Jump to content
Dogomania

Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kalva']Czesterku co u Ciebie? Na fb masz spory support duchowy - musi się udać chłopie:) Mam nadzieję, że cioteczki wysyłacie pozytywne fluidy - jutro Czeesterek ma podbić serce pewnej pani, która ujrzy jego wspaniałe zdjęcia! Ja wierzę w nieodparty urok Czestera![/QUOTE]

też będę bardzo mocno trzymać kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jutro zostaną obklejone plakacikami Czesterka bezpłatne słupy w Dąbrowie w centrum :) I niech nas tylko ktoś zerwie albo zaklei :mad: Nie radzę .....bo i tak powiesimy następne ;)[/QUOTE]

Jutro (tzn., w sumie, już dzisiaj, wszak po północy jest) jadę na Górny Śląsk i pobędę tam kilka dni, więc jeśli ktoś odważy się plakaty Czesterka zerwać lub zakleić, to proszę dać znać! Chwycę za podobną pałkę i znajdę gadzinę, która będzie miała czelność, by próbować tego przystojniaka przyćmić! :mad:
(Tak długo już chciałam móc użyć tej emotki z pałką! :eviltong: ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Janik']Jutro (tzn., w sumie, już dzisiaj, wszak po północy jest) jadę na Górny Śląsk i pobędę tam kilka dni, więc jeśli ktoś odważy się plakaty Czesterka zerwać lub zakleić, to proszę dać znać! Chwycę za podobną pałkę i znajdę gadzinę, która będzie miała czelność, by próbować tego przystojniaka przyćmić! :mad:
(Tak długo już chciałam móc użyć tej emotki z pałką! :eviltong: ;))[/QUOTE]
Kochana pałka z pewnością będzie potrzebna:mad::mad::mad: Niestety zrywają, zaklejają ...bo to bezpłatne słupy niestety więc liczy się prawo pięści :mad: które na wierzchu lepiej widoczne :placz: ale i z tym sobie poradzimy :mad: Jak nas zakleją powiesimy nowe :diabloti: Ja mam Panią w pracy od zadań specjalnych i co 3 dni ją wyślę na zwiady :evil_lol: Powiesiłam też na tablicach ogłoszeń w klatce u mnie w bloku a w piątek rozwieszę u weterynarzy. Dla Czesterka musi w końcu znaleźć się kochający człowiek!!! Po prostu musi!!!

Link to comment
Share on other sites

Czesterek jest coraz sławniejszy na fb:) A poza tym pojawiła się nadzieja - kciuki cioteczek w pierwszym etapie skuteczne w 100%, teraz trwa etap drugi, troche bardziej czasochłonny, tajnej operacji, po którym oczekujemy pełnego zwycięstwa Czesterka, ale może nie będę więcej pisać póki co, żeby nie zapeszać, tak czy inaczej Czester szuka bardzo kreatywnie domku, a że Cioteczki wspierają - musi się udać - Beatko odezwę się;)
Podobają mi się metody działania Cioteczko Martiko - może stworzymy oddział specjalny dla psiaków? Oj przydałoby się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Czesterek jest coraz sławniejszy na fb:) A poza tym pojawiła się nadzieja - kciuki cioteczek w pierwszym etapie skuteczne w 100%, teraz trwa etap drugi, troche bardziej czasochłonny, tajnej operacji, po którym oczekujemy pełnego zwycięstwa Czesterka, ale może nie będę więcej pisać póki co, żeby nie zapeszać, tak czy inaczej Czester szuka bardzo kreatywnie domku, a że Cioteczki wspierają - musi się udać - Beatko odezwę się;)
Podobają mi się metody działania Cioteczko Martiko - może stworzymy oddział specjalny dla psiaków? Oj przydałoby się[/QUOTE]

Czekam na informację - kochana,pisz dzień i noc,bo już jestem cała podekscytowana faktem,że Czesterek może pójdzie do domku ....trzymam mocno kciuki !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']I jak tam Czesterku? Jak nasz królewicz? Cały czas czekam na wieści:)[/QUOTE]

Czesterek był oczywiście baaaardzo szczęśliwy :)Biegał,hasał ile tchu..a byliśmy na około godzinnym spacerze więc muszę przyznać że ma werwę!! Foteczki będą jak tylko Bjutka wrzuci na inny wątek to przekopiuje :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja jakoś marnie z fotkami Czesterka... Coś tam jest, ale malutko... :oops: Muszę się dowlec do domu i powalczyć ze zmniejszaniem fotek.[/QUOTE]

Oj tam oj tam ;) Coś tam będzie -choćby 2-3 fotki ;) Nie spiesz się :loveu:


[quote name='Mysia_']to fakt Czesterek ma mnóstwo energii :multi:
a jak Wizunia? jak daleko dała radę pójść? Teraz jak jest tak ciepło to nie chodzę z nimi daleko, bo bidulka nie daje rady :-([/QUOTE]

Wizunia bardzo dzielnie kroczyła i dała radę przejść trasę na około schroniska(z czego dużo po drodze odpoczywaliśmy i szliśmy wolno - tylko Czesterek latał jak opętany :evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...