Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

Hej

Dopiero pierwszy raz zaglądnęłam.Jak znajdę chwilkę prześledzę wątek ;) Na pierwszej stronie zobaczyłam niezłą bandę choć przypuszczam,ze od tamtej pory trochę się zmieniło.

W każdym razie witam ,postaram się zaglądać i być bardziej na bieżąco :)

 

edit

dopiero po wysłaniu zobaczyłam ostatnie zjdęcia.Jaka banda ! Cudnie tam macie,chyba miejsca sporo i musi być niezła zabawa z taką zgrają.Jak się bawią to chyba najbezpieczniej złazić z drogi ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dopiero pierwszy raz zaglądnęłam.Jak znajdę chwilkę prześledzę wątek ;) Na pierwszej stronie zobaczyłam niezłą bandę choć przypuszczam,ze od tamtej pory trochę się zmieniło.

W każdym razie witam ,postaram się zaglądać i być bardziej na bieżąco :)

 

edit

dopiero po wysłaniu zobaczyłam ostatnie zjdęcia.Jaka banda ! Cudnie tam macie,chyba miejsca sporo i musi być niezła zabawa z taką zgrają.Jak się bawią to chyba najbezpieczniej złazić z drogi ;)

Wątek Roniego zaczyna się od str 75 :)
pierwotnie to był wątek mojego głuchego Albina - boksera. 1 listopada 2014 zmarł na skręt, o który pytałaś :(

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dopiero pierwszy raz zaglądnęłam.Jak znajdę chwilkę prześledzę wątek ;) Na pierwszej stronie zobaczyłam niezłą bandę choć przypuszczam,ze od tamtej pory trochę się zmieniło.

W każdym razie witam ,postaram się zaglądać i być bardziej na bieżąco :)

 

Witamy, witamy :)

 

11923219_1053498214701388_58195405641404

 

11924902_1053498238034719_78439860728128

 

11258785_1053498241368052_89438531962398

 

11863281_1053498261368050_37069390349248

 

11863443_1053498284701381_86625338787376

 

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia robione tosterem :P

 

RONI & DUSHKA

jakoś dla bezpieczeństwa wolałam ją odrutować. No wiem, że to nienajlepszy kaganiec do takich akcji, ale jedyny jaki miałam na nią dobry. Lepszy taki, niż ewentualne konsekwencje jego braku.
Dushka nie wykazywała agresji do Roniego, a raczej bawili się. Ale ... to azjatka, w dodatku nie jest u nas od szczeniaka, a i Roniego zna niedługo.

 

10401522_1012165168834693_58182104844629

 

11392854_1012168062167737_58161387893682

 

11247794_1012190832165460_74503827867485

 

11427212_1012190855498791_38971076337994

 

11147889_1012191188832091_51684677383163
 

Link to comment
Share on other sites

Kusisz tymi fotami...., wsadzę Shadowa i przyjedziemy :P A Roni to taki oszołomek jak Shadow, Dushce jęzor w kaganiec wpychał, za to Amira ma zabójcze spojrzenie- na jednym zdjęciu patrzy "spod byka" heheh One wszystkie razem mieszkają??? A ten biało czarny łapek ciapek to kto???P.S. My też mieliśmy walentynki :P Jak znajdę, to Wam pokażę ukochaną Shadowa hehe

Link to comment
Share on other sites

Kusisz tymi fotami...., wsadzę Shadowa i przyjedziemy :P A Roni to taki oszołomek jak Shadow, Dushce jęzor w kaganiec wpychał, za to Amira ma zabójcze spojrzenie- na jednym zdjęciu patrzy "spod byka" heheh One wszystkie razem mieszkają??? A ten biało czarny łapek ciapek to kto???P.S. My też mieliśmy walentynki :P Jak znajdę, to Wam pokażę ukochaną Shadowa hehe

to wjedziesz po drodze po mnie

Link to comment
Share on other sites

Kusisz tymi fotami...., wsadzę Shadowa i przyjedziemy :P A Roni to taki oszołomek jak Shadow, Dushce jęzor w kaganiec wpychał, za to Amira ma zabójcze spojrzenie- na jednym zdjęciu patrzy "spod byka" heheh One wszystkie razem mieszkają??? A ten biało czarny łapek ciapek to kto???P.S. My też mieliśmy walentynki :P Jak znajdę, to Wam pokażę ukochaną Shadowa hehe


Bialo-czarna to Firka. Niestety nie wszystkie moga razem ganiac :(
Link to comment
Share on other sites

A te dwa młode to co to to?Skąd masz?Z jedną to byłaś na wystawie , a to w czarne łaty?

