Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

[quote name='Cleo2008']jogolcia, nie wiem czy cie dobrze zrozumialam, ale ja potrzebuje kogos z paypalem w polsce, bo mieszkam za granica i tylko tak moge przelac pieniadze, link do paypal mam i konto na paypal tez, zatem szukamy kogos z paypalem w polsce kto udostepni swoje konto i bedzie przelewal.
moze tez byc fundacja z paypalem ktora zdecyduje sie z nami wspolpracowac.
na fb jestem u Dejzi, dzieki[/QUOTE]


Cleo - ja też mieszkam poza granicami, i właśnie chodziło mi o kogoś z tego watku, kto ma, albo założy Paypal na przelewy dla Dejzi...;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Założyłam dzisiaj Konto na Pay Palu, muszę jeszcze coś wyjaśnić i już biorę się za wysyłanie. Do wszytkich, którzy poprosili o konto napisałam. Jak tylko wyjaśnię, to co mnie nurtuje z Pay Palem, podeślę wszystkim, którzy patają i tym na FB również.
Stan konta dla Dejsi będzie można sprawdzić w poniedziałek po pierwszej porannej sesji.

Obecnie sunia czuję się dobrze. Jeżeli uzbieram pieniądze w tym tygodniu na operację to suniek jedzie natychmiast do Gdańska na operację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Założyłam dzisiaj Konto na Pay Palu, muszę jeszcze coś wyjaśnić i już biorę się za wysyłanie. Do wszytkich, którzy poprosili o konto napisałam. Jak tylko wyjaśnię, to co mnie nurtuje z Pay Palem, podeślę wszystkim, którzy patają i tym na FB również.
Stan konta dla Dejsi będzie można sprawdzić w poniedziałek po pierwszej porannej sesji.

Obecnie sunia czuję się dobrze. Jeżeli uzbieram pieniądze w tym tygodniu na operację to suniek jedzie natychmiast do Gdańska na operację.[/QUOTE]

Secia - dzięki... pewnie ze dwa dni będziesz musiała poczekać na zweryfikowanie konta bankowego ( to standard ;-)), ale póżniej będą przelewy przychodziły bardzo szybko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Seciu, myślę, że możesz już umawiać Dejzi na operację!!!!!!!!! :)

taks 150
ŚWIAT 50
ode mnie poszło 200

Więc jesteśmy w domu!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:[/QUOTE]
Super:) Brakuje tylko 50 zł na operację i 50 zł na pobyt po operacji - ale to już z górki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']No tak , tylko jeszcze ten szpitalik po zabiegu...
Jesli to 10 dni to jeszcze 500 zł potrzeba
A jesli nie będzie się błyskawicznie goić to jeszcze więcej[/QUOTE]
Cioteczki, to ponawiam pytanie o Allegro cegiełkowe- chętnie bym pomogła, ale Allegro to dla mnie czarna magia..przypadek Dejzi jest niestety "medialny" to znaczy jej cierpienie rzuca się w oczy- więc może udałoby się nazbierać z cegiełek na szpitalik dla niej...

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę wystawić Allegro w trybie mega pilnym ale nie umiem zrobić tak pięknego "obrazka" jako całości. Zbierałam na Allegro na Czarusia i wpadło 350 PLN to dużo. Schronisko w Starogardzo jest pod Animalsami to oni powinni użyczyć swojego Logo i numeru bankowego. Zapytam się Lilk_a czy zrobiłaby takie piękne Allegro jak dla Czarusia. To trochę potrwa ale będzie wiarygodne i może wpadnie trochę grosza. działam Na FB też jest odzew i też będą wpłaty :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Super:) Brakuje tylko 50 zł na operację i 50 zł na pobyt po operacji - ale to już z górki:)[/QUOTE]

Mam wielką nadzieję, że będziemy w domu już w tym tygodniu :-) Dzwonię do Pani Kierownik w takim razie, choć wiem, że jest z nami na wątku :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też nie...ale może by do nich napisać? Nie wiem jak to działa z tymi ogłoszeniami ale widziałam że ogłoszenie psa w Metrze to prawie 100% pewności że będzie zaadoptowany...tylko wolontariusze się podobno starają miesiącami żeby sie tam pies dostał...a czasem się udaje szybko.Niestety u nas "Metra" nie ma

Link to comment
Share on other sites

kochane
ja kiedyś dzwoniłam do redakcji metra i pytałam o płatne ogłoszenie
koszt takowego jest na prawdę bardzo duży
pamiętam, że zaproponowano mi cztery moduły za 400 złotych
jeden moduł to za mało miejsca na ogłoszenie z fotką

żeby suczka trafiła do metra za free trzeba ją ogłaszać na cafeanimal
tam losowo wybierają ogłoszenia, które następnie drukowane są w metrze

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dejzi, słoneczko kochane, czy Ty wiesz cioteczki już bardzo Cię wsparły finansowo na Twoja operacje? Jesteście cudowne. :-)
A mnie jest trochę smutno :-( że nie mogę dołożyć nawet złotówki, tak mi przykro że nie mogę pomoc Dejzi :-( choć bardzo bym chciała :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, przepraszam za spamowanie, ale kolejna sunia potrzebuje pomocy na cito. DT ją wyrzuca, jest chora i nie ma kto sie nią zajać. Pomozcie, doradzcie, podpowiedzcie:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196383-Wyrzucona-suka-TRACI-DT[/url][/QUOTE]

Ja znam tenwątek. Mam mieszane uczucia, jest bardzo chaotyczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...