Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

[B]Samuel już wykąpany i suszy się w domku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Wygląda o niebo lepiej:crazyeye: i o dziwo, stracił prawie całkiem zapaszek schroniska.[/B]

[B]Nie uwierzycie jaki był grzeczny podczas kąpieli:loveu:. Na zadowolonego to on nie wyglądał ale nie protestował i pozwalał na wszystkie zabiegi:lol: . Rany na stawach spryskałam antybiotykiem w spray'u CTC. Teraz leży na materacu pod kocem i się grzeje:cool3: .[/B]

[B]Zostało nam jeszcze czyszczenie uszu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Niedobra Marysia:mad: . Straszyła mnie czyszczeniem uszu, że mogą być problemy, że może nie dać itd. Tymczasem Samuel śpi, a ja i Zuzia grzebiemy mu w ucholach ile wlezie:eviltong: :eviltong: :eviltong: .[/B]

[B]Posklejana sierściucha powycinana:razz: . Pięknieje nam chłopak z każdą godziną:loveu: :loveu: :loveu: . On się błyszczy:crazyeye: . Jego kodycja jest lepsza niż myślałam. Trochę pracy, trochę czasu, szczypta miłości i zakasuje wszystkie dogi:eviltong: .[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja']

[B]ps.[/B]
[B] [I]Czy dogi siedzą???:cool1: [/I][/B][/quote]
Z obserwacji moich dwóch dogów(obecnego i poprzedniego) - owszem siedza ale tyłkiem na kanapie. Na podłodze stoja lub leżą :) Gdy usiłuja usiaśc rozjeżdzaja sie łapy... Moze gdybym miała dywany ....ale były latające wiec juz dawno wyrzucone.

Link to comment
Share on other sites

hehe, to prawda!
cieszę się że wszystko o.k. Może uda mi się jutro na godzinkę wyrwać z domu to do was wpadnę i zrobimy parę zdjęć, o ile tym razem coś wyjdzie!:roll: Ludzie ale można się do psia przywiązać , a jeszcze do takiego jak Samuel to poprostu - wpada się od razu!:loveu:
A z tą tajemnicą to ja niepomogę, mój TZ to by od razu walizki spakował!:-( Chyba trzeba mieć szczęście i zawczasu trafić na odpowiedniego zadożonego!:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']Czy te zdjęcia tak zakłamują, czy to wina perspektywy, ale Samuel nie wydaje sie być taki wysoki / duży /!!!!!
Powiedzcie jak wy to robicie ,że wasza druga polowa nic nie mówi na jeszcze jednego psa nawet tak dużego??!!!! Na jego gluty itp.
W czym tkwi tajemnica????????????[/quote]
Przepraszam że dwa razy to samo ale mój komp. cos sie zawiesił i wyrzucił 2 razy.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pokahontas']Samuel wybrzydzał jesli chodzi o suchą karmę, zauważyłam że lubi jeść w towarzystwie, odchodząc od kojca, on przestawał interesować sie jedzeniem...
ale w domu pewnie będzie inaczej :)
to w końcu pies towarzyski

proszę go ode mnie też wymiziać ;)[/quote]

[B]Ja myślę, że on był tak spragniony kontaktu z ludźmi, że papu schodziło na dalszy plan. [/B]
[B]U mnie dostaje 3 razy dziennie (podtuczyć chłopaka trzeba:evil_lol: ) i ten problem powoli przestaje istnieć. Już łapie, że może dojeść spokojnie do końca, a ja i tak gdzieś w pobliżu będę. Jest baaaardzo towarzyski:lol: . [/B]

[B]Gdy wychodzimy na podwórko moje haszczaki lecą na łeb na szyję i ani się na mnie nie obejrzą, a Samuel to taki kulturalny mężczyzna i grzecznie czeka na mnie. Na podwórku sam nie zostanie. Jak cień zjawia się za mną w domu, sam otwiera drzwi i wchodzi:diabloti: ale chcąc wyjść z domu czeka aż ktoś mu otworzy. No chyba, że ośmielam się wyjść bez niego to zaraz mam go za sobą i żadne drzwi mu na drodze nie staną.:diabloti: Teraz muszę zamykać na klucz bo komenda "zostań" działa tylko do momentu kiedy nie zniknę mu z oczu.[/B]

[B]Był dzisiaj z Zuzią na dłuuugim spacerku po wsi gdzie wzbudzał niemałą sensację:crazyeye: .Na smyczy szedł spokojnie:loveu: .[/B]

