Jump to content
Dogomania

Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła Małgosia :) Miko już w Toruniu, u Pani Joli. Małgosia zapytała mnie, czy Miko już przypadkiem tam kiedyś nie był, bo zachowywał się jak pan na włościach. Wszystko obwąchał, zwiedził cały dom, i nie wydawał się nieszczęśliwy bez towarzystwa Foczki :) Pani Jola jest nim zachwycona, to miłość obopólna, i od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję, że Pani Jola dzisiaj lub jutro da znać jak Mikuś się znalazł w nowym domku. Póki co to raz jeszcze chciałabym podziękować: Tattoi, że nie zwariowała do imentu ;) Agnieszce za dobową opiekę, Małgosi za transport, Ani za przedadopcyjną, Furciaczkowej za kontakty wszelakie. Dziewczyny, jesteście wielkie! :Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dzwoniła Małgosia :) Miko już w Toruniu, u Pani Joli. Małgosia zapytała mnie, czy Miko już przypadkiem tam kiedyś nie był, bo zachowywał się jak pan na włościach. Wszystko obwąchał, zwiedził cały dom, i nie wydawał się nieszczęśliwy bez towarzystwa Foczki :) Pani Jola jest nim zachwycona, to miłość obopólna, i od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję, że Pani Jola dzisiaj lub jutro da znać jak Mikuś się znalazł w nowym domku. Póki co to raz jeszcze chciałabym podziękować: Tattoi, że nie zwariowała do imentu ;) Agnieszce za dobową opiekę, Małgosi za transport, Ani za przedadopcyjną, Furciaczkowej za kontakty wszelakie. Dziewczyny, jesteście wielkie! :Rose::Rose:[/QUOTE]
Super wiadomosci!!!:multi::multi:
Kama, a ja w imieniu Miko i Foczki chcialabym podziekowac TOBIE za to ze wyciagnelas te dwa wspaniale psiaki ze schroniska. Bez Ciebie ta adopcja nie bylaby mozliwa:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wasabi81']Kama, a ja w imieniu Miko i Foczki chcialabym podziekowac TOBIE za to ze wyciagnelas te dwa wspaniale psiaki ze schroniska. Bez Ciebie ta adopcja nie bylaby mozliwa:calus:[/QUOTE]
No co Ty, ja tylko zabrałam, a później to się potoczyło :) 5 minut temu zadzwoniła do mnie Pani Jola. Przeszczęśliwa, była akurat na spacerze z Miko, i Mikuś zrobił kupę!!:evil_lol: W domu już zaanektował kanapę, fotele, chce się bez przerwy przytulać i siedzieć na kolankach :) Przypomniałam o obowiązkowej adresówce, o nie spuszczaniu Mikusia bez smyczy i o chipowaniu. Ponoć już są zdjęcia, więc niecierpliwie czekam.

Link to comment
Share on other sites

My już koło Płońska w drodze powrotnej. W samochodzie Miko tak mocno się wtulał, kuleniem reagował ne każdy hałas, że bardzo obawialiśmy się jego reakcji na kolejne nowe miejsce. A on już na trawniku sprawiał wrażenie swojaka! W mieszkaniu obniuchał wszystko, wciamał coś z miski, sprawdził nowe posłanie i zaczął czynić honory domu jak gospodarz!

Link to comment
Share on other sites

Zakręcona jestem dzisiaj. Fotki wstawiłam na wątku reklamy bazarków, musiałam usunąć :) Wstawiam raz jeszcze. Poranne fotki od Celebrinfea. Mikuś z Shastą w roli głównej :)

[IMG]http://images40.fotosik.pl/848/fbf4e2e912466950med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/867/7b950f450de98b66med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/846/43beea304e473cf0med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/848/67cf5dd808d850e3med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam, bo nie wytrzymałam. Przeprosiłam, że "nękam" telefonicznie, ale muszę przecież wiedzieć jak się Miko czuje, jak się odnalazł w nowych warunkach, itp., itd. Typowy facet jednak z niego ;) Wystarczyły dwa dni żeby bezpowrotnie zapomniał o swojej miłości, czyli Foczce. Nic a nic nie tęskni, upodobał sobie Panią Jolę, i to u niej przesiadywałby nieustannie na kolankach. Pani Jola mówi, że dzisiaj na spacerze spotkała sąsiada z drugim pieskiem, i chciała go pogłaskać, tak jak to robiła do tej pory. Miko niestety nie pozwolił, zaraz zaczął pieska odganiać, bo przecież Pani Jola jest tylko jego. Nie zdarzyła się również żadna wpadka z załatwianiem się w domu; wszystko elegancko robi na spacerze :) Pani Jola mówi, że jest przeszczęśliwa, i nie może sie nim nacieszyć. Fotki będą jak się cała rodzina ogarnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...