Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

Paulinko ja zacięcia literackiego niemam nic a nic ale pies jest naprawdę cudowny! Constancja popraw mnie jak coś pochrzanie, wkońcu to ty jesteś z nim cały czas.
Potrafi dogadać się z psami. Lubi dzieci, jest przy nich spokojny i odprężony. Rzeczywiście jest bardzo czuły na podniesiony głos, niejest to zupełnie potrzebne w kontaktach z nim. Bardzo potrzebuje czułości, głaskania nigdy dość ale nie jest nachalny! Można przy nim wszystko robić, sprawdzać łapki, uszka itd.Constancja mówi, że je chętnie, wszystko.
Lubi ludzi, nawet nowopoznanych - wszyscy są fajni żeby głaskać. Naprawdę nieznalazłam jeszcze w nim wad. Pewnie jakieś małe wyjdą jak poczuje się całkiem pewnie i będzie trzeba konsekwencji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eveandAxel']Paulinko ja zacięcia literackiego niemam nic a nic ale pies jest naprawdę cudowny! Constancja popraw mnie jak coś pochrzanie, wkońcu to ty jesteś z nim cały czas.
Potrafi dogadać się z psami. Lubi dzieci, jest przy nich spokojny i odprężony. Rzeczywiście jest bardzo czuły na podniesiony głos, niejest to zupełnie potrzebne w kontaktach z nim. Bardzo potrzebuje czułości, głaskania nigdy dość ale nie jest nachalny! Można przy nim wszystko robić, sprawdzać łapki, uszka itd.Constancja mówi, że je chętnie, wszystko.
Lubi ludzi, nawet nowopoznanych - wszyscy są fajni żeby głaskać. Naprawdę nieznalazłam jeszcze w nim wad. Pewnie jakieś małe wyjdą jak poczuje się całkiem pewnie i będzie trzeba konsekwencji.[/quote]

Czy ja to moge dac dziewczynom, zeby wrzucily na adopcyjna stronke????

Link to comment
Share on other sites

Samuel cuuuuuuuuuuuudo!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
Sama bym go wzięła, ale niestety, to tylko chęci,
a możliwosci brak!
Z kaską na razie też nie za bardzo ale może w tygodniu
coś się urodzi( taka praca).
Moi potencjalni chętni też nie podjęli tematu, niestety.

Link to comment
Share on other sites

O jejku! a gdzie o tym przeczytałaś, bo mi nie wiadomo nic o tym, chyba że ktoś kontaktował się z Marysią a ona nie dała nam jeszcze znać ale wątpię.:shake:
A tak poza tym to muszę przyznać, że Constancja nie przesadzała z tymi pchłami:evil_lol: nic na sobie niewidzę ale ręce cały czas zajęte drapaniem:razz: . Właśnie idę wziąść prysznic , a ciuchy hmm... chyba spale:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Podaję numer konta na który można wpłacać pieniążki dla Samuela. Za każdą pomoc dziękujemy, jeśli coś zostanie napewno przekażemy na Adopcję dogów, tam też są bardzo potrzebne. Proszę wpisujcie od kogo ( forumowy nick) i że dla Samuela, będzie łatwiej rozliczyć. Dziękujemy!

Maria Gondek
ul. W. Pola 2/54
40-596 Katowice

Numer konta:
62 1020 2313 0000 3302 0059 3335

Link to comment
Share on other sites

Witam.
teraz wróciałam z wrocławia a tu tyle postów.
Napisała do mnie w sprawie adopcji jwona35 ( taki ma nik na dogo), ale na mojego maila juz nie odpisała.Domek,ktory szykował sie w Bydgoszczy odpadł.Dzisiaj ma do mnie dzwonic pani z Lublina i może kolejny dożek wyjedzie w tamte strony zobaczymy.Norbitke juz jednym uszczęsliwiałam i pojechal do Lublina:eviltong:.
To tyle, padam po podrózy, wystawie i jeżdzie przez przekopany wrocław.
Pa


[url]http://dog-whippet.danpol.net[/url]

Link to comment
Share on other sites

A mi się cosik wydaje, że pies zostanie na stałe w domku tymczasowym:diabloti: :diabloti: :eviltong: :p Tak samo było z Joaaa i z Fenem, zarzekała się, że ABSOLUTNIE Fen u niej nie zostanie, a potem na szczęście zmieniła zdanie :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']Podaję gdzie wyczytałam o domku dla Samuela.:crazyeye:
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=5368[/URL]
wpisałam link bo nie potrafię go ściągnąć.
Sama chciałabym wiedzieć jak jest naprawdę.
Constancjo - powiedz coś !!!!:mad:
Pieniążki już wysyłam.[/quote]

