Jump to content
Dogomania

Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Henio mial tylko jedna chetna, ale byla nie taka .............[/QUOTE]

Foczka naprawdę zyskuje przy bliższym poznaniu :( Byłam pewna, że z tymi nowymi zdjęciami w ogłoszeniach coś się ruszy, ale kiszka jest. Mam jeszcze drugiego podopiecznego; Spajka. Piękny kawał psa, naprawdę. Genialny zarówno w stosunku do dorosłych, jak i do dzieci. Swietnie się z psami dogaduje, i co? Nikt nie dzwoni, nie pyta, a kibluje od grudnia w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']cześć Foczusiu, i co z Tobą będzie teraz...musi się jakiś domek szybko znaleźć![/QUOTE]

Póki co to nie mamy pieniędzy na hotelik :( 3 deklaracje, a nowy hotelik będzie kosztował 240 zł. To moim zdaniem nie jest dużo, zwłaszcza, że mam 100% zaufanie, ale brakuje deklaracji na 180 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Póki co to nie mamy pieniędzy na hotelik :( 3 deklaracje, a nowy hotelik będzie kosztował 240 zł. To moim zdaniem nie jest dużo, zwłaszcza, że mam 100% zaufanie, ale brakuje deklaracji na 180 zł :([/QUOTE]

wiem Kama... naprawdę niedrogi hotelik znalazłaś gdzie to? bo my, jeśli Ninka nie pójdzie do adopcji, to też będziemy musiały szukać...

Link to comment
Share on other sites

Foczka to urocza Paniusia, ładnie jeździ samochodem mialam dzis zaszczyt wieźć ją na próbę , na zapoznanie do nowego hotelu. Foka ma wybiórczy słuch, kiedy chce to przyjdzie:)
W drodze powrotnej spała jak anioł i nawet nie przerwała drzemki jak Jarus puścił pawia tuż obok jej łapki...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Foczka to urocza Paniusia, ładnie jeździ samochodem mialam dzis zaszczyt wieźć ją na próbę , na zapoznanie do nowego hotelu. Foka ma wybiórczy słuch, kiedy chce to przyjdzie:)
W drodze powrotnej spała jak anioł i nawet nie przerwała drzemki jak Jarus puścił pawia tuż obok jej łapki...:D[/QUOTE]

Kinia, bardzo Ci jestem wdzięczna, że zabrałaś Foczkę ze sobą, bo wiem jak chłopaki jeżdżą samochodem :) Aj ak Foczka na psiaki w hoteliku reagowała??

Link to comment
Share on other sites

Foczka pojechała tylko na próbę , sprawdzić jak się zachowa Foczka i stadko wobec niej. Nie chciała wejść do domu, a jak weszla to wszystkie zaczeły ją wąchać i troszkę Foka spanikowała tzn bała sie ciut , ale spięć nie było. Później tak ganiała z moimi chłopakami że jej złapać nie mogłam, w koncu udałam że mam smaka i się udało.
Po godzinie wróciła do Tattoi.

Link to comment
Share on other sites

:bye:[SIZE=4][COLOR=darkorchid]cioteczko mala czarna- dzis wplacilam deklaracyjke za maj:shake::oops: i polowe za czerwiec , czyli 15 zetkow , za dni kilka doplace pozostale 5 zl , ciotenko przepraszam serdecznie , ale takie zawirownia w zyciu ech .... trzymam kciuki za cudnisie F:loveu::multi:oczunie! i przepraszam raz jeszcze za opoznienie:ylsuper:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, bazarek zrobię jednak w piątek lub sobotę. Skoro operację mam przewidzianą na niedzielę lub poniedziałek, to i tak zrobię ten bazarek z długim terminem, przynajmniej ogarnę się może później żeby wysyłki porobić (mam nadzieję). bric-a-brac nam pomoże ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...