Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

Hej Joasiu

Hej, właśnie pocę się nad rysunkiem :P

Na razie słabo wygląda. Myślę, że do jutra powinnam skończyć. Dobrze by było, bo od pon do pracy.

 

rys_2net2_zpsvx8ljprz.jpg

 

A tak poza tym .... przez Roniego anginę, uciekły nam dzisiaj spacerki :(

Miał być z Sitrą. Dzwoniła też Gosia od Pucla :(

 

Po pierwszym zastrzyku (wczoraj) zdecydowana poprawa jest. Dzisiaj będzie drugi zastrzyk - oj, jak Ronik ich nie lubi :/
A jutro trzeci i ostatni i chyba to wystarczy.

To ja lecę rysować, żeby szybko skończyć :)

 

edit: no to dzisiaj na pewno nie skończę. Mąż postanowił wcześniej wrócić, haha i to na obiad . Ups.

Link to comment
Share on other sites

Piękne !!

I dobrze,że z Ronim lepiej-a jak Ty,też lepiej?

Eryk w ogóle nie zauważa jak mu robią zastrzyki ;) Nie wiem jakby przyszło zrobić w domu ale w lecznicy zawsze jest tyyyle zapachów,że on w ogóle nie zauważa,że przy nim coś robią i zawsze ciągnie w stronę gabinetu :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne !!

I dobrze,że z Ronim lepiej-a jak Ty,też lepiej?

Eryk w ogóle nie zauważa jak mu robią zastrzyki ;) Nie wiem jakby przyszło zrobić w domu ale w lecznicy zawsze jest tyyyle zapachów,że on w ogóle nie zauważa,że przy nim coś robią i zawsze ciągnie w stronę gabinetu :)

No samej mi w domu jest mu ciężko zrobić. Zawiesina jest dość gęsta, więc mimo, iż to tylko podskórne zastrzyki, to jednak mogą porządnie szczypać :/

Roni lata po nich jak poparzony :P

 

Ja też lepiej.

 

Misia też ciagnela do gabinetu, po tygodniu codziennych zastrzykow trzeba było ją wciagac :P

Roni nie ma problemu z wizytami u weta.

Link to comment
Share on other sites

Szybkiego powrotu do zdrowia Wam życzę 

Żyjemy, żyjemy :)
Prawie zdrowi :)

 

 

boksery mają robaki w dupie hehe

Oj, mają. Całą armię :P

 

A ja siedzę i dłubię. Mozolnie idzie, bo coś rozkojarzona dzisiaj jestem i jeszcze niezapowiedziana wizyta gości. Ale ... do przodu :)

 

rys_4net_zps1q7z64wl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Piękne! :D

 

Dziękuję

jednak nie jestem w pełni zadowolona. Może jak skończę i dopieszczę, to będę bardziej usatysfakcjonowana .... Rysuję z kiepskiej jakości zdjęcia. Na dodatek z użyciem lampy błyskowej, to nie jest fajne, bo są miejsca prześwietlone, które ciężko od tak odtworzyć. Oczy to akurat ten mniejszy problem. Bo oczy też były rekonstruowane, bo na zdjęciu są jedynie dwa duże księżyce w pełni od lampy :P

 

No nic .... niebawem będę rysować swoje psy, więc mam nadzieję, że będę z tych portretów bardziej zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

No to ten .... udało się i dwa kwity a raczej kopie z wystaw Uzi odzyskane. Jeszcze jednej mi brakuje i będę robić rtg

 

XXII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Łódź, 10-11.05.2014
oc. doskonała lok. 2

 

XXVI Krajowa Wystawa, Włocławek, 07.09.2014

oc. doskonała lok. 1, CWC

 

Dobrej nocki :)

 

10421106_925736190782858_724457800869852

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...