Jump to content
Dogomania

Znaleziony amstaff-już w DS, PARWO!! POTRZEBNE $$$ NA LECZENIE!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']Iwona napisała, że nasikał jeszcze raz, w korytarzu, poza tym ok, schody opanowane. Na suczki reaguje pozytywnie, na małego krzykacza nawarczał.[/QUOTE]

Nooo! To super :-)

Dziewczyny, ja znalazłam przypadkiem ten wątek, chyba w galerii fioneczki, hihi, więc Wasze akcje mają sens! :-) I szczerze, jak zaczęłam pytać koleżankę, to tak by nie mieć poczucia, że nic nie zrobiłam, miałam wątpliwości czy coś znajdzie, a tu jednak... ;)
Mam nadzieję, że Drago się zadomowi u Iwony i jak będę niedługo w Poznaniu to go poznam ! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='What May NN']rano miałam info od Iwony, że Drago ładnie wytrzymał całą noc - od 22 do 9 :-)[/QUOTE]

o prosze. To beda z niego ludzie :)

Ja mam zapytanie o niego na allegro, jakas Pani chcialaby wiecej zdjec bo wstawilam tylko to jedno, z telefonu, ale teraz juz nie wiem czy on jest do adopcji czy nie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Aniu a nie macie jakiegos kenela na stanie? Moze chlopak do czwartku zaakceptuje nowe, bezpieczne miejsce. Albo go czyms zajac pod nieobecnosc wlascicieli... kurcze, ciezko bedzie dla niego o mejsce :([/QUOTE]

kurka wodna jak nie urok to s.......ka.Tyle tych bid a skąd brać na wszystko kasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, bardzo pilnie potrzebne jest miejsce dla astka!!!!! Do Conceited zadzwoniła pani, do której przybłąkał się astek z prośbą o umieszczenie go w Dopiewie, a jak wiadomo przytulisko zamknięte z powodu parwo. Pani mieszka pod Poznaniem, podlega pod Swarzędz!
Astek ma 2-3 lata, oglądał go wet, jest pręgowany, łagodny do ludzi, fajny, ale Pani ma 3 koty i boi się o nie. Na razie mieszka w garażu, ale nie może być tam cały czas przecież, wypuścić do ogrodu go nie można, bo przeskakuje przez płot!!!! Sąsiedzi się wkurzają, pani boi się, że zadzwonią po schron!

Dziewczyny, wiem, że to naiwne pytanie, ale..... weźmie go ktoś na DT? Albo spróbujmy pozbierać na hotel? Jakieś inne pomysły???????


[IMG]http://i51.tinypic.com/oqyg46.jpg[/IMG][/QUOTE]
dzien dobry

Edited by artur8378
Link to comment
Share on other sites

witamy drago jest zadowolony ma bardzo duzo miejsca do biegania chodzi na spacery z córką w nagrode dostaje smakołyki i napewno zostaje z nami córka tak go polubiła że napewno nie pozwoliła by go oddac jak sie nauczymy to wkleimy jakies fotki z drago.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='artur8378']witamy drago jest zadowolony ma bardzo duzo miejsca do biegania chodzi na spacery z córką w nagrode dostaje smakołyki i napewno zostaje z nami córka tak go polubiła że napewno nie pozwoliła by go oddac jak sie nauczymy to wkleimy jakies fotki z drago.[/QUOTE]
cieszę się, że zaopiekowaliście się psiakiem :)
a córka to w jakim jest wieku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...