Jump to content
Dogomania

Dinko znalazł swoje miejsce na ziemi (Nareszcie!!! :) :) :)


Amanita

Recommended Posts

[quote name='marmar']wiec ciociu Szlu i chzba ciociu Amanitkoi)bo Tz rowmniey zapytalas o koszty),140 to koszyty jakie wcyesniej podawalam chyba w lisopadzie plus jedyonko do 11 to 130 zl rowna sie 270.50gr.
sory klawiaturka cos mi tyzlko na dogo padla[/quote]

ciocia Szla to chyba o mnie:eviltong: Dzieki za rozliczenie, ale mi bardziej zależało na tym ile ci jeszcze zostało kasy na Dina? O ile wogóle? I wyślij mi na pw numer swojego konta bo nadal nie mam albo gdzieś zapodziałam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 860
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anilla']Dinolec ma na AFN aż 9 ;) zł z bazarku - trzeba by cos znowu wystawić - zrobie dzisiaj mały rekonesans po szafkach może znajdę coś atrakcyjnego a jak się ktoś dołączy to będzie miło ;)[/quote]
ja mam nowe korale z metkami z Vero Mody. Moge je dać na AFN. Zrobie zdjęcia i możesz je wystwić na swoim bazarku. Nie będę robić nowego. Czy robić?

Link to comment
Share on other sites

Złosliwosc rzeczy martwych,w czwartek padł mi komp:angryy: ,juz jest ok,wiec wracam do Dinolca.
wichura przewrocila płot,a Dinolec bardzo inteligentnie pilnowal dzialki stojac na tym plocie-nie mial zamiaru opuszczac dzialki,czuje sie chyba bardzo odpowiedzxialny za dzialke;) ,cierpliwie czekajac na wymarzony domek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...