Jump to content
Dogomania

Znaleziony amstaff-już w DS, PARWO!! POTRZEBNE $$$ NA LECZENIE!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

[quote name='artur8378']nie wiadomo jak go przywiezlismy to po trzech dniach juz zaczol chorowac za cale leczenie bedzie do zaplaty 280 i wszystkie szczepienia jakie powinien miec i odrobaczeniee to nastepny koszt zedu 110 w sumie wychodzi 390 z kad to wziasc jutro pieniazki pozyczymy i zona pojedzie uregulowac ale bedzie trzeba oddac jak najszybciej[/QUOTE]

Przedstawcie sytuację wetowi ,że te pieniądze będą zbierane i muszą być rozliczone niech wystawi fakturę i poda konto .Może się zgodzi na kilka dni zwłoki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cholera. Faktycznie fakty sie zgadzają. Bardzo mi przykro, bo nie jeden pies na dogomanii czy tez w schronie nie przeżył parwo :(
Tak jak dziewczyny piszą - pies nie powinien jeść, musi być nawadniany. Popytam czy w tym stadium parwo jest sens podawac surowice - moze udaloby sie nam ja zdobyc jesli jeszcze jest sens. Ostatnio, gdy potrzebowalam surowice dla Rudej kilka dziewczyn z dogo pomoglo i zdobyly.
A kiedy te szczepienia? teraz w trakcie leczenia?

Link to comment
Share on other sites

witajcie cioteczki
czemu nie zaalarmowałyście mnie wcześniej? przecież jestesmy z Nowego Tomyśla, a Nowa Róża to przecież żabi skok od nas :)

Teraz mam następujące pytanie - od kiedy psiak choruje na parwo? kiedy lekarz to stwierdził?
czy psiak dostał surowice?
czy miał robiony test na parwo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']biedny Drago :-(
trzeba się zastanowić gdzie złapał parwo i chyba dać znać Iwonie, że ma parwo w domu, co??
oczywiście dorzucę kilka groszy..[/QUOTE]

parwo to nawet obecny właściciel na butach spod supermarketu mógł do domu przynieść

Artur piszesz że pożyczycie kasę żeby zapłacić w lecznicy
poproście o fakturę
jeśli mamy wspomóc chłopaczka finansowo trzeba jakoś to zorganizować

jak się dziś Drago czuje ?

Link to comment
Share on other sites

no właśnie tak się zastanawiać, bo chciałyśmy z Pyrdką podjechać do Artura i Drago, ale... mamy kontakt z nieszczepionymi jeszcze szczeniakami, no i pewnie będziemy wyłapywać niedługo te szczylki z Jabłonnej (choć nie mam pojęcia gdzie je upchnąć)... czy nasz kontakt z psem po parwowirozie nie spowoduje, że przeniesiemy wirusa na szczeniaki??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...