Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dajcie spokój mała kupka , w kuchni. Nic nie znaczy ;-)

fot, foty z Dejzuchą uśmiechniętą. Mam nadzieję, że pan internetowy. Ilonko może mogłabyś mnie skontaktować z Panem, jeżeli oczywiście sobie życzy tego i choć trochę mówi po angielsku to ja chętnie będę pośredniczyć w wymianie informacji. Możesz mu podrzucić link na wydarzenie na FB, jeżeli bawi się w tą grę :-)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jak pannica się wyleguje :-)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M_r256p28Vw/T1aCDNzNe8I/AAAAAAAAIMo/k6HmiXiEfds/s800/dejzi%2520dom%2520ii.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6vjhFFoYVy0/T1aCE6KTYgI/AAAAAAAAIMs/OBL3JpLV9bU/s800/dejzi%2520dom.JPG[/IMG]

Ale ja się cieszę że Dejzunia ma w końcu ten swój domek i może mieć człowieka dla siebie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Wzruszające zdjęcia. Widać, że psisko zrelaksowane i spokojne.[/QUOTE]

Tak ... jakby od zawsze tam była:-)
Dzisiaj tak jeszcze spojrzałam na to drugie zdjęcie i .... ona leży z tymi poplątanymi łapkami dokładnie jak pies mojej córki REX.
On też ma takie zdjęcie :-)

Link to comment
Share on other sites

ja tez przyglądam się fotce numer 2 i tak bardzo chciałabym się wtulić w Dejzuchę. To zimowe futerko sprawia, że jest taka puchata, przytulaczek słodki :-)

tylko nie wiem czy da radę leżeć z takim zimowym futrem obok kaloryfera hi hi hi

no i ciekawa jestem kiedy wtarabani się panu do wyrka :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']A ja teraz jeszcze bardziej się cieszę :-)
z tego że Dejzi ma domek i z tego że widzę tutaj Ciebie winter :-)[/QUOTE]

Ja z Dejzi byłam od początku. :cool3: Pamiętam jeszcze jak chodziła z tym "arbuzem".
Naprawdę ogromnie się cieszę, że ta bidulinka w końcu się doczekała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']No proszę jaki światowy pies z Dejzuli;)[/QUOTE]

gdyby pojechala do Warszawy- tez pewnie jezdzilaby metrem ;)

Paul pisze, ze Dejzucha ma jedna jedyna wade - nie przepusci niczemu, co lezy na ulicy a co nadaje sie do pozarcia ;)
poza tym jest psem idealnym. jezdzi metrem, siwetnie sobie radzi w ruchu ulicznym, nieczego nie niszczy w domu. wpadki juz jej sie nie zdarzaja. poza tym przestala juz tak chodzic za nim krok w krok, asystowac przy myciu naczyn, itd ... znaczy ze sie czuje pewniej :)

Edited by Ilonajot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...