Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W pewnym momencie zerwał się kontakt. Ja nie dzwonię bo uważam, że jesli komuś zależy.... Były dwa terminy, gdzie znajoma miala sprawdzić domek, ale państwo byli nieuchwytni. Na dziś był planowany transport. Nie rozumie tej ciszy i starciłam zaufanie przez to.

Sytuacja jest też taka że na kastrację i leczenie po zabiegu wydałam 229zł... miałam obiecane pokrycie połowy kosztów... dzisiaj cisza. Cisza zrobiła sie wogóle od czasu gdy powiedziałam, że na drugi dzień sami idzie na zabieg. Nie rozumie sytuacji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']W pewnym momencie zerwał się kontakt. Ja nie dzwonię bo uważam, że jesli komuś zależy.... Były dwa terminy, gdzie znajoma miala sprawdzić domek, ale państwo byli nieuchwytni. Na dziś był planowany transport. Nie rozumie tej ciszy i starciłam zaufanie przez to.

Sytuacja jest też taka że na kastrację i leczenie po zabiegu wydałam 229zł... miałam obiecane pokrycie połowy kosztów... dzisiaj cisza. Cisza zrobiła sie wogóle od czasu gdy powiedziałam, że na drugi dzień sami idzie na zabieg. Nie rozumie sytuacji..[/quote]

[B]Norbitka, nie martw się. założyłam Samiemu skarpetę na AFN do Twojej dyspozycji i już jutro powinny być jakieś pieniążki za mój bazarek przesunięte z konta Żabci. Nie wiem jeszcze ile tego będzie ale nie tak mało. Pixie wpłaciła 90pln i Kamila dog ale muszę to sprawdzić. Sama nie mam ale siedzenie przy kompie też na coś się przydało.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']W pewnym momencie zerwał się kontakt. Ja nie dzwonię bo uważam, że jesli komuś zależy.... Były dwa terminy, gdzie znajoma miala sprawdzić domek, ale państwo byli nieuchwytni. Na dziś był planowany transport. Nie rozumie tej ciszy i starciłam zaufanie przez to.

Sytuacja jest też taka że na kastrację i leczenie po zabiegu wydałam 229zł... miałam obiecane pokrycie połowy kosztów... dzisiaj cisza. Cisza zrobiła sie wogóle od czasu gdy powiedziałam, że na drugi dzień sami idzie na zabieg. Nie rozumie sytuacji..[/quote]

Najgorsza jest niepewność :( nawet jeśli się rozmyślili to powinni dac znać...brak mi słów i wcale nie dziwię się, że straciłaś zaufanie. Skoro jest tak jak mówisz to nie dobrze moim zdaniem. Szkoda Samcia, bo na pewno się do Ciebie przywiązuje coraz mocniej i będzie mu potem jeszcze trudniej... Dlaczego ludzie są tak nieodpowiedzialni... W takim razie trzeba zrobić zrzutkę, co Wy na to Samuelkowe cioteczki ? Ja deklaruję się na styczeń, w grudniu już nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama_Dorota']No cóż, po Samuelku byłyby piękne szczeniusie :diabloti:
A mógłby być już u mnie...:-( Teraz niestety za późno, Dimka-Brylancika nie oddam za żadne skarby świata. :placz:[/quote]


Właśnie przez nieodpowiedzialność niektórych ludzi ich puste obietnice dochodzi do tego, że potencjalne domki "uciekają" :-( Sami jest piękny i na pewno znajdzie się ktoś kto go w końcu pokocha... Tak żałuję że nie mieszkam w domku :bigcry: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja'][B]Norbitka, nie martw się. założyłam Samiemu skarpetę na AFN do Twojej dyspozycji i już jutro powinny być jakieś pieniążki za mój bazarek przesunięte z konta Żabci. Nie wiem jeszcze ile tego będzie ale nie tak mało. Pixie wpłaciła 90pln i Kamila dog ale muszę to sprawdzić. Sama nie mam ale siedzenie przy kompie też na coś się przydało.[/B][/quote]

Ja wplacilam 20 funciaczkow :p Specjalnie na watku afn sprawdzalam :evil_lol: ale doszlo wiec sie nie martwcie :p Mialo byc dla Zabci ale bardzo sie ciesze ze moge cos na Samiego dac :loveu: zreszta juz o tym pisalam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Ja wplacilam 20 funciaczkow :p Specjalnie na watku afn sprawdzalam :evil_lol: ale doszlo wiec sie nie martwcie :p Mialo byc dla Zabci ale bardzo sie ciesze ze moge cos na Samiego dac :loveu: zreszta juz o tym pisalam :p[/quote]

:loveu: :loveu: :loveu: Kamila no nie!!! Jesteś niesamowita:crazyeye: To przerosło moje oczekiwania:multi: :multi: :multi:

Sami:loveu: Norbitko:cool3: , macie już 200pln. Pewnie się przyda przed Świętami:lol: .

