Jump to content
Dogomania

odeszła cichutko w domu na rękach Pana-odpoczywa w swoim ogrodzie


wtatara

Recommended Posts

jest lepiej, po kilka dni nie ma ataku.Rozmawiałam z Panią, chodzą podobno do dobrego weta. Mówi że Dudzia słaba a ja mówię że to działanie luminalu że przejdzie, ucieszyła się bardzo.
Twierdzi że Dudzia przytyła, kazałam jej kupić karmę dla suczek wysterylizowanych.
Oni ją kochają, kupują jej drogie karmy, martwią się o nią , a szczególnie Pani.
Mówiłam jej o dużej ilości spacerków w ogrodzie, mówiła że w zimie też spacerowała.
Powiedziałam o wizycie osoby, która przyjedzie aby porobić zdjęcia, nie miała nic przeciw.

Edited by wtatara
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]mam ogromną prośbę- musimy pokryć koszty badań Dudzi.[/B]
Stan Dudzi bardzo się pogorszył, dwa dni temu przestała wstawać, jeść, pić chodzić.Zarządałam zrobienia badań, jednak Pan stwierdził że w Żorach nie robią badań a Katowice za daleko, a tu na pewno chodzi o pieniądze.
Znalazłam weterynarię w Żorach , która zrobi wszystkie badania, aby określić stan zdrowia Suni. Rozmawiałam z weterynarz, naświetliłam jej całą sprawę.
Pan Kaczmarczyk ma podane , gdzie ma się zgłosić . Obiecał to zrobić, jednak on uważa że na pewno sunia będzie do uśpienia.
Bardzo żal mi jej ale nie mam jej gdzie dać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']
[B]koszt badań[B] 90 zł[/B]
[/B]Dziadek twierdzi ze dobre, jutro porozmawiałam z wetem.
Uszy do leczenia
[B]Musimy zebrac te pieniądze
[/B]Dziadek nie dostał od weta decyzji o uspieniu[/QUOTE]

Podrzuc nr konta, pare groszy wyskrobie. czekam na relacje z rozmowy z wetem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']A czy wyjaśniło się coś w tej sprawie tych sugestii o uśpieniu? No bo skoro wyniki dobre, a nawet bardzo dobre...[/QUOTE]

Narazie nie ma wskazan medycznych do eutanazji, wyniki badan w normie. Padaczka plus inne zaburzenia neurologiczne do farmakoterapii. Trzeba ustalic odpowiednia dawke lekow. Nie bede sie wtracac w kompetencje lekarza w tej kwestii, licze na to ze wszystko zostanie poprowadzone tak jak nalezy. Napewno trzeba trzymac reke na pulsie i kontrolowac od czasu do czasu Dudziowy stan i przebieg leczenia.

Wtatara jesli dobrze zrozumialam wylozylas od siebie 90zl na badania, ja wyskrobie nie wiecej jak 30zl niestety. Brakuje nam wiec jeszcze 60zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Mogę wpłacić symboliczne 10 zł albo zrobić nieduży bazarek książkowy dla Dudzi. Z bazarku pewnie uzbierałoby się więcej, ale - wiadomo - to trwa.[/QUOTE]
dziękuję, 10 zł , to też dużo
filodendron 10 zł
furciaczek 30 zł
Celinka 20 zł
[B]mamy już 60 zł
dziękuję[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']pani doktor odeszła od uspienia, furciaczek wczoraj z nią rozmawiała.
pani doktor powiedziała tez ze nigdy nie było mowy o uspieniu , co jest nieprawdą
Dudzia wczoraj miała 3 ataki, jeden po drugim. Została zwiekszona dawka luminalu.[/QUOTE]
Chyba dziadek wpadl na pomysl o uspieniu. Czy cos nowego?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='furciaczek']Narazie nie ma wskazan medycznych do eutanazji, wyniki badan w normie. Padaczka plus inne zaburzenia neurologiczne do farmakoterapii. Trzeba ustalic odpowiednia dawke lekow. Nie bede sie wtracac w kompetencje lekarza w tej kwestii, licze na to ze wszystko zostanie poprowadzone tak jak nalezy. Napewno trzeba trzymac reke na pulsie i kontrolowac od czasu do czasu Dudziowy stan i przebieg leczenia.

Wtatara jesli dobrze zrozumialam wylozylas od siebie 90zl na badania, ja wyskrobie nie wiecej jak 30zl niestety. Brakuje nam wiec jeszcze 60zl.[/QUOTE]

Furciaszek, pieniadze teraz nie wazne.
[COLOR=#ff0000][B]Czy rozmawialas z wetka Dudzi? Jaka decyzja???? Prosze cos napisz tutaj [/B].

[/COLOR]

Edited by coronaaj
edit
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']najpierw próbujemy coś zrobić z Dudzią, organizujemy zabranie ją i leczyć ją a najpierw zdiagnozować.
Co do Kory to póxniej, jest zdrowa a wtedy jest OK.[/QUOTE]

Dokłanie Wandziu jezeli ludzie nie sa jej wstanie leczyc lub nie chca trzeba psa zabierac i djagnozowac. Przeciez wiesz jaka ja mam Foksie od dawna chora , co jakis czas ma kryzys .własnie od soboty po ataku ma nastepny ,znowu poszly nerki ale jezdze z nia codziennie na kroplowki i zaszczyki ,dzisiaj jeszcze konsultacja u dr.Orła i mam nadzieje ze znowu poczuje sie lepiej .
Mam tez nadzieje , ze Dudzi w odpowiednich rekach tez dojdzie do siebie . Wandziu ,a nie martwi cie co bedzie z druga sunia jak nie daj Boze sie pochoruje?czy tez nie będą jej leczyc tylo podejma decyzje o uspieniu?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#A52A2A]Sandomierskie Przytulisko dla Psiaków zagrożone!
Wczoraj Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt otrzymało oficjalne pismo w sprawie wywozu prawie 40 psów do schroniska w Białogardzie!
Bardzo prosimy o wsparcie!

Wydarzenie na facebook'u:
[URL]https://www.facebook.com/events/407688752596815/408008682564822/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL]


Wątek sandomierskich psiaków:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194061-Sandomierz[/URL][/COLOR][/SIZE][/B]



[B]Bardzo przepraszam za spam ale to bardzo pilne[/B] :oops:

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...