Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Mada95']Jak tora fajnie wygląda z tą kukurydzą :lol:

Jaki uroczy jest Teoś , aż mam ochotę go przytulić:loveu:[/QUOTE]

:)

Możesz go przytulić wirtualnie ;)

[quote name='dagaa111'][URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7314.jpg[/URL]
nie dość, że pozwalają psu kukurydzę kraść to jeszcze zdjęcia robią :evil_lol:[/QUOTE]

Obiad sobie ukradła :evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Dobry wieczór :)

[URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7291.jpg[/URL] uwielbiam takie zdjęcia :loveu:

Torka ma ciekawy aporcik :evil_lol:[/QUOTE]

Dzień dobry ;)

:)

[quote name='understandme']Teoś piękny :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję :)

[quote name='kalyna'][URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7314.jpg[/URL] odezwała się w niej dzika natura :lol: prawie,ze demon :D[/QUOTE]

Demon widoczny zwłaszcza w oczach :D

[quote name='agaga21']hehe, fajne te foty z kukurydzą. moja etna kiedyś wracając ze spaceru dynię dorwała na czyimś polu :D ale miała radochę jak ją na strzępy rozrywała![/QUOTE]

Na strzępy, to Torka lubi rozrywać maskotki ;)

[quote name='ania90'][URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7309.jpg[/URL] pieknie tu wygladacie :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry :)[/QUOTE]

Dobry, dobry :)

[quote name='dOgLoV']dzien dobry ;)

zdjęcia sliczne jak zawsze :loveu::loveu::loveu::loveu:

juz myslałam ze Torka taka silna ze kukurydze z korzeniami wyrywa :evil_lol:[/QUOTE]

Hej :)

Jakby się dobrze postarała, to pewnie by wyrwała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Dzień dobry :)
U Was też tak ciepło i słonecznie? :)[/QUOTE]

Dzień dobry :)
Ciepło, to za mało powiedziane ;) W cieniu 37, a w słońcu ponad 50 stopni :crazyeye: Biedny Theoś jest cały spocony, a leży tylko w body. Koło 17 pójdziemy na spacerek, a potem go wykąpie, to będzie mu lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']O lala, to faktycznie gorąco. Biedny Theoś... A Tora jak sobie radzi? ;)[/QUOTE]

Tora była na spacerku przed 8 rano, a teraz leży na kafelkach i co jakiś czas podchodzi do miski z wodą ;) Na kolejny spacerek wyjdzie dopiero jak będę szła z Theosiem ;) Zabrałabym ją nad jezioro, ale przy takich temperaturach będzie tam tyle ludzi, że nawet nie będzie gdzie wpuścić psa do wody :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tora wykąpana ;)

Zna ktoś skuteczny sposób na obniżenie temperatury w pokoju (nie mając klimatyzatora) ?? W sypialni mam 30 stopni :crazyeye: Biedny Theoś śpi i już jest cały spocony :/ Wentylator chodzi na maxa, ale nie czuć wogóle różnicy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ojjjj to macie saune :roll: nie zazdroszcze :shake: i niestety nie jestem w stanie pomóc :roll:[/QUOTE]

[quote name='Milena9']Nie znam sposobu, ale też mi by się przydał. U mnie w pokoju trzeba okno dachowe zasłaniać ręcznikiem, bo tak grzeje ;)[/QUOTE]

Ja i Bogdan to pół biedy, jakoś sobie damy radę. Zawsze można pójść pod prysznic ;) Ale biedny Theoś pod prysznic nie pójdzie :( Na dworze jest nadal 30 stopni, więc przez noc w sypialni mi się napewno nie wychłodzi :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Biedactwo :-( pewnie go wszystko bedzie swedziało :-( ale lepsze to niż jak by miało być mu za zimno ;)[/QUOTE]

Tylko przegrzanie też nie jest dobre :shake: Jakby było za zimno, to zawsze można ubrać coś cieplejszego, a jak jest za ciepło to co mam z niego ściągnąć?? Skóry z niego nie zedrę :shake:
Zobaczymy jak będzie spał. Jak będzie się za bardzo męczył, to zejdę w nocy z nim spać do salonu. Tu mam 27 stopni, więc zawsze to trochę chłodniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Tylko przegrzanie też nie jest dobre :shake: Jakby było za zimno, to zawsze można ubrać coś cieplejszego, a jak jest za ciepło to co mam z niego ściągnąć?? Skóry z niego nie zedrę :shake:
Zobaczymy jak będzie spał. Jak będzie się za bardzo męczył, to zejdę w nocy z nim spać do salonu. Tu mam 27 stopni, więc zawsze to trochę chłodniej :roll:[/QUOTE]

w zasadzie fakt :roll: pewnie bedzie sie czesciej budził i bedzie marudny to moze nawet i lepiej jak bys z nim poszła do salonu , zawsze te pare stopni mniej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']współczuję upałów w sypialni, ja lubię ciepło, ale taki upał to masakra:shake:
biedny Theoś, u nas noce zimne, jest ok 12 stopni.[/QUOTE]

u nas tez chlodnawo , zamykam okno na noc a i tak czasem sie trzese pod kołdrą ale ze mnie zmarzluch jest wiec nic dziwnego ;)

ide spac bo Sebastian rano wstaje a przez moje pukanie w klawiature sie nie wyspi :eviltong:

dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']u nas tez chlodnawo , zamykam okno na noc a i tak czasem sie trzese pod kołdrą ale ze mnie zmarzluch jest wiec nic dziwnego ;)

ide spac bo Sebastian rano wstaje a przez moje pukanie w klawiature sie nie wyspi :eviltong:

dobranoc ;)[/QUOTE]

dobranoc:loveu: to po co Ty pukasz w ta klawiature?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Tora wykąpana ;)

Zna ktoś skuteczny sposób na obniżenie temperatury w pokoju (nie mając klimatyzatora) ?? W sypialni mam 30 stopni :crazyeye: Biedny Theoś śpi i już jest cały spocony :/ Wentylator chodzi na maxa, ale nie czuć wogóle różnicy :roll:[/QUOTE]

jedyne co mi do głowy przychodzi to kupić rolety takie nie przepuszczające światła i temperatury i niestety zamykać okna na cały dzień w domu i nie odsłaniać tych rolet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...