Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

[quote name='Igiełka']Iljova A mnie jest trochę smutno :-( że nie mogę dołożyć nawet złotówki, tak mi przykro że nie mogę pomoc Dejzi :-( choć bardzo bym chciała :-(

Ciotka mam podobnie niestety to bardzo przykre[/QUOTE]
Ciotki jesteście i wspomagacie dobrym słowem :-) No i dejzi ma piękny wiersz na pierwszej od Ilijowy :-) bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, przepraszam za spamowanie, ale kolejna sunia potrzebuje pomocy na cito. DT ją wyrzuca, jest chora i nie ma kto sie nią zajać. Pomozcie, doradzcie, podpowiedzcie:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196383-Wyrzucona-suka-TRACI-DT[/url][/QUOTE]

Ja znam tenwątek. Mam mieszane uczucia, jest bardzo chaotyczny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Chyba dobrze by było wpisać wszystkie uaktualnienia wpłat i wydatków na pierwszą - bezie łatwiej się zorientować gdzie stoimy...[/QUOTE]

Wpiszę jak coś już wejdzie na konto nie ma co wpisywać deklaracji. Operacja i tak się nie odbędzie beż gotówki w ręki :-(
Sesja przelewów około 12 i wtedy uaktualnię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']czy bede bardzo bezczelna jak poprosze o saldo wplywow i wydatkow? jak z hotelikiem po operacji? I stan konta? chce wplacic na Dejzi w najblizszym czasie ale prosze o info.[/QUOTE]
proszę spojrzeć na pierwszą stronę 4 post. Tam jest cała kwota jaka wpłynęła w dniu dzisiejszym
Narazie nie ma żadnych wydatków bo sunia czeka w kolejce na operację, która będzie w ten piątek

Operacja 450,00
histopatologia 120
doba po operacji w klinice 50,00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia'][B][SIZE=4][COLOR=red]Secia jest księgową suni POTRZEBUJEMY 450,00 NA OPERACJĘ ORAZ 50,00 NA POBYT W SZPITALIKU PO OPERACJI, zleciłam histopatologię cena 120,00
[SIZE=1][COLOR=black]Bjuta 25,00
Taks 150,00
Winter 200,00
Piotr R z FB 250,00
Jolanta B z FB 50,00
Rutta100,00
Razem 775,00


[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Secia, ja pewnie jestem d*** uszata ale naprawde nie rozumiem tego rozliczenia, pal to szesc wysle na dejzi. Trzymam za nia kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']Secia, ja pewnie jestem d*** uszata ale naprawde nie rozumiem tego rozliczenia, pal to szesc wysle na dejzi. Trzymam za nia kciuki![/QUOTE]
Ale czego nie rozumiesz?
Jak dla mnie jest to jasne ...no może tylko do czytelności tej inf. o szpitaliku mozna sie przyczepić bo to nie 50 zł potrzeba tylko 50 zł /doba a sunia będzie tam musiała zostać zapewne nieco dłużej niz dobę;)

czyli koszt zabiegu i badanie histopatologiczne tego wyciętego paskudztwa to juz wiadomo że wyniesie 450+120 zł więc razem 570 zł

dotychczasowe wpłaty to w sumie 775 zł
czyli 775- 570 = 205 zł ( tyle zostaje)
a wiec licząc to co juz jest wpłacone to po odliczeniu za operację i badania wycinka pozostaje kasy na [U]4 doby szpitalika[/U] ( 205 zł:50 zł/doba)

to troche jednak mało - sunia na pewno po 4 dniach od takiego zabiegu ( rozległe cięcie, ryzyko infekcji...) nie będzie jeszcze mogła wrócic do schroniskowych warunków.

Dlatego koniecznie musimy uzbierać jeszcze na dalszy pobyt w szpitaliku no i jakas rezerwa na ew. leki, opatrunki też by się dla bezpieczeństwa pewnie przydała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...