Jump to content
Dogomania

Schroniskowy duecik - boksiowaty Rudy i charcikowata Lusia!!! Razem od 21.01.2006 !!!


AśkaK

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niech się cieszy że tylko jeden i nie scur!:evil_lol::diabloti: Scury to dopiero dają koncerty po nocach!:lol:

Weź mnie teleportuj albo co!:placz:Londek zdrój - moje najlepsze wspomnienia!:loveu::placz:Zaręczyny. London Eye. Hamburger pod BigBenem.:lol:
I te wypasione parki miejskie!

Link to comment
Share on other sites

Mi by tam jeden jakiś wystarczył, średniej wielkości parczek.:lol: Kocyk, kanapki - ale by się wiewióry od razu zleciały!:evil_lol:

Ząbek miał być już dzisiaj, ale nie wykurowałam się jeszcze na tyle żeby siąść za kółko i po niego pojechać.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Nie mam foteczek, akumulatorki muszę naładować.:oops:
Z resztą nudy u nas, nie ma co focić - ja w łóżku, psy w łóżku.:roll: Nuuudy!:lol:[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:nosz to naj naj temat ...wariacje na temat psich pozycji w łóżku .....spania oczywiście :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']No i ja tez sie powoli klade do wyrka...przez ta sytuacje z Darmuha wygladam jak trup prawie:roll:
[/quote]
Cześć truposzku:lol:, wyspana?
Słuchaj Gosik, jakbyście chcieli Darmę w W-wie diagnozować to pomogogę w czym tylko będę mogła, u nas ciasno więc TZ nie przenocuję:oops:, ale mogę jakiś wcześniejszy rekonesans zrobić po lecznicach itp. No i w ogóle jeśli na odległość jakoś mogę pomóc to wal jak w dym! Żal mi suczydła i Was robaczki, wiem jak ją kochacie.:-(

[quote name='Alicja']:razz:[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]nosz to naj naj temat ...wariacje na temat psich pozycji w łóżku .....spania oczywiście :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote]
Racja, pozycje bywają ciekawe!:evil_lol: Tylko Rudy zawsze tak się uwali na mnie że nie mogę mu fotki zrobić, muszę wstać, a jak wstanę to on też wstaje.:roll:Na TZta z tą sesją łóżkową poczekamy!:cool3:(bez skojarzeń!:evil_lol::diabloti:)

[quote name='deer_1987']Prosimy o fotki jak juz wszystko sie ulozy :smile:[/quote]
Bateryjki już się ładują!:cool3:


[quote name='agaciaaa']O, będzie nowy domownik :loveu: zdrowiej kochana!!! [/quote]
Dziękuję, już jest lepiej!:multi:

A to Ząbek::loveu:(fotka ze sklepu zoo)
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/132/bb875e5600cb6dae.jpg[/IMG][/URL]
Wymarniały jest bidak i tak jak Rudas ma blizny na pyszczku, a do tego coś nie tak z ząbkami - więc chyba był mi pisany.:lol:

Jest jeszcze kilka stworków do zabrania z tego zoologa, sklep jest likwidowany i zwierzaki są za darmo.:cool3:

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=#808000]cześć :multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Georgia][COLOR=#808000]Rudasek wygląda jak młody bóg więc co Ty mi tu o starzeniu się gadasz :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=#808000]ucałuj swoje maluchy [/COLOR][/FONT][/B]:loveu:
[/quote]
:loveu:Hej Żonko!:lol:

Całuski przekazane!:loveu:

Ale tych pochwał to Rudasowi nie przekażę, bo jak każdy chłop - zadufane to w sobie jak nie wiem co!:evil_lol: Jak mu jeszcze komplementa powiem, to już w ogóle obrośnie w piórka!;)
Chyba to był chwilowy kryzys i znudzenie u Rudaska, już powrócił do formy i wczoraj tak przekotlował Luśkę w trakcie zabawy, że aż się zziajała.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Rudasek w końcu spory facet więc musi od czasu do czasu zmęczyć Lusię :) i pokazać jej że facet rzadko bo rzadko ale czasami też ma coś do powiedzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Ząbek jest śliczny...jestem pewna że będzie mu u Was jak u PB za piecem :) :loveu::loveu::loveu:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się doczekać jak go odbiorę.:loveu:

A tymczasem - PRAWA KOBIET!
Bardzo pomocne, warto by z takim kodeksem zapoznał się każdy facet!:evil_lol:

1.Kobiety ustalają zasady.

2.Zasady mogą być zmieniane przez kobiety bez uprzedzenia.

3.Żaden mężczyzna nie może znać wszystkich zasad. Próby zapisania zasad są niedozwolone.

