Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

11 minut temu, *Magda* napisał:

Bogdan też oglądał tu scenika w necie, ale silnik 1.6, to za mały :/ Do tego tam jest pasek, więc trzeba wymienić rozrząd :/ Więc dalej szukał czegoś, co ma łańcuch. No i znalazła się mazda ;)

ja chce wlasnie 1,6 ale diesla ewentualnie gaz 

pokazalam Sebkowi to zdjecie mazdy i pytam , fajny ? a On "zajebisty ale za drogi" :P

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Patikujek napisał:

A ja mazd jakoś nie lubię... :P

Mi się teraz marzy coś w stylu miniwana. jakiś Ford Galaxy czy VW Sharan

Ja dla siebie tez chce vana , w sensie renault scenika ( nie koniecznie grand ) albo citroena xare picasso , w nich się fajnie wysoko siedzi a przy moim niskim wzroscie to duzo daje , jest lepsza widoczność ;)

jutro jedziemy na gielde zobaczyc co maja , jak bedzie pogoda w miare oczywiscie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2017 o 22:56, Patikujek napisał:

A ja mazd jakoś nie lubię... :P

Mi się teraz marzy coś w stylu miniwana. jakiś Ford Galaxy czy VW Sharan

Wolę mazdę niż bmw ;) A sharana mam ja :D

Dnia 11.03.2017 o 14:12, Aleksa. napisał:

Udanej imprezki :D

Dziękuję :*

4 godziny temu, Aleksa. napisał:

Cześć Madzia :) 

Cześć :)

34 minuty temu, łamAga napisał:

A ja chciałam wysokie a chyba będe miała niskie :P w środę jedziemy oglądac :P

Co będziecie oglądać?

Link to comment
Share on other sites

Mam psa uciekinierkę :D

Dziś Tora poszła sobie na spacerek. Dobrze, że ona łagodna i lgnie do ludzi, bo inaczej mogłoby być źle :/

Przyjeżdża przed 12 kurier z paczką, a zaraz za kurierem sąsiadka, że Tora biega za domem! Rzuciłam wszystko i wyleciałam na dwór. Furtka zamknięta, psa nie ma. Wyszłam za drzwi i wołam "Tora!" I wylatuje z podwórka sąsiadki, z piłką w pysku, przeszczęśliwa... Pogoniłam ją do domu, a sąsiadka mi mówi, że ona już się z nią pół godziny bawi.

Wychodzi na to, że jak Bogdan wychodził na chwilę do auta, to nie zauważył, że Tora sobie wyszła poza posesję :/

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, *Magda* napisał:

Mam psa uciekinierkę :D

Dziś Tora poszła sobie na spacerek. Dobrze, że ona łagodna i lgnie do ludzi, bo inaczej mogłoby być źle :/

Przyjeżdża przed 12 kurier z paczką, a zaraz za kurierem sąsiadka, że Tora biega za domem! Rzuciłam wszystko i wyleciałam na dwór. Furtka zamknięta, psa nie ma. Wyszłam za drzwi i wołam "Tora!" I wylatuje z podwórka sąsiadki, z piłką w pysku, przeszczęśliwa... Pogoniłam ją do domu, a sąsiadka mi mówi, że ona już się z nią pół godziny bawi.

Wychodzi na to, że jak Bogdan wychodził na chwilę do auta, to nie zauważył, że Tora sobie wyszła poza posesję :/

Przynajmniej sąsiadka ci psa wybawiła :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...