Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Nie ma takiej opcji :P Mój sharan to za wygodne auto, żebym się przesiadła do focusa :P

Poza tym, głównie ja jeżdżę na zakupu, nie długo będzie drugi fotelik w aucie, wózek.... Muszę mieć większe

 

 

 

my też musimy większe na wiosnę, ale po sharanie to proponuję ciężarówkę :P

Link to comment
Share on other sites

my też musimy większe na wiosnę, ale po sharanie to proponuję ciężarówkę :P

 

Po sharanie będzie bus :D Marzenie mojego męża :)

A po busie, to chyba autobus :D

 

P.S.

Witam :)

Ja Waszą galerię już całą przeczytałam. Pozostaje mi tam tylko się przywitać ;)

Link to comment
Share on other sites

do busa, to jeszcze pełnej obsady brakuje, wnioskuję że to nie ostatnia ciąża :P

 

Dla mnie ostatnia :P

Przy tej ciąży oznajmiłam, że po tym dziecku, oddamy ciuszki do domu dziecka. Na co usłyszałam tekst "A co, jak będzie trzecie?"

Jeszcze drugiego nie urodziłam, a on mi już trzecie chce zrobić :D Ale to już raczej nie ze mną ;)

Może inaczej. Planować, nie planuję. Gdyby kiedyś się przydarzyła kolejna ciąża, to będzie. Ale dobrowolnie nie dam się zapłodnić :P

Link to comment
Share on other sites

Theoś jest z lipca, więc końcówkę ciąży miałam w lato :/ Ale daliśmy radę :)

I cieszę się, że urodzę na wiosnę, bo ledwo urodzę, a już będzie z każdym dniem cieplej. I ze spacerkami nie będzie problemów :)

Teraz, najbardziej martwi mnie to, że na zimę potrzebuję kupić kurtkę, w którą się zmieszczę przez całą zimę :D

I tu jest problem, bo potem ta kurtka będzie "do wyrzucenia" :/

Tak sobie pomyślałam, że chyba kupię kurtkę narciarską, w rozmiarze na swojego męża i po tej ciąży oddam ją jemu ;)

Bo nie wiedzę sensu kupowania czegoś tylko na te 3-4 miesiące :/

Link to comment
Share on other sites

Theoś jest z lipca, więc końcówkę ciąży miałam w lato :/ Ale daliśmy radę :)

I cieszę się, że urodzę na wiosnę, bo ledwo urodzę, a już będzie z każdym dniem cieplej. I ze spacerkami nie będzie problemów :)

Teraz, najbardziej martwi mnie to, że na zimę potrzebuję kupić kurtkę, w którą się zmieszczę przez całą zimę :D

I tu jest problem, bo potem ta kurtka będzie "do wyrzucenia" :/

Tak sobie pomyślałam, że chyba kupię kurtkę narciarską, w rozmiarze na swojego męża i po tej ciąży oddam ją jemu ;)

Bo nie wiedzę sensu kupowania czegoś tylko na te 3-4 miesiące :/

ja miałam płaszcz od babci mojego męża (teraz dużo oversizów, więc możesz coś po ciąży wykorzystać)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...