4.Jeśli kobieta podejrzewa, że mężczyzna poznał kilka lub wszystkie zasady, musi natychmiast zmienić kilka lub wszystkie zasady.

5.Kobieta nigdy się nie myli.

6.Jeśli kobieta się myli, to z powodu straszliwego nieporozumienia, które jest skutkiem tego co mężczyzna zrobił, powiedział, nie zrobił lub nie powiedział.

7.Jeśli mamy do czynienia z zasadą 6 to mężczyzna musi natychmiast przeprosić za to, że był przyczyną nieporozumienia, bez żadnych wyjaśnień ze strony kobiety, co zrobił, że spowodował nieporozumienie. Patrz zasada 13.

8.Kobieta może zmienić zdanie w każdej chwili i z każdego powodu lub w ogóle bez powodu.

9.Meżczyzna nigdy nie może zmieniać zdania nawet pod wpływem okoliczności bez wyraźnego pisemnego pozwolenia kobiety, które jest wydawane tylko w przypadku gdy kobieta chce, aby mężczyzna zmienił zdanie, ale nie daje żadnych oznak takiego życzenia. Patrz zasady 6,7,12,13.

10.Kobieta ma prawo być zła i wyprowadzona z równowagi z każdego powodu, prawdziwego lub wymyślonego, o każdej porze i w każdych okolicznościach jakie, w swej jedynie słusznej ocenie uzna za stosowne. Mężczyzna nie może dostać żadnych wskazówek dlaczego kobieta jest zła, lub co ją wyprowadziło z równowagi. Kobieta może jednak podawać fałszywe lub mylne powody, aby sprawdzić czy mężczyzna słucha jej uważnie. Patrz zasada 13.

11.Mężczyzna musi być spokojny przez cały czas, chyba że kobieta chce aby był zły albo zdenerwowany.

12.Kobieta może bez powodu dać znak lub wskazówkę dlaczego chce, aby on był zły lub zdenerwowany.

13.Mężczyzna powinien przez cały czas czytać w myślach kobiety.
Niespełnienie tego powoduje karę i sankcje nałożone według jedynie słusznego uznania kobiety.

14.Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu, przywołać każde wydarzenie z przeszłości bez względu na czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikować je, wyolbrzymić, upiększyć, albo całkowicie przerobić, aby pokazać mężczyźnie, że jest albo był: nieczuły, uparty, tępy, oszukańczy, że się mylił lub/i jest niedorozwiniętym umysłowo idiotą.

15.Kobieta może użyć swej interpretacji wszystkich minionych wydarzeń, aby zademonstrować sposób w jaki mężczyzna zawiódł w okazywaniu jej uwagi, szacunku, poświecenia albo w zaspokajaniu jej potrzeb materialnych, mężczyzna poświęcał cala uwagę innym kobietom, zwierzętom domowym, zwierzętom gospodarskim, drużynom sportowym, samochodom, motorom, łodziom, samolotom lub współpracownikom. Takie przedstawienie sprawy jest nie do obalenia.

16.Jeśli kobieta jest w trakcie okresu, przed lub po, może zachowywać się jak tylko zechce, bez względu na logikę lub normy społeczne.

17.Każdy czyn, działanie, słowo, wyrażenie, wypowiedź, wydanie głosu, myśl, opinia, wiara mężczyzny podlega jedynie słusznej, obiektywnej interpretacji kobiety. Inne zewnętrzne czynniki nie są brane pod uwagę. Alibi, wymówki, wyjaśnienia, obrony, powody, usprawiedliwienia lub próby racjonalnego wyjaśnienia nie są mile widziane. Nędzne prośby o litość i przebaczenie są akceptowane w pewnych okolicznościach, zwłaszcza w połączeniu z namacalnym dowodem skruchy.


:lol::lol:
Świat byłby piękny, gdyby mężczyźni przestrzegali tych zasad!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jesce nie ma, jak goopia się pochorowałam i dopiero w przyszłym tyg. po niego jadę.:oops:
Aaa, Paula, nie mów nic o Ząbku TZtowi jak się spotkamy w sobotę!:lol:
To niespodziajka!:evil_lol::diabloti:
Klatuchnę mam, dzięki!:ptzn akwarium, a klatę to jakąś wypasioną mu kupię jak już Zębulec będzie u nas.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki tochane babeczki:loveu:, zdrówko ok! Tzn zaleczyłam, po 2 dniach coś nas pogięło i pojechaliśmy oglądać pole przy mrozie -10 stopni :evil_lol::placz: i dziś znowu czuję zatoki.:roll:
Nie wiem w co ręce wsadzić, mam 3 egzaminy przed sobą, codziennie praktyki, jeszcze po Zębulca jutro mam jechać, a w piątek protest w Radomiu, aaa, idę spać!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...