Jump to content
Dogomania

Jaga już po zabiegu dekapitacji główki kości udowej!


Uru

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś przelałam pieniążki z Inusiowej skarpetki [COLOR="#ff0000"][SIZE="2"][B]756,50 zł[/B][/SIZE][/COLOR] na konto Uru ... na diagnostykę, leczenie i utrzymanie w DT Agusi
mam nadzieję że pieniądze "siostry z bidula" pomogą jej rozpocząć nowe, dobre życie

umówiłam się z Magdą że z tych pieniędzy zakupi wszystko co dla Aguni potrzebne: legowisko, smycz, obroża, kaganiec? karma, suplementy na stawy jeśli takowe zleci lekarz po konsultacji na AR Wrocław

Madzia proszę o potwierdzenie na wątku Inki jak otrzymasz przelew ... dzięki

Link to comment
Share on other sites

Wszystko bedzie potwierdzone jak tylko dojdzie przelew. Dziekuje dziewczyny.
niebawem bedzie tez trzeba zmodyfikowac ogloszenia dla Agi. w koncu guzka na głowie juz nie ma a na pewno to odstrasza potencjalnych adoptujacych.

Link to comment
Share on other sites

Uru, nie spytałam dzisiaj, udało Ci się dodzwonić do schroniska?
Jestem podekscytowana i nie ja jedna :) Pomieszały mi się dzielnice, Agusia będzie miała rzut beretem do parku Szczytnickiego. A od ciotki rutki też dostanie coś na wyprawkę :)

Link to comment
Share on other sites

Jak tu sie u nas zrobiło kolorowo od odwiedzajacych:) az miło!
Drogie działaczki,ze tak sobie pozwole Was(nas) określić. najpierw troszke ścisłej matematyki. Doszły dzis pieniązki spadkowe po Ineczce.
Doszło całe [B]756,50[/B] gr. zrobiłam dzisiaj obszerne zakupy. Agusia ma wszystko czego trzeba. jutro jeszcze czekam na karme i zrobie rozliczenie tutaj na wątku. dzisiaj na wszystko oprocz karmy wydalam [B]176,20[/B]. w tym :legowisko,szampon,biotyna na futerko,pileczka,linka 5 m,obrózka,miski,gryzak,2x kabanos,2x puszki. dostałam w gratisie frisbee i sznur do przeciagania. jutro za 25kg karmy belcando diner zapłace 185zł. udało mi sie załatwic po znajomosci z dość sporym rabatem. kocyki polarowe zakupie w ikei ale to juz poza rachunkiem bo bedzie to prezent ode mnie.
obecnie na koncie Agusi jest [B]580,30[/B]gr ale odłożyłam do koperty całe [B]600zł[/B] bo 19,70 to od siebie co by była pełna sumka
Mam nadzieje,ze wszyscy akceptujecie moje zakupy a jesli cos jest ponad stan lub zbytnia samowolka to bede płacić z własnej kieszeni:oops:

Jutro Rano o 9 bede już w schronisku. zabieram małą i tyle ją tam widzieli. odjedziemy z piskiem opon. najpierw pojde z Agusią na wspaniały poranny słoneczny spacerek. Później jak już ją zawioze do DT pobede z nimi i chyba postaram sie Agusie jutro wykąpać. niech malutka na nowych kocykach itd. lezy sobie pachnąca.
Troszke sie juz od wczoraj w sobie uspokoiłam, ale generalnie gdyby sie dało juz by agusia była na dt od wczoraj. jednak zawsze sa pewne obostrzenia czasowe itd. radosc we mnie ze wzgledu na DT jest przeogromna!! marzyłam o tym dla niej za kazdym razem kiedy odprowadzałam ją do pustego nieprzyjemnego boksu!:shake:
to juz niebawem przeszłość:multi:
Dziekuje za pomoc wszystkim i jeszcze pewnie bede z niej korzystac!:)

ps. jutro powklejam paragony.

Link to comment
Share on other sites

oj co ja jestem za upośledzeniec. Brosiku kochany. Rzecz jasna. Dzieki Tobie fotki i cała przyjemność spacerowania:diabloti:

Fioneczko, bedą oczywiscie piekne foteczki i bedzie wszystko. jak najbardziej pamietam o wzmocnieniu stawów. ja jestem pod tym kontem wypaczeniec:)
mysle ,ze na kliniki wybierzemy sie w przyszly czw/pt.