Beatko skontaktuj się z Agą-mazury albo Gren-evil i podaj im swój nr konta, żeby wiedziały gdzie to przesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja']:loveu: :loveu: :loveu: Kamila no nie!!! Jesteś niesamowita:crazyeye: To przerosło moje oczekiwania:multi: :multi: :multi:

Sami:loveu: Norbitko:cool3: , macie już 200pln.[/quote]

Ponad 200zl bo odemnie 20f przeliczyli na 130zl ponad-sama sie zdziwilam :cool3: A ja nie jestem niesamowila,20f to nie tak wiele,za to troche sie zdenerwowalam jak mi powiedzieli ze 10f za samo przeslanie chca :crazyeye: :mad: Teraz juz mi tz wplaci pieniazki na moje polskie konto wiec nie bedzie takich oplat :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Ponad 200zl bo odemnie 20f przeliczyli na 130zl ponad-sama sie zdziwilam :cool3: A ja nie jestem niesamowila,20f to nie tak wiele,za to troche sie zdenerwowalam jak mi powiedzieli ze 10f za samo przeslanie chca :crazyeye: :mad: Teraz juz mi tz wplaci pieniazki na moje polskie konto wiec nie bedzie takich oplat :p[/quote]

[B]Ja tylko dla porządku;) [/B]
[B]Przesunięto wszystko z konta Żabci, tj 131,33, z tym że 20 pln już tam było, a reszta od Kamili (czyli przeliczyli po normalnemu...a szkoda:cool1: ) i wpłynie jeszcze 90 od Pixie. Tzn. że prawie wszystko za zabieg Beatce się wróci i słusznie. Co więcej, myślę, że w sytuacji kiedy domku właściwie nadal nie ma to zbieramy dalej, bo utrzymanie doga tanie nie jest, a co dopiero dwóch dogów.:roll: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja'][B]Ja tylko dla porządku;) [/B]
[B]Przesunięto wszystko z konta Żabci, tj 131,33, z tym że 20 pln już tam było, a reszta od Kamili ([COLOR=red]czyli przeliczyli po normalnemu...a szkoda:cool1: )[/COLOR] i wpłynie jeszcze 90 od Pixie. Tzn. że prawie wszystko za zabieg Beatce się wróci i słusznie. Co więcej, myślę, że w sytuacji kiedy domku właściwie nadal nie ma to zbieramy dalej, bo utrzymanie doga tanie nie jest, a co dopiero dwóch dogów.:roll: [/B][/quote]

Ano szkoda a juz sie ludzilam :placz: Co za przelicznik :placz:
A utrzymanie doga no nie jest tanie,tu sie zgodze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']W pewnym momencie zerwał się kontakt. Ja nie dzwonię bo uważam, że jesli komuś zależy.... Były dwa terminy, gdzie znajoma miala sprawdzić domek, ale państwo byli nieuchwytni. Na dziś był planowany transport. Nie rozumie tej ciszy i starciłam zaufanie przez to.

Sytuacja jest też taka że na kastrację i leczenie po zabiegu wydałam 229zł... miałam obiecane pokrycie połowy kosztów... dzisiaj cisza. Cisza zrobiła sie wogóle od czasu gdy powiedziałam, że na drugi dzień sami idzie na zabieg. Nie rozumie sytuacji..[/quote]


No i widzisz Norbitko :) nie opuściły Cię cioteczki Samuelowe :) I nadal będziemy Cię wspierac duchowo również :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']Constancjo przypomnij nr konta!!!:diabloti:
Nie piszę ale śledzę temat i jestem z Wami i z Samim.
Całuski[/quote]

[B]Iwona dla Ciebie wszystko, a dla Samiego jeszcze więcej[/B]:loveu: :

[B][SIZE=3][COLOR=red]Konto AFN[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][U]Numer konta:
[/U][SIZE=3]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Żabia 2 m 7
[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]05-220 Zielonka[/SIZE][/B]

[B]nr konta dla przelewów z zagranicy [/B]
[B][COLOR=black]BREXPLPWMUL31114020170000490205270923[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']Czyżby wszystkie Panie i Panienki u Ciebie tęskniły za przystojniakiem ?:loveu:
A może jednak ?????????:eviltong: :diabloti:[/quote]

[B]Nie wiem czy wszyscy ale ja bardzo.:roll: [/B]

[quote name='joaaa']Constancja- tęsknisz?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!
A może??????????????
[SIZE=1]może, może, co mylisz?[/SIZE][/quote]

[B]Nie mogę:placz: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Constancjo[/B], okazało się że wszystko można:loveu:
Ja też bałam się przeciwności losu a może veta TZ-ta i ......... przywiozłam sunię z Zamościa :diabloti: Pomyślałam raz się żyje:evil_lol: Była cisza kilka dni:shake: i już jest normalnie, oprócz tego że jestem prawie stale u weta / Delma ma nużycę i chyba alergię a Parys coś z nerkami - kamienie :placz:
Ktoś na forum powiedział / chyba Tanitka / że dwa psy to łatwiej niż jeden, no nie wiem :roll: Znowu nie mam obiadu a zrobiłam 6 kotletów - ciągle zapominam że Delma jest trochę większa i ściąga ze stołu :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Weszłam tu dopiero teraz i jestem w pozytywnym szoku :) Dziękuję. Z wyżywieniem sobie poradzimy. Dostałam przecież worek karmy od tajemniczej Patrycji :loveu:. Gotuję dla Hugo więc porcję wiecej to też nie ma sprawy :) Są też inne potrzebujące psiaki bardziej jak Samuelek więc 200zł spoko starczy. Zobowiązałam się go sama wyżywić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...