Jump to content
Dogomania

Bursztynek - już w nowym domku!!!


Olga132

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kędziorku cudny Kędziorku!:loveu::loveu::loveu:
pamietam jak z Olgą zobaczyłysmy go pierwszy raz...leżał w magazynku nie mógł sie ponieść........obolały biedaczek.......a mimo tego tak ufny i tak spragniony kontaktu z człowiekiem........przerażony aż żal ściskał serce.....
Beka dzieki , że zgodziłaś sie go przetrzymać........(choc jak znam Olgę to ......nie miałas wyjścia chyba....):evil_lol:
teraz trzymam kciuki za ten transport do Krakowa i za wspaniały dom!
ps. gdzie są jego loki?! wyczesane?!:p

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciłam z wizyty u Bursztynka. Ale on ma tam dobrze...raj na ziemi. Biega sobie po terenie, za towarzystwo ma Moruska i odzyskuje zaufanie do ludzi. Nawet jedzenia juz nie pochłania z prędkością błyskawicy. Dziś trochę zostawił.
Ale jego Pan będzie miał z niego pociechę!
Tylko ten transport załatwić!

Link to comment
Share on other sites

Nie odbierałam dzisiaj bo wrzuciłam telefon do torby i miałam głos wyłączony :oops: Dopiero jak wróciłam do domu to przeczytałam smsa ;)

Niestety w tym tygodniu musiałam zostać w Białymstoku, mam parę spraw do załatwienia, ale wracam za tydzień.
W piątek miałam też telefon w sprawie suczki z Kielc, ale nie wiem, z którego wątku. Obiecałam, że jak nikt wcześniej jej nie weźmie to my zabierzemy do Krakowa. Może udałoby się zabrać 2 pieski na raz :razz: Ciekawe co na to mój TZ :evil_lol: My i 3 psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...