[B]Widzę, że bić mnie chcą więc muszę się wypowiedzieć:cool1: .[/B]
[B]Po wszystkich moich obserwacjach, głębokim zastanowieniu i przedyskutowaniu ze wszystkimi domownikami, z ciężkim sercem:placz: podjęłam decyzję o oddaniu Samuelka do innego ale już stałego domku:placz: :placz: :placz: . Nie jest mi łatwo:shake: bo pies jest cudowny:loveu: i nie w nim leży przyczyna mojej decyzji. Przepraszam, jeśli zawiodłam:modla: :modla: :modla: , a w szczególności tych wszystkich, którzy byli pewni, że Samuel zostanie z nami.[/B]
[B]Pisałam tu na wątku o awanturach jakie wszczynała jedna z moich suń. Samuelek jest coraz pewniejszy siebie i nie pozostaje obojętny na jej zaczepki. Boję się, że pewnego razu może się to dla Lady źle skończyć, ona stanowczo nie jest jego gabarytów i w poważnej walce nie ma z nim szans:shake: . A jestem przekonana, że kiedyś do takiej dojdzie. Samuel w końcu wyczuje, że jest na tyle silny, iż może przejąć dominację nad stadem. Jestem przede wszystkim odpowiedzialna za swoje psy (a za Lady w szczególności) i nie mogę pozwolić aby z powodu zaspokojenia moich ambicji, któremuś stała się krzywda. Potrafię zapanować nad jej zaczepkami ale tylko wtedy kiedy mam ją na oku, a nie zawsze będzie to możliwe. [/B]
[B]Już raz czegoś nie dopilnowałam i Lady cierpi:placz: . Nie chcę żeby znowu jej się coś stało:shake: . Proszę, zrozumcie mnie.[/B]
[B]Jest mi naprawdę ciężko bo Sami jest idealnym psem ale czasami tak jest, że nie wszystko możemy mieć i nie wszystko da się pogodzić.[/B]
[B]Samuel będzie u mnie tak długo jak długo będzie trzeba.[/B]
[B]Ja i Marysia nie oddamy go byle komu:shake: :shake: :shake: . Żeby być Panem dla takiego psa Trzeba sobie zasłużyć:razz: .[/B]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img467.imageshack.us/img467/4945/roma007mg4.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=navy][B]Zazdrosne spojrzenie Samuela, a na łóżku "królowa zamieszania"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:loveu:on jest cudowny ..........
Constancjo ....myślisz ze ktoś moze mieć do Ciebie zal ze Sami nie zostanie u Ciebie ....przecież wszyscy powinni takie osoby które moga do siebie wziać psiaka na domek zastępczy ...po pietach całować ;)
trzymaj się wiem że będzie ci smutno:shake:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu:on jest cudowny ..........[/B][/I]
[I][B]Constancjo ....myślisz ze ktoś moze mieć do Ciebie zal ze Sami nie zostanie u Ciebie ....przecież wszyscy powinni takie osoby które moga do siebie wziać psiaka na domek zastępczy ...po pietach całować ;)[/B][/I]
[I][B]trzymaj się wiem że będzie ci smutno:shake:[/B][/I]
[/quote]

[B]Alu, ty mój dogomaniacki Aniele Stróżu:loveu: [/B]
[B]Jak na Anioła przystało, potrafisz pokrzepić:lol: .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Constancjo, jeżeli chodzi o scysje miedzy psami,
to wcześniej, czy później dojdą do porozumienia,
szczególnie, że to pies i suka.
Tylko trzeba im dac czas i nie ingerować za bardzo.

Ale oczywiście nikt nie będzie miał do Ciebie żalu! :loveu:
Przecież juz zrobiłaś bardzo dużo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Constancjo, jeżeli chodzi o scysje miedzy psami,
to wcześniej, czy później dojdą do porozumienia,
szczególnie, że to pies i suka.
Tylko trzeba im dac czas i nie ingerować za bardzo.

Ale oczywiście nikt nie będzie miał do Ciebie żalu! :loveu:
Przecież juz zrobiłaś bardzo dużo![/quote]

[B]Ja to wiem ale tu jest olbrzymia różnica w wielkości psiaków i nawet jesli to nie będzie w jego zamierzeniu może zrobić jej krzywdę, a ja nigdy bym sobie tego nie darowała. Już mam wyrzuty sumienia w stosunku do niej. Pewnie gdyby była zdrowym, sprawnym psem podjęłabym ryzyko.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...