Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='halbina']To będzie sąsiadem dożycy Dody vel Saby? Jola się ucieszy na pewno z tej informacji! A może to ona sama... choć wątpię, ma samca jeszcze i koty...[/quote]
Nie mam pojęcia wiem , że ta pani ma rodowodową dożyce i kotki tez ma... ale kotki sa szkolone przez dożycę wiec umieja sie zachowac..Moje zreszta też umieja sie zachować przy dogu. Miała również doga psa ale niestety juz jest za TM
O lekarzach nie ja mówiłam ale mam nadzieję, że to dobry wybór. polecony przez dogomaniaczkę, która u niego sie szkoli na lekarza :) Ma asystowac i mnie reanimowac:)

Link to comment
Share on other sites

[B]No tak... ja też wiedziałam od pewnego czasu ale trzymałam parę w gębie i o mało mi jej nie rozerwało:evil_lol: . Wolałam się nie wypowiadać coby nie chlapnąć z rozpędu.[/B]
[B]Norbitka, ja Cię uduszę:roll: . Teraz jak już wiem kiedy kastracja to spać nie będę mogła, bo wiem co się działo wcześniej. Miałam nadzieję, że dowiem się już po fakcie i obejdzie się bezstresowo dla mnie....ale jak widac nic z tego.[/B]
[B]Beatko Ty się trzymaj mocno i ucałuj tego łobuza ode mnie serdecznie, a Czekoladki przesyłają mu radosne hał, hał.[/B]
[B]do Żywca ode mnie jest nie tak daleko, więc.....kto wie[/B]
[B]Do zobaczenia Samuelku:loveu: :loveu: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kastracja ma być na "głupim jasiu" i znieczuleniu miejscowym. To mnie troszke uspokoiło. Bałam sie zwiotczenia mięsni i .... tfu tfu... ja straciłam psa przy narkozie do prosciutkiego zabiegu który miał byc zabiegiem kosmetyczym a nie ratującym życie. Stąd moja panika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Samuel ma zamieszkać w Żywcu w domu z ogrodem z koleżanka dożycą w podobnym wieku :). Miałam nic nie mówić by nie zapeszać ale ... wiem wszyscy sa ciekawi :) A ja usiłuję umówic sie na kastracje i nie moge złapać lekarza. mam zadzwonic za parę minut.[/quote]


A to Ci suuuuuuuper (tfu, tfu przez lewe ramię żeby nie zapeszyć) wiadomość :) Fajniejszej nie mogłam dziś przeczytać, najlepszy prezent MIkołajkowy. Samuelku kciuki trzymam baaaaaaardzo mocno :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Kastracja ma być na "głupim jasiu" i znieczuleniu miejscowym. To mnie troszke uspokoiło. Bałam sie zwiotczenia mięsni i .... tfu tfu... ja straciłam psa przy narkozie do prosciutkiego zabiegu który miał byc zabiegiem kosmetyczym a nie ratującym życie. Stąd moja panika...[/quote]


Cieszymy się niezmiernie z wiadomości o nowym [B]stałym domu [/B]dla Sama.
Trzymajcie się dzielnie w piątek oboje, będziemy Was wspierać "duchowo" myśląc intensywnie. Wszystko będzie dobrze!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Kastracja ma być na "głupim jasiu" i znieczuleniu miejscowym. To mnie troszke uspokoiło. Bałam sie zwiotczenia mięsni i .... tfu tfu... ja straciłam psa przy narkozie do prosciutkiego zabiegu który miał byc zabiegiem kosmetyczym a nie ratującym życie. Stąd moja panika...[/quote]


Zaglądam!! a tu cisza :crazyeye: wieści proszę, wieści !!! jak było? wszystko OK?

Link to comment
Share on other sites

Cisza bo DGM szwankuje. Nie mogłam sie zalogować. Juz Samuel po zabiegu. wszystko Ok. teraz śpi sobie u mnie w biurze ubrany w płaszczyk i pod kocem bo było mu zimno. Zabieg kosztował 190zł. Asystowała dogomaniaczka:) Teraz spytamy czy ktos zechce wesprzec finansowo zabieg?