Link to comment
Share on other sites

to Jagusia teraz pełną kontrole zdrówka sobie zafundować może i nowe ciuszki :multi:

Doszła kasiorka do mnie za buciki od megii1 ..ale kurcze diuna_wro chyba do 2 kwietnia nieobecna w kraju .
Asiu ja całość do ciebie poslę , a jak diuna wróci to się rozliczycie co ??bo tam jest z nawiązką na przesyłkę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to Jagusia teraz pełną kontrole zdrówka sobie zafundować może i nowe ciuszki :multi:

Doszła kasiorka do mnie za buciki od megii1 ..ale kurcze diuna_wro chyba do 2 kwietnia nieobecna w kraju .
Asiu ja całość do ciebie poslę , a jak diuna wróci to się rozliczycie co ??bo tam jest z nawiązką na przesyłkę .[/QUOTE]

ja mam lepszego pomysła
wyślij te pieniążki od razu do Uru - Ona jest skarbnikiem JAgusi i diunkę ma pod ręką więc do skarpetki JAgusiowej wrzuci ile trzeba a diunce za wysyłkę odda :)


nr konta Magdy podam Ci na PW

Link to comment
Share on other sites

no. to jest dobre rozwiazanie. my z diunka jak jeden mąż. wszystko razem konsultujemy i działamy:)
agusia od 2 h u swoich tymczasowych opiekunów. Chwycili chyba bakcylka;) Agusia przecudownie zachowywala sie w aucie. widac,ze wie co to jazda samochodem. jak doniej przyszlam byla jakas inna niz zwykle. jakby czula ze ją zabieram. radosna i taka rozluźniona. troszke spieta i smutna gdy wychodzilam ją zostawiając ale mam nadzieje, ze szybko nawiąze fajny kontakt z nowymi ludzmi u boku. Cioteczka Bros robila fotki wiec na pewno pozniej wrzuci lub ewentualnie ja gdy je dostane. w całym schroniskowym zamieszaniu nie dostalam zaswiadczenia o szczepieniu na wscieklizne. w niedziele odbiore. do chirurga na rtg i kontrol nózki umówimy sie w przyszlym tyg. kapiel ma sie odbyc dzis jutro. wieczorem bede jeszcze u jagienki. wiec na psokojnie porozmawiamy o pierwszych wrazeniach itd. wiadomo ze jak sie psa zostawia to glowa pelna. ciagle mowilam i mowilam a oni sluchali. az mnie bros stopowala,ze oni chyba to wiedza;) ale ja tam wole wszystko czarno na białym zeby nie bylo niedomówien. agusia ma piekna parkowa spokojna dzielnice dookola wiec to mnie cieszy bardzo. co do zabiegu to wyglada to bardzo dobrze. bedzie blizna w ksztalcie krzyza bo takie jest zszycie ale na prawde jest ok. za 2 tygodnie pojedziemy do sciagniecia szwów.
odezwe sie jeszcze wieczorem po odwiedzinach:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki karolka za foteczki.
Ale się usmiałam z tej [B]bielizny[/B] Alicj[B](i)[/B]o ;)
Właśnie wróciłam od tymczasowiczów. Aga dostała wór karmy. siedziała grzecznie w legowisku jak przyszlam. tak dumnie. jak mnie zobaczyla całą mnie wylizała. jak wychodzilam siedziala obok opiekunów i juz nie weszyla za mna pod drzwiami-super!
bede miala regularny kontakt z dt i w najblizszy czw. jedziemy na kliniki.
Jak wróci Diunka razem pojedziemy w odwiedziny do Agusi.Mała byla dzisiaj na dwóch spacerkach ze swoimi opiekunami i podobno byla bardzo grzeczna. probowali bawic sie z nią piłeczka ale ona musi sie jeszcze tego nauczyc bo ogólnie jak narazie piłeczka ją mało kręci. ale sie wkręci.

finanse:
wydatki z dzisiaj: karma 25kg belcando diner [B]185zł[/B]
na koncie Agi: [B]415zł + [/B]jeszcze nie doszłe 72zł od Alicji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...