Musisz przypomnieć jakie Azjaty masz , bo juz tak dawno nie pokazywałaś, że zapomniałam.I te nie swoje też pokaż :).Tylko napisz które są czyje.

Link to comment
Share on other sites

A te dwa młode to co to to?Skąd masz?Z jedną to byłaś na wystawie , a to w czarne łaty?
Musisz przypomnieć jakie Azjaty masz , bo juz tak dawno nie pokazywałaś, że zapomniałam.I te nie swoje też pokaż :).Tylko napisz które są czyje.


Obydwie sa z Warecka Sfora FCI CAO
Jest tez Uzi (X-UZI Avendesora Poland FCI) CAO
Pako (JES PAKO Stancocker FCI) CAO
Wiktor (WIKTOR COJ Avendesora Poland FCI) CAO
Dushka (ZOSHA Dzika Azja FCI) CAO
Sahib - niewystawowy, niehodowlany CAO

Bravo (BRAVO Molos Dream FCI) Tosa Inu
I Roni (MARTINI BIANCO Szczyty Szczytów FCI) Bokser
Wszystkie moje. Natomiast 2 na garuszku tesciow (Sahib i Uzi)

Pozostale na zdjeciach z Ronim, to spacerowi znajomi :)

Nie udalo mi sie z tableta fotek wrzucic :(
Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam w którym jestem zakochana :P.Chyba w Wiktorze :)

też niestabilna w tej miłości, zapomniała który to ukochany :P

 

Gdzie oni się wszyscy mieszczą :)?

 

też mnie to nurtuje hehe, w ogóle przypuszczam, że miesięczny koszt wyżywienia tej całej gromadki, niejednego by do zawału doprowadził ;)

 

a w ogóle to ja bym prosiła tak po kolei- zdjęcie psa i imię, przynajmniej watacha upewniła by się co do swojej miłości :P

Link to comment
Share on other sites

też niestabilna w tej miłości, zapomniała który to ukochany :P

 

 

też mnie to nurtuje hehe, w ogóle przypuszczam, że miesięczny koszt wyżywienia tej całej gromadki, niejednego by do zawału doprowadził ;)

 

a w ogóle to ja bym prosiła tak po kolei- zdjęcie psa i imię, przynajmniej watacha upewniła by się co do swojej miłości :P

Jak zobaczę to sobie przypomnę :)

Link to comment
Share on other sites

Azjaty sa w kojcach. Niektore non sto biegaja po podworku, pozostale sa wypuszczane a podworko. Zabieramy tez na spacery. Niestety fotek robie malo. Moj maz sie wscieka jak robie zdjecia, aja wtedy jestem jeszcze bardzie wsciekla...na niego :(
Ale postaram sie, bo i tak bede musiala porobic zdjecia na strone www, ktora niedlugo mam zamiar uruchomic.
Cholera...chialam import z bialorusi wziac. Niestety nie mam na razie gdzie go wcisnac :(

No troche kosztuje. Jedzenie pol biedy. Ale wet i odrobaczenia, na kleszcze...troche tego jest. No i nie che moj maz importa z bialorusi :( :( :(

Fotki z imionami azjatow uzupelnie jutro, jak bede miec dostep do kompa. Bo z tableta mi nie wychodzi wstawianie. A smartfon isded :/

Link to comment
Share on other sites

Nie lubi mojej pasji :(
A raczej jest zazdrosny ze jemu nie robie. Ale jemu nie da sie. Jak chce zrobic zdjecie, to robi zawsze te sama idityczna mine, po zlosci. Wiec mu nie robie zdjec.
A jak psy fotografuje to sie wscieka, ze musi je ustawiac do zdjec. No przeciez nikt inny mi ich nuenustawi.
Taki jakis dziwny jest :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...