Jump to content
Dogomania

Urodziła maluchy w grobie swojego pana - mama i dzieci już w swoich domach!


CoolCaty

Recommended Posts

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='piechcia15']postaram się jutro zadzwonić do niego i wypytać o jakiego psa mu chodzi i ewentualnie pokażę mu obie sunie i naświetlę sprawę, zobaczymy, tylko co ze szczeniakami:( przecież ona musiałaby iść z nimi do domu:([/QUOTE]
No może by nam przechował przybytek:) Czasem życie pisze szalone scenariusze.
A nawet jakby nie, to dobrze by było, gdyby sunia miała zaklepany domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']To drugie jest zrobione przez kogoś z mikropsów[/QUOTE]
No, tylko nie wiem kto:)
I tam nie mogę/umiem pisać.

Zła jestem, że mam taka sytuację w domu. W dodatku mój TZ lubi psy, ale u kogoś. No i naszego. A ja mam i miejsce, i nie pracuję, i mam możliwość przechowania tego mikrostada poza wygłupami Kelbiego. Kurde.

Link to comment
Share on other sites

Przylazłam z FB - nie mogłam się powstrzymać :)

Kochana Mamusiu, córeczko i syneczku, życzę Wam duuuuużo szczęścia i dobrego domu :) Historia niesamowita, ale wierzę, że będzie dobrze.

Ten filmik z maluchami: [url]http://www.youtube.com/watch?v=5JhelzjbzZ0&feature=player_embedded#at=19[/url], robi FURORĘ! :D

Trzeba go jak najwięcej pokazywać, bo warto - to niesamowita reklama :)

Ja jestem zachwycona całą rodziną, strasznie wirtualnie pokochałam Mamusię - taka grzeczna, taka dobra sunia.
Jeśli nie macie nic przeciwko popytam się kogo trzeba, a najbardziej popytam mamy.


Mama potrzebuje psiaka, ale takiego właśnie psiaka :)

Nie wiecie jak Mamusia reaguje na kotki ?


Pozdrawiam i duuuuuuuuuuuuuużo buziaków wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Dziewczyny, jeśli znajdzie się płatny DT na ten miesiąc to ja za niego zapłacę.
...[/QUOTE]
To ja płacę za następny miesiąc. Bez gadania.

Cioteczki- wyciagajcie małą i jej małe ze schronu. Na cito. Może być też hotelik.

Cioteczki: Jesli mnie nie będzie na dogo czy mailu, a tak może być bo wyjeżdżam na dłużej poza kompa, to w moim podpisie- na mojej stronie w kontakcie- jest mój telefon i proszę o smsa z numerem konta i danymi i kwotą DT lub hoteliku (polecę na pocztę gdzie bym nie była i wpłacę). Pamiętajcie o mnie cioteczki, dopiszcie mi tylko, że to dla mamy psiej z Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Boziu, co za historia. Myślałam, że to tylko takie opowieści z psami znajdującymi groby.
Takie mikropieski szybko znajdują domy. Szczeniaki też nie problem.
Miesiąc muszą być jeszcze razem.

Niech się ktoś zlituje...[/QUOTE]

to nie opowieści....
znałam pana i jego maleńkiego piesia -po nagłej śmierci tego pana piesek uciekał z domu na jego grób (skąd wiedział???)....
rodzina wciąż go zabierała do domu, zamykali go, a on i tak uciekał.....aż znaleźli go tam po raz kolejny, tym razem martwego - umarł wśród świerkowych wieńców, przy grobie swojego ukochanego pana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda1']Trzymam kciuki za wierną, niezwykłą sunię....[/QUOTE]
A może damy jej na imię WIERNA?

Acha. Cioteczki, nawet jakby nie hotelik czy płatny DT - bo np trafi od razu do domu docelowego- a będą potrzeby finansowe dla psinki i jej rodziny- może sterylka? może szczepienia czy cokolwiek zresztą- pomogę jej opiekunom gdyby było trzeba, dajcie mi znać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...