Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

42 minut temu, *Magda* napisał:

Hejka :)

Dopiero teraz usiadłam i jem pierwszy posiłek dzisiaj :/ Wstałam z takim bólem głowy, że pierwsze co zrobiłam, to sięgnęłam po apap :( Teraz też czuję, że znowu mnie głowa napitala i pewnie nie długo sięgnę po kolejnego tabsa, bo nie wyrobię :( Jak odwiozłam Theodora do szpitala, to poszłam spać razem z Nathanem. Wstaliśmy o 11, nakarmiłam juniora i on śpi ponownie, a ja zrobiłam sobie kawę i wzięłam kawałek babki piaskowej ;)

? ? ? ? ? 

Link to comment
Share on other sites

Olu, postaram się ;)

W ogóle, to dziś sobie przypomniałam, że jeszcze Nathana nie zgłosiliśmy do ubezpieczenia, a za 2 tyg. muszę z nim jechać do lekarza na kontrole :/ Tak więc, jak Bodzian wróci z pracy, muszę jechać jeszcze dziś złożyć papiery, żeby zdążyli wyrobić i wysłać mi kartę ubezpieczeniową dla juniora ;)

No a w czwartek jeszcze muszę iść go zameldować :P

 

A takie oto prezenciki, junior dostał dziś od cioci majoki :)

DSC_0843.JPG.a03c5f5897f208b216f6e970760

DSC_0844.JPG.1ba7de962d522bb770fdee86189

DSC_0845.JPG.dc255a263db7b00f65dcc01c82c

Link to comment
Share on other sites

Niby lepiej, ale mam nadal stan podgorączkowy :/ Pytanie tylko z czego?! Owszem, kaszlę. Ale ten kaszel mam od dnia cesarki, bo byłam intubowana i mam podrażnione gardło. A oprócz kaszlu nic mi nie dolega :P Więc skąd ta gorączka, to nie mam pojęcia :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, dOgLoV napisał:

No to pewnie zwykłe przeziębienie / przewianie :P

A dzidzie zdrowe ? ;)

Oby ;)

Nathan ma trochę przytkany nosek od wczoraj, ale na bieżąco mu go czyszczę i już dziś przed snem było całkiem fajnie ;)

7 minut temu, marta1624 napisał:

Ale ci się narobiło...:(

Intubowana- o mamo, miałam raz i oby nigdy więcej :(

Bo ja stara jestem i się tylko nadają położyć w trumnie :D

No, ja nigdy nie byłam intubowana, więc nie wiedziałam co mnie czeka :/ Teraz męczę się z kaszlem drugi tydzień i jest niewielka poprawa, choć biorę pastylki na gardło :/

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, dOgLoV napisał:

Jak ja nie lubie tego czyszczenia noska , codziennie mam wojny wieczorem jak chce młodemu nosek wyczyścić :/

Nathan też nie jest zachwycony, ale on jeszcze nie ma się jak obronić :D

 

Tak sobie leżymy po kąpieli :)

DSC_0846.JPG.b58b231d59a48559f322cd80314

DSC_0847.JPG.3ac57826a8e7db141404784e681

Pozwól dziecku zostać dłużej, to zaśnie na podłodze :D

DSC_0848.JPG.fb7db503e228062111ffb573cc7

 

 

Link to comment
Share on other sites

To przyjeżdżaj :P

Właśnie, kilka minut temu dzwonił szwagier (tatuś chrzestny) i chyba jutro przyjedzie zobaczyć swojego chrześniaka :)

 

Zwinął się w kokon, ale jak go odwijałam, to okazało się, że połowa jego ciała, leżała na gołych kafelkach :/ Więc nie wiem czy było mu wygodnie :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

To przyjeżdżaj :P

Właśnie, kilka minut temu dzwonił szwagier (tatuś chrzestny) i chyba jutro przyjedzie zobaczyć swojego chrześniaka :)

 

Zwinął się w kokon, ale jak go odwijałam, to okazało się, że połowa jego ciała, leżała na gołych kafelkach :/ Więc nie wiem czy było mu wygodnie :P

Taaa zanim ja przyjade to On nie będzie już taką kruszynką :P

Oooo to będą zdjęcia :D :P

Musiał być megaaaa zmęczony , albo jest takim śpiochem jak ja :P jak mi się chce spać to mogę leżeć nawet na kafelkach :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, dOgLoV napisał:

Taaa zanim ja przyjade to On nie będzie już taką kruszynką :P

Oooo to będą zdjęcia :D :P

Musiał być megaaaa zmęczony , albo jest takim śpiochem jak ja :P jak mi się chce spać to mogę leżeć nawet na kafelkach :P

To będziesz nosić "nie" kruszynkę :P

Jakie zdjęcia? Ja coś obiecałam?

On chodzi spać o 20, czasem pozwalam mu zostać 20-30minut dłużej. I w 90% kończy się tak samo, czyli zasypia zanim dojdzie do łóżka :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

To będziesz nosić "nie" kruszynkę :P

Jakie zdjęcia? Ja coś obiecałam?

On chodzi spać o 20, czasem pozwalam mu zostać 20-30minut dłużej. I w 90% kończy się tak samo, czyli zasypia zanim dojdzie do łóżka :D

Ale ja bym chciała wziąć na ręce takie maleństwo :P

Nie obiecałaś ale możesz pokazać :P

hehehehe fajne jest takie zasypianie po drodze hahahaha a wstaje o której godzinie ? jak nie idzie do przedszkola ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...