Jump to content
Dogomania

Znaleziony amstaff-już w DS, PARWO!! POTRZEBNE $$$ NA LECZENIE!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawialam z Panią i mam dokladniejsze info.

Psiak błąkal sie ponoc juz 2 tygodnie po okolicy, po polach, ludzie go przepedzali i byl baaardzo chudy. Pani zrobilo sie zal i wystawila mu michę z zarciem, co zaskutkowalo tym, ze piesio juz u niej zostal. Nie mial obrozy, nie ma chipa.
Psiak daje sie im glaskac i chodzi na smyczy. Jest ponoc bardzo pokojowo nastawiony.
Pani jednak nie ma pojecia o rasie, wet powiedzial jej, ze ta rasa tak sie nazywa i od razu uprzedzil, ze to nie jest pies dla nich. Panstwo maja dorosle wnuczki za granica (ktore nota bene znalazly ten watek na dogo i podczytuja ). Co wiecej, babka sprawdzala rase w ksiazce o psach, ale takiej rasy w starej ksiazce nie znalazla :)

Psiak nocuje w garazu, niestety nieocieplanym, wiec Pani wstawila mu piecyk do garazu, w ktorym pali, ale mowi, ze powoli nie ma czym palic. Ponoc pies tez je jak kon i nie moga go utrzymywac na dluzsza mete. Zobowiazalam sie przyweizc troche karmy.
Aniu, moglabys jutro jechac ze mna do tego psa?

Problem jest z tym uciekaniem i regulacja ruchu bo Pani ma koty wychodzace i boi sie o ich zycie.
Na wiadomosc o lince i budzie Pani sie zasmucila. Pewnie inwestycja w psa jest dla niej rownoznaczna z dluzszym pobytem psa, a wolalabym tego uniknac...

No zobaczymy.
Ciesze sie, ze sa ludzie nieobojetni na los zwierzakow, ale szkoda, ze wiekszosc sasiadow pomagac nie chce :(

Aha...rozwazamy opcje poznanskiego schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']hmmm...no nie wiem, schron niby od dawna zamkniety, a jakis miesiac temu widzialam w sklepie plakat "znaleziono czarnego labradora, zostal odwieziony prez straz gminna do schroniska w swarzedzu".[/QUOTE]

straż gminna na bank nie przywozi tam psów, jeśli jakiś nowy tam trafia to jest wrzucany przez płot lub przywozi go pracownik TOZu.. schron nie ma podpisanej umowy z żadna gminą, nie dostaje kasy, nie istnieje.. mam nadzieje, że w końcu zostanie zlikwidowany!
o szefowej sie lepiej nie wypowiadać choć akurat ASTy podobno kocha (sama ma staruszka asta) i nawet chciała by zamiast schronu byl w swarzedzu dom starców dla ASTów czego im nie życzę bo opieka tam jest taka jakby jej w ogóle nie było!!

jesli będzie wchodzić w grę jakiś hotel to ja się dorzucę jednorazowo..

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Jako że mam znajomą w Poznaniu, no i w okolicach postanowiłam popytać. Znalazła jedną koleżankę (Poznań). Dziewczyna miała styczność z amstaffem swojego byłego chłopaka, więc jakieś pojęcie o rasie ma i bardzo ją lubi. Jednak w grę wchodzi jak na razie jedynie DT. (Ona wraz z mamą sprawdzą, czy jest dość odpowiedzialna, by pies mógł zostać, no i może mogłyby dać DS w przyszłości?) Dziewczyna jest chętna by pomóc, w domu nie ma dzieci, kotów, wypytałam prowizorycznie, że tak powiem. Potencjalny DT nie miałby nawet smyczy dla psiaka, dlatego potrzebna będzie jakaś tam pomóc.
Nic nie obiecuję, przesyłam tylko propozycję, a Wy zgodnie z Waszymi procedurami ją rozważycie :-)

Mam numer telefonu, podeślę na PW osobie która jest odpowiedzialna za tego asta!
Pozdrawima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...