Jump to content
Dogomania

Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Aga_']A zresztą to chyba pomyłka wątków, Badiemu nie musimy robić badań, on chory nie jest, a ogólne oględziny to już lepiej jak wet merime zrobi..[/QUOTE]
Zmroziło mie, jak przeczytałam o jakimś wecie i badaniach Badiego..:angryy: .Dziewczyno, czytaj, gdzie jesteś !
[quote name='Merime']Jeszcze tego nie opracowaliśmy :roll:
Natomiast obmyśliliśmy strategię jak pojechać z nim na wakacje :cool3:[/QUOTE]
Gdzie Badi jedzie na wakacje?? :multi::multi:Szczęściarz pies :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Teraz musimy obgadać transport w niedzielę:))[/QUOTE]

No właśnie koniecznie. Bo ja dalej nic nie wiem, a to przecież taki kawał drogi. To jeszcze kilka dni, a ja już się denerwuje jak mu podróż minie.

Przy okazji Rude zapraszają: [url]http://takirudy.blogspot.com/2011/03/dzien-jak-smak-wakacji.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merime'].

Przy okazji Rude zapraszają: [URL]http://takirudy.blogspot.com/2011/03/dzien-jak-smak-wakacji.html[/URL][/QUOTE]
Własnie tam byłam i zapachniało mi już wakacjami......nie mogę doliczyc się Twojego stanu posiadania...wszystkie Rude wyjeżdżają na wypoczynek nad morze, czy są równe i równiejsze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Własnie tam byłam i zapachniało mi już wakacjami......nie mogę doliczyc się Twojego stanu posiadania...wszystkie Rude wyjeżdżają na wypoczynek nad morze, czy są równe i równiejsze?[/QUOTE]

Niestety Trampek nie nadaje się do jakichkolwiek wyjazdów, to raczej typ kota domatora. Nawet na klatkę nie wychodzi. Na wakacje rudych jedzie sztuk 3 + ja. Natomiast trzy rozbija się na: TŻ-a, Suri i Badiego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merime']Niestety Trampek nie nadaje się do jakichkolwiek wyjazdów, to raczej typ kota domatora. Nawet na klatkę nie wychodzi. Na wakacje rudych jedzie sztuk 3 + ja. Natomiast trzy rozbija się na: TŻ-a, Suri i Badiego ;)[/QUOTE]
Nawet polonista jest w stanie już to ogarnąć..do trzech daję radę., ale czy TŻ też ...rudy ?
Teraz stało się jasne...kolorystycznie komponuje Ci się Badi :evil_lol:
A co powiedziałabyś o Rudziku..???:evil_lol:.Też ten odcień.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Nawet polonista jest w stanie już to ogarnąć..do trzech daję radę., ale czy TŻ też ...rudy ?
Teraz stało się jasne...kolorystycznie komponuje Ci się Badi :evil_lol:
A co powiedziałabyś o Rudziku..???:evil_lol:.Też ten odcień.:evil_lol:[/QUOTE]

TŻ też, chociaż trochę wypłowiał od ostatniego lata, hehe.
Nie, powiem Badi mi się bardzo ładnie wkomponował :evil_lol:

Jak Badi znajdzie dom to pogadamy o Rudziku, też pod kolor ładnie leży :razz:


Już widzę te hasła: "Merime bierze psy na DT tylko pod kolor" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zgłasza się pilot transportu Badiego! Myślę, że jakoś się odnajdziemy, my będziemy mieć szczekający (mam nadzieję) rudy znak rozpoznawczy. Musimy się umówić tylko gdzie i o której godzinie mamy być, ale tym chyba nie będziemy zaśmiecać dogo. Trisza obiecała mi namiary na Ciebie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...