Jump to content
Dogomania

Waluś - kochany skrzacik już w swoim domku!!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']Tak??? O to coś mnie ominęło, albo już nie pamiętam, za dużo wątków!!
A Waluś może i nawet biega, to zależy kto był w ciągu dnia puszczony, no i czy zgadza się z Pako!!![/QUOTE]

Pamietam, przejrzyj jego wątek. Tylko byly pewne wątpliwości, jako że Walus nigdy nie byl w zamknięty samw mieszkaniu. Zawsze mial dostep do podworka i nie wiadomo było jak zachowa sie pozostawiony na dluższy czas sam w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Wierzę Ci barb na słowo, nie mam czasu przeglądać wątku i tak poświęcam tu masę mojego czasu, zamiast zrobić coś innego, sama wiesz ile tu schodzi odpisać, napisać itp. No to jesteśmy dobrej myśli!!! :) Kto to wie, co będzie????[/QUOTE]

Możesz to sprawdzić. Ale na pewno to czytalam. To zupelnie niedawno było. Konkretnie chodzilo o siusianie. A ja myslalam, ze ty wszystkie te szczegoły ogarniasz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']ale co ? miała pretensje ,ze Waluś siusia ?[/QUOTE]
Tego to już nie pamiętam,spytaj się barb ;), ale chodziło chyba o to, że Waluś długo musiałby siedzieć sam w domku, w bloku i chyba do końca to nam jakoś nie pasiło, albo coś w ten deseń ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']ale co ? miała pretensje ,ze Waluś siusia ?[/QUOTE]

nie o to chodziło. Waluś miał niby zamieszkać w bloku i zostawać sam od 7 rano do szesnastej. Jakoś ciemno to widziałyśmy, on przyzwyczajony do trawki, swobody, a tu zamknięty sam na tyle godzin....
Marzy mi sie dla niego domek z ogródkiem.
Godzinę temu miałam niezobowiązujacy telefon w jego sprawie, zobaczymy co z tego wyniknie. Nawet jesśi nic, to i tak się cieszę że ktoś zadzwonił bo widać wzbudza zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Jam wtajemniczona!!! Z Rzeszowa!!! No to zbiorowo, proszę o wsparcie, bo ja tam jutro będę!!! Trzymamy kciuki!!! Wszyscy razem, w kupie raźniej!!! :)[/QUOTE]

Oczywiście, że kciukiza Walusia trzymamy:thumbs: i to mocno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...