Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

Z kaski jaka pozostała po Dejzi zakupiłam wagę dla schroniska. Zakupu dokonała Winter7, za pomoc pięknie dziękuję. A teraz czekam na wklejenie kwitka za zakup i potwierdzenie Olenki odbioru wagi no i informacji czy waga działa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ilonko dostałam fotki a na FB nie pojawiam się bo kompa brutalnie zamknęłam i FB woła o hasło a ja nie pamiętam i zajmie mi to chwilę, aby gada otworzyć, cierpliwośći. Potrzebuję czasu i dostępu do kompa a jest nas 2 i mamy grafik wrrrryyyy

Link to comment
Share on other sites

Ja nie pamietam co wpisywałam widoki, natura, najpiękniejsze widoki i wiele innych,
których nie pamietam i przy jakim wpisie dokładnie wyświetliło mi również Twoje zdjęcie też nie pamietam.
Na FB jest taki wpis :
"[SIZE=4][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jeśli to były tablice bez ustawienia "wyłącznie dla zaprzyjaźnionych" czy inny rodzaj zamkniętych wpisów, to zdjęcie można znaleźć w wyszukiwarce grafiki google.[/FONT][/COLOR][/LEFT][/SIZE][LEFT]"[/LEFT]

Edited by Iljova
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1589/9a650cb070ca9fccmed.jpg[/IMG][/URL]

Faktura za wagę zakupioną przez Winter7. Pieniądze wyłożyła Winter 7 Waga przesłana do schroniska w Starogardzie Gdańskim. Potwierdzone przyjęcie wagi przez schronisko post 730
Pieniądze zostały po zbiórce na operację Dejz. Koszt zakupu wagi 650 PLN Pieniądze zostały przelane na konto WInter 7
650 - 590,40 = 59,60 brakująca kwotę wykładam ze swoich.
[COLOR=#800080][B]Kaska po Dejzi została oficjalnie rozliczona
[/B][/COLOR]*******************************************

Edited by Secia
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...