Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Żebyś mi potem rachunków nie wystawiała :P

Co mi tak słodzisz? :D

:)

To będzie dla dzidzi a nie dla Ciebie :P

Pisze prawde ;) w ogóle nie wyglądasz jak byś przed chwilą miała cesarkę , ja po cesarce długo wyglądałam jak by mnie czołg przejechał :P

Link to comment
Share on other sites

Ja po poprzedniej też wyglądałam fatalnie :/ Ale teraz czuję się całkiem dobrze :) Na zdjęciu może tego tak nie widać, ale ogólnie, to jestem jeszcze trochę blada :( Zresztą, to nic dziwnego, skoro wypisali mnie ze szpitala z anemią :P Jeszcze pewnie trochę potrwa, zanim wrócą mi kolory ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie tyle zajęta, co chyba mnie choroba bierze :/ Nawet dziś nie byłam z psem, choć pogoda całkiem fajna ;) Mam lekkie zwroty głowy, brak apetytu, zimno mi :( A Nathan ma zapchany nosek i pierwszą kolkę za sobą :( Jutro jadę do apteki po krople.

Jedynym miłym akcentem dnia, były odwiedziny koleżanki z pracy, w której pracowałam jak byłam w ciąży z Theodorem ;) Widzimy się rzadko, bo mieszkamy 50km od siebie, obie zapracowane, dzieciate itp. Dziś wpadła na szybką kawę i zostawiła przepiękny prezent dla Nathanka :) Taki o to cudny kocyk zakochany.gif

DSC_0841.JPG.812603b3467e2bb7319b2490c8f

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Te kolki co kupie, pomogły Theodorowi, więc liczę, że Nathanowi też pomogą ;)

Bogdan jaki zachwycony kocykiem :)

Muszą pomóc ! nie może nam się dogomaniacki synek męczyć <3

 

Też bym była zachwycona <3 

w ogóle uwielbiam rzeczy i akcesoria dziecięce <3

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

Dopiero teraz usiadłam i jem pierwszy posiłek dzisiaj :/ Wstałam z takim bólem głowy, że pierwsze co zrobiłam, to sięgnęłam po apap :( Teraz też czuję, że znowu mnie głowa napitala i pewnie nie długo sięgnę po kolejnego tabsa, bo nie wyrobię :( Jak odwiozłam Theodora do szpitala, to poszłam spać razem z Nathanem. Wstaliśmy o 11, nakarmiłam juniora i on śpi ponownie, a ja zrobiłam sobie kawę i wzięłam kawałek babki piaskowej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...