Jump to content
Dogomania

**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam właśnie z hotelikiem i jest duże prawdopodobieństwo, że[B] już w następny weekend trafi do DT[/B] !!!
Najpierw do Warszawy- więc opcja transportu 100 km. za Warszawę odpada.
W stolicy o tyle dobrze bo myślę, żeby Jej zrobić na początku pakiet badań.
Będzie w mieszkaniu, będzie miała opiekę na którą czeka już tyle czasu.

Proszę Was o wsparcie finansowe!

Edit:
[B]Justyna, Wiga[/B]- dziękuję za deklaracje!

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offa.
Ale...
Zaginęła Dżaki, sunia w typie jack russel terriera wyadoptowana ode mnie z tymczasu!
Jest płocha, nie da do siebie dojść.
Zaginęła w Warszawie, w dzielnicy Mokotów-Służew!!
Tel. do mnie: 513145953
Pani Gosi(DS) : 669408881
Oto sunia:
[URL="http://img88.imageshack.us/i/daki4.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9334/daki4.jpg[/IMG][/URL]
WAŻNE: Była w szelkach tych co na zdjęciu, tj. brązowych w pomarańczowe łapki

Link to comment
Share on other sites

Asia- dziękuję!!!

Wiga- na trasie paluch-ursynów (o ile nie pomyliłam dzielnic....) nie jest to skomplikowana trasa i myślę, że nie ma co marudzić.

Trzeba jakoś ludzi tutaj "przyciągnąć"...chce Ją wyciągnąć już w ten weekend ale bez wystarczających deklaracji nie będę niestety mogła.

Widziałam Ją wczoraj, oczywiście pies, który z Nią siedzi nie pozwala wejść do klatki a sama Maja trzęsie się przy swojej budzie. Wydaje mi się, że jeszcze bardziej się postarzała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Asia- dziękuję!!!

Wiga- na trasie paluch-ursynów (o ile nie pomyliłam dzielnic....) nie jest to skomplikowana trasa i myślę, że nie ma co marudzić.

Trzeba jakoś ludzi tutaj "przyciągnąć"...chce Ją wyciągnąć już w ten weekend ale bez wystarczających deklaracji nie będę niestety mogła.

Widziałam Ją wczoraj, oczywiście pies, który z Nią siedzi nie pozwala wejść do klatki a sama Maja trzęsie się przy swojej budzie. Wydaje mi się, że jeszcze bardziej się postarzała...[/QUOTE]
....kurcze to wyciągajmy ja stamtąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie bardzo drogi ten DT:( Na razie niestety nie mogę wspomóc, mam za dużo deklaracji i zwierzaków na utrzymaniu! Czy w tej kwocie są też wliczone pieniądze na leczenie? Postaram się po kwietniowej wypłacie jednorazowo coś wysupłać, tylko jakbym zapomniała, przypomnijcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Widziałam Ją wczoraj, oczywiście pies, który z Nią siedzi nie pozwala wejść do klatki a sama Maja trzęsie się przy swojej budzie. Wydaje mi się, że jeszcze bardziej się postarzała...[/QUOTE]

Racja, widziałam ją w sobotę, schudła i jest przestraszona.
Rozwiązania są dwa - poprosić o przenosiny (napisać maila do dyrektorki, a najlepiej przyjść do niej i uronić łzę) i ja mam pomysł, gdzie mogłaby zamieszkać - boks 15C, rejon 12 (przebywają tam dwaj moi podopieczni, jest miejsce na trzecią budę); albo nie robić wokół niej szumu i zabrać ją ze schroniska ... ale wiadomo, bez deklaracji nic z tego nie wyjdzie (mam pewien pomysł, to tymczasowe rozwiązanie, Magdyska25 - zadzwoń do mnie wieczorem).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Racja, widziałam ją w sobotę, schudła i jest przestraszona.
Rozwiązania są dwa - poprosić o przenosiny (napisać maila do dyrektorki, a najlepiej przyjść do niej i uronić łzę) i ja mam pomysł, gdzie mogłaby zamieszkać - boks 15C, rejon 12 (przebywają tam dwaj moi podopieczni, jest miejsce na trzecią budę); albo nie robić wokół niej szumu i zabrać ją ze schroniska ... ale wiadomo, bez deklaracji nic z tego nie wyjdzie (mam pewien pomysł, to tymczasowe rozwiązanie, Magdyska25 - zadzwoń do mnie wieczorem).[/QUOTE]Jesli jest tak jak pisze Dada M ze pies schudł itd.podałem tel. na PW Magdysce 25 zadzwoncie

Link to comment
Share on other sites

Sory za offa chciałem pomoc myslałam za pies jest w tragicznej sytuacji zastraszony,glodny,bez mozliwosci odpoczynku w budzie a na dodatek stary i nie adopcyjny.Ale widocz7nie zle zrozumiałem temat.Myslałem ze zanim zbierzecie kase na DT mogłby poczekac w godnych warunkach. Ale moze dobrze mu tam gdzie jest na pewno wiecie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam, myślę, że sobie wyjaśniliśmy.
Jak już mówiłam Maja ma trafić na początku do DT w Warszawie, więc dobrze by było gdyby nie zmieniała 3 razy tego samego miejsca.
Niestety dowóz do Ciebie Paczek też wiąże się z kosztami transportu no i ciągła zmiana miejsca źle raczej działa na psa, a co dopiero staruszka, który spędził w schronisku X lat. Po prostu potrzebuje spokoju, stabilności.


Dada- zadzwonię wieczorem (nastawiłam sobie przypomnienie na 20 bo mi już pamięć szwankuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138']A ja cały czas bardzo mocno trzymam kciuki !!!! Działajcie i wyciagnijcie ją stamtąd !!!!![/QUOTE]

Bardzo chce, żeby już była bezpieczna ale też boję się, że po prostu zostanę z 100 zł. miesięcznymi deklaracjami i co wtedy? Nie jestem w stanie dać 250 zł. i kupować karmę, to jak dla mnie za dużo.

Zadzwonię wieczorem do Dady i zobaczymy, może Ona coś wymyśliła.

Link to comment
Share on other sites

Na razie wyciągnijmy ją z klatki do innego psa, bo tamten ją zastrasza i tyle. Jeżeli morisowa nie ma gdzie jej upchać to w środę pojadę do schroniska i pójdę do opiekuna lub pani dyr z prośbą o przenosiny. Zaproponuje miejsce które podała Dada M, ale nie wiem czy z chęcią przeniosą budę. Czasem 3 psy siedzą w boksie z dwoma budami i nie można się doprosić o budę lub przeniesienie. Trzeba działać, pies stary, na pewno nie w pełni zdrowy a teraz jeszcze w stresie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...