Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

10 godzin temu, *Magda* napisał:

 

Co do zwierzyńca, to lupka bardziej interesuje bujak, wózek itp. niż sam Theodor :D A Tora młodego powąchała i tyle zainteresowania ;) Ale wczoraj, jak zobaczyła wózek (pierwszy spacerek), to wpadła w szał, bo chyba sobie przypomniała, że wózek = spacerek :D

Widzę że masz jeszcze problem z nowym imieniem :P :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hej Madzia, nie będę się wymądrzać o karmienie, bo sama na mm leciałam (pokarm do dupy - już kiedyś pisałam i kazali dokarmiać). W ogóle chciałam karmić piersią, ale to była masakra 45 minut na cycu i 15 minut snu :(  Ale zazdroszczę kobieta, które mogą karmić piersią, pomijając zdrowotne właściwości pokarmu, to jaka fajna relacja się buduje. Jednak jak posłuchasz kobiet, to niestety mało która ma możliwość karmić piersią (z różnych powodów). Daj kiedyś swoje zdjęcie z Nathanem, sama ciotki zobaczą, że z Ciebie też coś ma!!!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Dobrze, że tego położnictwa nie robisz, bo jeszcze byś chciała co innego oglądać :D :P

A co, myślisz ze nie widzialam? :D nie tylko kobietki hahaha 

Dobra, bo jeszcze pomyslicie ze cos nie tak ze mną :P jeszcze mnie Madzia nie przygaarnie z obawy :P

Taki kierunek, co zrobisz :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aleksa. napisał:

A co, myślisz ze nie widzialam? :D nie tylko kobietki hahaha 

Dobra, bo jeszcze pomyslicie ze cos nie tak ze mną :P jeszcze mnie Madzia nie przygaarnie z obawy :P

Taki kierunek, co zrobisz :)

Ola, ja codziennie 3 facetów muszę oglądać :D

Ty masz zboczenie zawodowe :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Ola, ja codziennie 3 facetów muszę oglądać :D

Ty masz zboczenie zawodowe :D

Właśnie oglądasz swoich facetów hahaha :P

 

 To tylko tak `wygląda` z waszej perspektywy :P w rzeczywistości tak nie jest. Po prostu praca pielęgniarki to nie tylko papierki. Duzo czynności pielęgnacyjnych przy pacjencie głównie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...