie Saby :oops: podpowiedzcie prosze :oops:
Czytam wieczorami relacje Kordoni, serduszko sie raduje a jednoczescie jest ogrona tesknota za mala czekoladka.....
Biuro czyli dawny pokoj Saby przejela ksiegowa, nawet dobrze bo kiedy wchodzilam tam i widzialam jeszcze jej poslanka ( Saba miala gooooore poduszek, materacyki i wykladzinki zeby bylo jej cieplo w tyleczek :lol: ) to lzy same nabiegaly do oczu.
Jeszcze raz dziekuje Ewie za wspanialy dom dla tej malenkiej kruszynki i prosze o czeste relacje i zdjecia!

Tak sie zarzekalam, tak mowilam, ze juz zadnych psiakow ( oprocz Jozia) ...... a tu wczoraj wypatrzylam taka mala psia biedke.... to kawaler, taki starszy zdziwaczaly tetryk :lol: niesamowity :lol: Zaloze mu watek i.... poszukamy mu domu :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam cały dzień u rodziców, w Ornecie. Nie mogłam Saby zabrać ze sobą bo ukrywam jej istnienie przed ojcem, który by mnie wyklnął, gdyby się dowiedział.
Do Saby przyszła w ciagu dnia Lulek, a ja niedawno wróciłam. Sabunia tak się cieszyła, ze aż skakała na mopje nogi z radoości :lol:
Super, naprawdę :)
Cały czas goni lekko tylko te koty, które jej sie boją, niestrachliwe siedzą obok niej i nic :lol: Daję im jeszcze tydzień, potem pewnie przestaną się bać :)

Link to comment
Share on other sites

Właściwie mogę powiedzieć, ze moje koty (za wyjatkiem Afryki, która zanim zawędrowała do mojego domu, zyła kilka lat na smietniku) już sie Sabuni nie boją. Dzis zaryzykowałam i zostawiłam ją niezamkniętą. I nic się nie stało. Wróciłam, a w domu pełna harmonia :)
Fajnie jest :)
Sabunia tak sie cieszy kiedy wracam, kręci się w kółko w dzikim szale, całuje, podaje łapkę :) Potem, kiedy chodzę po domu, ona wszędzie kroczy za mną depcząc mi po piętach.
Ile mam jej dawać jesć, żeby nie utuczyć? Tyle ile kotom? Ona wazy 6,6kg, nieduża jest, ale bardzo żarłoczna.

Link to comment
Share on other sites

Jesli karmisz ja suchą karmą- to zgodnie z danymi na opakowaniu i , jak mi kiedyś powiedział wet, ani krokiecika więcej...
a jesli chodzi o gotowane zarełko...może popytaj na dziale zywienie- jak dużo trzeba dawac, w jakich proporcjach gotować, musialabyś podac wagę, wiek ( choć przeciez wszyscy wiedzą, że mloda z niej panna, dopiero koło trzydziestki ;) ) i mniej wiecej aktywnosc. ja takich rzeczy nie wiem, niestety, bo za leniwa jestem na gotowanie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...