Link to comment
Share on other sites

Cisza bo DGM szwankuje. Nie mogłam sie zalogować. Juz Samuel po zabiegu. wszystko Ok. teraz śpi sobie u mnie w biurze ubrany w płaszczyk i pod kocem bo było mu zimno. Zabieg kosztował 190zł. Asystowała dogomaniaczka:) Teraz spytamy czy ktos zechce wesprzec finansowo zabieg?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Nie mam pojęcia wiem , że ta pani ma rodowodową dożyce i kotki tez ma... ale kotki sa szkolone przez dożycę wiec umieja sie zachowac..Moje zreszta też umieja sie zachować przy dogu. Miała również doga psa ale niestety juz jest za TM
O lekarzach nie ja mówiłam ale mam nadzieję, że to dobry wybór. polecony przez dogomaniaczkę, która u niego sie szkoli na lekarza :) Ma asystowac i mnie reanimowac:)[/quote]

Jesli dozyca jest czarna i ma niecaly rok, to wiem o kogo chodzi

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie się odezwałaś, bo już odchodziłam od zmysłów, czy przypadkiem w ramach miłości do Samuelka Ty sama nie poszłaś pod nóż! :evil_lol: Czyli tym razem nic nie wymyślił, żeby ocalić klejnoty. :megagrin: Bardzo się cieszę, że już to za Wami. Oby mu się wszystko szybko zagoiło i niech idzie już do stałego domku, bo każdy dzień zwłoki to niestety coraz większe przyzwyczajenie. Kochana, czy Ty będziesz w stanie go oddać? Dla Ciebie to :calus: a Samuelka ucałuj ode mnie w jego śliczny nos.

Link to comment
Share on other sites

Czy to tylko ja dzisiaj mam problemy z DGM? Samuel cały czas śpi,ale juz pora zbierac go do domu ....ciekawe czy wstanie. Dziękuję, że myślami byliscie z nami. Ja będę w stanie go oddać bo wiem że to dla niego konieczne ze względu na walki panów a poza tym przy oddawaniu kazdego psa którego miałam na tymczasie tłumaczę sobie, że lepiej miec wolne miejsce na pomoc innym. To nie znaczy, że nie będzie mi z tym dobrze. Samuel to wyjątkowy pies. Jak dla mnie pies marzenie. Dostojny i stateczny, opanowany.... i same ach i och :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam problemy dziś z zalogowaniem do DGM niestety. Pozdrawiam Samuelka :) Nasza Sarunia miała problem wstać i jeszcze do następnego dnia nie bardzo "kumała" co się dzieje ;) ZAbieg był wzorowy, szybko się goiło i szybko doszła do siebie. Zobaczysz że za trzy dni będzie się zachowywał jak gdyby nic nie było :) Pohasać mu się będzie chciało :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Wątek zniknął z adopcji i widzę mniejsze zainteresowanie!!!!! pewnie nie łatwo idzie odszukanie go pośród gąszcza innych.
Norbitka!! jak Sam się miewa po "drastycznym zabiegu"? dobrzeje?????
Na kiedy planowane są przenosiny do [B]nowego domu?[/B]

Jakiś czas temu deklarowaliśmy pomoc transportową do nowego domu (Halbina zna szczegóły - bo wydawało się nam, że to ona da mu nowy dom). Deklaracja nadal aktualna, w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

nie mam jak odpisac dobieram slowa, by nie wystapila jedna litera:) nacisniecie jej powoduje cofniecie strony:) cos mi sie pomajtalo w klawis-ach. Bed-ie kreseka -amiast literki:) Mamy male problemy po -abiegu. Wystąpila opuchli-na ale rad-imy sobie. Wc-oraj miałam pietra ale d-is jest du-o lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...