Jump to content
Dogomania

Fredzio I Piękna Wilma Już w Domach


beka

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kryska']Dogomaniacy. Zróbmy zrzutkę na leczenie suni. Przecież Beata nie może sama tego sponsorować, już i tak dużo zarobiła i robi. Beata, podaj numer konta.[/quote]
Jak najbardziej popieram. Prosimy o numer konta. Ewentualnie może można by było założyć oddzielną "szufladkę" na AFN i tam wpłacać pieniążki dla malutkiej.
P.S Czy są już wyniki badań ?

Link to comment
Share on other sites

Tak juz sa wyniki .Rozmawiałam telefonicznie z kier.kliniki ,tym co załatwił od reki z innej kliniki Caniserin.Babeszioza jest wykluczona.Bardzo wysoki poziom leukocytozy swiadczy o zapaleniu wirusowym.Lekarz skłania sie ku parvo a nie nosówie.Jutro odbiore wyniki na papierze .poprosze nasza wet Rybon36 aby równiez ja zdiagnozowała aby nie było omyłki.
Jutro na 9.00 jade z sunia na nastepny antybiotyk.Sunia spi a ja poje ja woda.
Kupa była o 22.00.Juz bardzo duzo wody bez sluzu ale krew niestety była.
W nocy nastawie sobie budzik aby sie napiła.
Módlcie sie za jej zdrowie,
Ona musi miec domek ,bo jest kochana.
Bea1 nawet nie spiac po nocach doprowadze sunie do zdrowia .Szukaj najlepszego domu.O ile bedzie w W-wie sprawdze osobiscie.

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniaczki !! ze wzgledu na to ze Sznurówka musi miec absolutnie kontynuacje leczenia wiec jeszcze przez kilka dni antybiotyk a ja naprawde nie mam na to srodków podaje na forum swój prywatny nr konta dla osób ,które moga wesprzec leczenie chorej suni
Beata Pladzyk
00-026 W-wa
ul.Widok 19 m 171
BPH 64 10600076 00003 00003684002
Dziekuje i przepraszam ale sama sobie nie poradze.
Szczeniaki mimo ze ponoc były odizolowane tez maja parvo.wiec wirus szaleje:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Co u sunieczki????
prosze nie zapominajmy o jej przyjacielu z którym stała w schronisku malutkim prawie sznaucerku Fredzie.........wczoraj jeszcze był wesoły........oby tylko sie nie zaraził.......:shake:
Nikt nie szuka sznaucerko-jorczka???:roll: może choć tymczas dla niego.......

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy po porannym nawadnianiu.W klinice Sznur owa była strasznie osowiała.Dostała kroplówe.Wieczorem mamy przyjsc na druag i zastrzyki z antybiotyku.
Podaje wyniki przedyktowane przez córke .
Leuk 5,85 /6-12%/
Erytr 5,68 /5,5-8/
Hemogl 9,49 /7,45-11,17/
Hematokryt 0,4 /0,37-0,55/
MCV 71 /60-77/
MCHC 23,2 /19,8-22,3/
Płytki krwi 459 /200-580/
Obraz krwinek białych
pałeczkowate -10% /0-3%/
segmentowate 55 /60-77/
limfocyty 35 /12-30/
Obraz krwinek czerwonych-polichromazja nieznaczna
poikilocytoza -dosć znaczna
babeszi -nie znaleziono.
Poprosze Rybon36 aby zerknęła na wyniki.
Trzymajcie kciuki za Sznurówe ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Przez to choróbsko wstrzymałam się z wystawieniem aukcji, ale chłopaka przez to zaniedbałam - miejmy nadzieję, że on zdrowy. Właśnie będę wystawiała aukcję Fredzika. Ale powiedzcie mi, czy wystawiać też dziewulinkę, czy parę dni jeszcze poczekamy?
Dostałam też pierwsze obrazki na rzecz Węgrowa, więc jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć na jakie konto mają wpływać pieniążki itd. ?? Będę część wystawiała na allegro :) Chciałam, żeby aukcje już ruszać zaczęły.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=Purple]Przez to choróbsko wstrzymałam się z wystawieniem aukcji, ale chłopaka przez to zaniedbałam - miejmy nadzieję, że on zdrowy. Właśnie będę wystawiała aukcję Fredzika. Ale powiedzcie mi, czy wystawiać też dziewulinkę, czy parę dni jeszcze poczekamy?
Dostałam też pierwsze obrazki na rzecz Węgrowa, więc jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć na jakie konto mają wpływać pieniążki itd. ?? Będę część wystawiała na allegro :) Chciałam, żeby aukcje już ruszać zaczęły.
[/COLOR][/FONT][/quote]
Imanca pieniadze trzymaj u siebie, potem komisyjnie zadecydujemy na co przeznaczymy;).to musi byc konkretna pomoc np. leki, szcszepionki, budy itp.
albo moze na Alarmowy? z dopiskiem Węgrów?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny rozmawiałam z Rybon36.Jej diagnoza jest taka sama-czyli parvo.
Mała musi byc cały czas nawadniana -nawet do 2 l dziennie z KCL,NaHCO3,dostawac Duphalite ,witaminy ,antybiotyk ,atropine co 8 godzin.,ringers ,scanomune doustnie,glukoze.W inny sposób jej nie wyciagniemy z choroby.
Prosze o pomoc w kosztach leczenia.Sama naprawde nie dam rady 2* razy dziennie płacic.
A juz wydałam 185 zł.
Bardzo prosze o zrzutke. albo o pomoc p.Jadwigi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']Kobitki, proszę o informacje na temat tego psiaka - w jakim jest mniej więcej wieku, czy jest zdrowy i czy dalej szuka domu! (i jeśli tak - to do kogo dzwonić w tej sprawie?)

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/sznaucerkopodobnyWegrow.jpg[/IMG][/quote]
Fred jest jeszcze szczeniakiem, mały kudłaty smieszny dzieciak, okropnie chce byc glaskany i pieszczony, siedzi w magazynku póki co , nie ma budy , uczepiony jest do łańcucha.(on jest dopiero kilkanaście dni)
wydaje sie byc zdrowy, choć w schronie wśród szczeniaków panuje parwo, nie wiem czy on sie nie zarazi.......
dzwonic najlepiej do kierowniczki 695 512 250
on ma kilka miesięcy ........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...