Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Filmik super a Dejzi widać w 53 sekundzie[/QUOTE]
hahaha - NIE! W 53 sekundzie to jest Ignacy :) Ktory jest przynajmniej tak samo wspanialy jak Dejzuch :)
A nasza gwiazda jest w 3:19 ;) przyjrzyjcie sie uwaznie ... zaraz po niej jest Teodor, mix huskiego z owczarem, tez niesamowity, cudowny wspanialy pies!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']hahaha - NIE! W 53 sekundzie to jest Ignacy :) Ktory jest przynajmniej tak samo wspanialy jak Dejzuch :)
A nasza gwiazda jest w 3:19 ;) przyjrzyjcie sie uwaznie ... zaraz po niej jest Teodor, mix huskiego z owczarem, tez niesamowity, cudowny wspanialy pies![/QUOTE]

a czy któryś psiak nie jest wspaniały ??? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Seciu, Olenka jak widzisz nie ma czasu odpisywac. w schronisku jest teraz straszny dym ... poza tym szaleje parwo :(
surowica jest potrzebna na pewno, moze na to przeznaczyc pieniazki??

EDIT: gadalam wlasnie z Olenka. W schronie SZALEJE parwo, SUROWICA jest najpilniejsza!!! W duzych ilosciach!
Seciu, skontaktujesz sie z Ola na PW??

Edited by Ilonajot
Link to comment
Share on other sites

Seciu już zamówiłam 20 u Emilki będą dopiero w kwietniu, mam inne źródło ale kurier 600zł dodatkowo :(
Dejzucha jest babą z jajami, pobrudziła mnie na spacerze i taka ufajdana wracałam do Gdańska, oczywiście nie tylko ona ale dosłownie od butów po kurtke wszystko miałam w błocie i to cieknącym. Ja nie mogę do psów podchodzić bo te yorki wszystkie na ręce chcą od razu :(
Spacer był suuuuuuuuuuuuper zabrakło piesków, muszę koty tresować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ale się cieszę. To bardzo dobrze że zabrakło psiaków :-) w jednej strony cieszy że taki odzew a z drugiej wychodzi na to daje szansę kotom na spacery ;-)
To rozumię że następnym raze koty też idą na spacer ;-)[/QUOTE]

tak spacer z kotami być musi tylko kurcze skąd wykołować kagańce bo ja Mańki bez sobie nie mogę wyobrazić - wicie rasa agresywna :)

Link to comment
Share on other sites

Dejzi pojechala. Maupa wyskoczyla jak z procy z kojca i SAMA Z SIEBIE wskoczyla do przyczepy i sie ulozyla od razu jak Pani ;) Ani myslala sie porzadnie pozegnac!!! ona po prostu WIEDZIALA, ze jedzie do domu! Madra suka.
Zrobilam fotki, ale zostawilam w aparacie w schronisku :(
pewnie niedlugo je dostane, to wstawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...