Jump to content
Dogomania

odeszła cichutko w domu na rękach Pana-odpoczywa w swoim ogrodzie


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

jest w tej chwili leczona Luminalem. Ataki ma podobno codziennie, wczoraj miała dwa.
muszę poszukać kogoś z Żor, aby tam podszedł i pogadał z właścicielami.Inaczej to niż przez telefon. Zadzwonię w przyszłym tygodniu, zapytam gdzie dokładnie leczona, Celina wczoraj dzwoniła to Pani mówiła że w Klinice.
Dziewczyny z Żor powinny wiedzieć co to za weterynarz.
Proszę pomóżcie mi kogoś znaleźć z Żor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Czy jest leczona?
CZy to są duże koszty?
Jakie są rokowania?[/QUOTE]

Ja ma suke z padaczka i koszty samych leków padaczkowych nie sa duze . Trzeba ustawić odpowiednia dawke i mieć tez w razie duzych ataków -czopki odbytnicze "relsed". Podaję sie to w czasie ataku ,jak po 40 minutach nie przechodzi podje sie drugi ,ale mozna tez podjechać do lecznicy na zaszczyk.
Dopóki nie ustawi sie odpowiedniej dawki luminalum ataki mogą byc częstsze.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="blue"]teraz tak sobie pomyślałam, ze można by zadzwonić do Kliniki na Brynowie w Katowicach i zapytać czy zajmują się takimi przypadkami, pojechać chociaż na konsultację do nich[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

Edited by Figanna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']no ale jeśli nie pomaga?
Boję że tym bardziej że wet zaczyna gadać o uśpieniu, tylko Pani nie chce- Dudzie to jej miłość
Bardzo przeżywa to też Celinka[/QUOTE]

Na efekty trzeba poczekac, zanim uda sie ustalic odpowiednia dawke mija naprawde sporo czasu. My z Bigiem poczatkowo przechodzilismy naprawde koszmarne chwile...ataki dlugie, bardzo czeste...koszmar. Potem sie powoli zaczelo normowac...i jak narazie jest OK.
Dlaczego wet sugeruje uspienie? Od kiedy sucz na luminalu i w jakiej dawce, jak czesto ma te ataki i jak silne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Na efekty trzeba poczekac, zanim uda sie ustalic odpowiednia dawke mija naprawde sporo czasu. My z Bigiem poczatkowo przechodzilismy naprawde koszmarne chwile...ataki dlugie, bardzo czeste...koszmar. Potem sie powoli zaczelo normowac...i jak narazie jest OK.
Dlaczego wet sugeruje uspienie? Od kiedy sucz na luminalu i w jakiej dawce, jak czesto ma te ataki i jak silne?[/QUOTE]

No własnie ja nie rozumiem dlaczego wet sugeruje uspienie ,moja foksia po dwóch wylewach dostała ataków padaczki i przez miesiac miala prawie codziennie potem długo bardzo czesto dopoki nie ustwiono odpoiwdniej dawki leku. Potem ataki padaczki zdarzaly sie juz żadko i tera od czasu do czasu. Od pierwszego ataku minelo juz prawie dwa lat i nie mysle ,ani nikt z wtow o uspieniu mimo ,ze oprocz padaczki ma chore serce i bardzo juz chore stawy i mimo podawania leków juz bardzo żle chodzi i czasem sie wywraca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']No własnie ja nie rozumiem dlaczego wet sugeruje uspienie ,moja foksia po dwóch wylewach dostała ataków padaczki i przez miesiac miala prawie codziennie potem długo bardzo czesto dopoki nie ustwiono odpoiwdniej dawki leku. Potem ataki padaczki zdarzaly sie juz żadko i tera od czasu do czasu. Od pierwszego ataku minelo juz prawie dwa lat i nie mysle ,ani nikt z wtow o uspieniu mimo ,ze oprocz padaczki ma chore serce i bardzo juz chore stawy i mimo podawania leków juz bardzo żle chodzi i czasem sie wywraca.[/QUOTE]

Wlasnie, Bigu ma dodatkowo mase innych przypadlosci i tez o uspieniu nie bylo mowy wlasciwie.
Moze tak jak Energy pisze, jest jeszcze cos o czym nie wiemy.

Link to comment
Share on other sites

Ja w szoku ale juz rozmawialam z Wanda. Mam kuzyna z Yukim (bialy wilk albinos) . Ataki byly czeste ale po ustaleniu dobrej dawki do wagi od 7-8 miesiecy nie bylo zadnego ataku. Zreszta wet jakis stary dziad, przeciwny sterylkom (Kora) wiec o czym mowimy. Koniecznie skontaktowac sie z tym wetem . Trzeba ratowac Dudzie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...