Jump to content
Dogomania

Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..


_Aga_

Recommended Posts

[quote name='Trisza']Oczywiście.Aleksandrze "padł"dostęp" do strony bankowej, strona do 24 nieaktywna....Jutro wszystko uzupełnimy.
Na Badiego wpłaty na dzień wczorajszy:
Anula-200 zł-stała 100 zł
Aga K.-20 zł stała
Trisza-20 zł stała
Pollacca-87,15 zł ,stała 100 zł
Monia & Nero-20 zł jednorazowo
Renia-100 zł jednorazowo[/QUOTE]
Czyli te pieniądze już wpłynęły?

Czy czekamy do jutra z uzupełnianiem wpłat?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Trisza']Oczywiście 83,15!Pollacca na razie tyle wpłacila ale zadeklarowała 100 na stałe![/QUOTE]
Trisza - ja proszę o te kwoty, które już wpłynęły na konto. Deklaracje pisemne, które tu dziewczyny złożyły ja już zebrałam na pierwszej stronie i staram się w miarę możliwości uzupełniać, poprawiać.
Natomiast nie mam wglądu do konta, dlatego czekam na informacje, czy pieniądze już fizycznie są na koncie, od kogo i jaka kwota..

Nie wiem, ale moim zdaniem to nie wyjdzie.
Albo efra będzie się tutaj częściej (codziennie) pojawiała i na bieżąco prowadziła rozliczenia, albo proponuję zmienić konto - może Trisza udostępnisz swoje? Albo Renata N?
To musi być ktoś, kto się tutaj na wątkach psiaków udziela.

Wszystkim zależy na rzetelnym rozliczaniu wpłat i nie dziwię się, bo większość osób wspiera wiele zwierzaków finansowo i chce wiedzieć, co się z ich pieniędzmi dzieje. Nikt też nie chce być posądzony o przywłaszczenie/kradzież pieniędzy.


Ja w tym momencie nie wiem, co mam napisać w rozliczeniu.

Najpierw myślałam, że od pollacca wpłynęło już i te 83,15 zł i 100 zł, teraz rozumiem, że wpłynęło tylko 83,15 zł?


Naprawdę się pogubiłam.

Link to comment
Share on other sites

Ostatecznie swoje konto też mogę udostępnić.

Generalnie chodzi mi o to, żeby to była osoba, która ma możliwość i codziennie (to jest konieczne przy takiej ilości wpłat, na tyle psiaków) będzie mogła sprawdzać stan konta i tutaj na wątku/wątkach dokładnie wpisywać ile wpłynęło, od kogo i na jakiego psa i jeszcze lepiej datę zaksięgowania wpłaty.
A ja wtedy to sobie przekopiuję i wkleję na pierwszą stronę do rozliczenia.



Lepiej by było nie zmieniać już konta, ale efra musiałaby się zmobilizować i codziennie tak jak prosiłam na każdym wątku psiaków na które zbieramy kasę, musiałaby prowadzić rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Podałaś mi wcześniej, że od pollacca wpłynęło 83,15 zł
Teraz napisałaś, że 87,15 zł

Więc która kwota? :lol:[/QUOTE]
Od pollacca 87,15, bo pieniądze idą " okrężną" drogą, a nie przez PayPal, więc pobierane są prowizje i opłaty.
Mam namiary na to konto. Teraz piszę do dziewczyny, która zawsze nam je udostępniała i jesli załatwię, to podam pollacco, a Was o tm zawiadomię. Dla psiaka będzie przychodziło całe 100 zł.

[quote name='azalia']Poproszę o nr konta[/QUOTE]
Ustalcie konto- Aga, Trisza, ale wtedy trzeba bedzie podać nowe konto osobom, ktore już wpłacają. Im szybciej, tym lepiej, bo ktoś może sobie ustawił stałe zlecenie

Link to comment
Share on other sites

Danusiu - pogadam jutro z Triszą, spróbujemy ustalić, jaka opcja jest najlepsza.
Ja myślę, że trzeba zmobilizować efrę.
Jeśli ona nie da rady na bieżąco tu się rozliczać to nie widzę innego wyjścia jak zmiana konta.

Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo już jak będzie wyglądała podróż Badiego? Strasznie się o niego martwię, to taka długa droga.
Jak odbierzemy ślepaczka to w poniedziałek idziemy do weta. TŻ poszedł wczoraj do sklepu po szampon dla Badiego i przyniósł trzy. Stwierdził, że nie wie, który będzie dla niego najlepszy, bo Pani w sklepie powiedziała mu, że po tym będzie miał śliczną sierść, a ten to bardziej oczyszczający, a kolejny to w ogóle jest świetny dla psów z dłuższą sierścią.
Myślałam, że pęknę ze śmiechu.

Link to comment
Share on other sites

Matko, jak się denerwuję........
Ale też i cieszę :lol:
Żeby się wszystko udało...
Ale będzie miał dobrze u Was :loveu:
Pytanie - jak Wy się z nim później rozstaniecie, jak się cudem DS znajdzie? ;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...