[B][U]Alicjo...[/U][/B]
[B]Sunie to mi się takie małe zrobiły:roll: , że prawie ich w domu nie widać ale Lady, mała i niepełnosprawna, a nie tylko Desi ale i taaakiego faceta sobie ustawiła:diabloti: .[/B]

[B][U]Marysiu[/U][/B]
[B]Jeśli planujesz w najbliższym czasie odwiedziny, a masz możliwości co do tego mięcha to przywieź. Mam dodatkową lodówkę w piwnicy.[/B]
[B]Myślę, że gotowane to chyba taniej będzie, tylko witaminy dokupimy. Teraz jeszcze niecałą puszkę wit. w proszku mam i dodaję.[/B]

[B][U]Pokahontas[/U][/B]
[B]Samuel wygłaskany i wycałowany. Teraz po kąpieli to sama przyjemność:loveu: [/B]

[B]Jeszcze jeden wybieg ok. 23:00 i idziemy spać:eviltong: .[/B]

[B]Acha... Zapomniałam Wam napisać. Moje suczki w proteście zalały rano cały przedpokój i łazienkę:angryy: :angryy: :angryy: , a wstałam o 6:15:mad: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']A o mnie to zapominacie!:cool1: ale nic! sama go jutro wytarmoszę!:diabloti:
Constancja! jutro niewiem o której godzinie ale zerwę się z domu na chwilę podpretekstem zakupów przed imprezowych i wpadnę do was! Daj znać czy ci pasuje!:razz: :p[/quote]

[B]Jasne, że pasuje![/B]
[B]Tylko na porządek oczywiście nie licz:eviltong: , a o Tobie cioteczko nikt nie zapomina:mad: .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ok Constancja ile kilo mięcha wejdzie Ci do zamrażalnika??
Witaminy moge przywieźc razem z mięchem w przyszłym tygodniu( mozliwe,że we wtorek) o ile trafie ;).Napisz mi na pw adres, bo Ewelina mnie przewiozła tam i spowrotem 2 róznymi drogami i mam mętlik w czaszce.
Ucałuj Samuelka od ciotki Marysi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magoral']Ok Constancja ile kilo mięcha wejdzie Ci do zamrażalnika??
Witaminy moge przywieźc razem z mięchem w przyszłym tygodniu( mozliwe,że we wtorek) o ile trafie ;).Napisz mi na pw adres, bo Ewelina mnie przewiozła tam i spowrotem 2 róznymi drogami i mam mętlik w czaszce.
Ucałuj Samuelka od ciotki Marysi:loveu:[/quote]


[B]Tylko się nie zrujnuj:eviltong: . Wejdzie duużo. Ja się dołożę.[/B]
[B]Samuś jest całowany non stop:evil_lol:. Czasami jest bardziej obśliniony niż my:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Marysia daj znać jak będziesz jechała to cię z Rybnika albo z Wodzisławia podprowadzę na miejsce, przyokazji zrobię jeszcze jedną dodatkową wizytę z tobą.:roll: Bo za chwilę jak jeszcze troszkę pojeżdżę to będę musiała się na utrzymanie domu zrzucić, będą myśleli, że nowy domownik!;)
Tak, tak, byłam, Samuela wygłaskałam , wycałowałam,:loveu: na co niebyło z jego strony żadnego sprzeciwu, obejrzałam z każdej strony i zdjęcia zrobiłam.:p
Samuel biega z dziewczynami po podwórku i pilnuje domu, cały czas jest przy furtce żeby się komuś pokazać:evil_lol:
ale że wklejanie zdjęć zajmuje u mnie mnóstwo czasu zaraz przyprowadzę kogoś kto je raz dwa wrzuci!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Fotki Samuela (od EveandAxel):

[IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Samuel/Samuel1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Samuel/Samuel2.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Samuel/Samuel3.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Samuel/Samuel4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]eveandAxel [/B]oczywiście,że jakoś sie umówimy jak pojade do Samuelka.Mysle,że prędzej w rybniku niz w wodzisławiu.Na razie nie wiem ktorego dnia pojade , ponieważ moja Nulka jest coraz słabsza i w poniedziałek musze leciec na badania z nią i do weta:-(.Jak wszystko bedzie w miare to w gre wchodzi wtorek lub środa.Dzieki za dzisiejsze zdjęcia widac,że chłopak szczęśliwy:lol:

[B]Constancja[/B] -dużo to znaczy ile? Ja kupuje swoim 60 kg mięcha, a ile mam kupic Samuelkowi??

Marysia

[url]http://dog-whippet.danpol.net[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...