Jump to content
Dogomania

\Witam w gronie \TERRORYSTÓW


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zemat

Czy już wiesz kto jest właścicielem tej rottki? Najgorsze jak się okaże, że właściciel nie zarejestrował się w ZK, ani nie wystąpił do gminy o pozwolenie na takiego psa. Cała nadzieja w hodowcy, że może będzie miał namiary na właściciela. Jak coś będziesz wiedziała to pisz.

Link to comment
Share on other sites

Zemat

Czy już wiesz kto jest właścicielem tej rottki? Najgorsze jak się okaże, że właściciel nie zarejestrował się w ZK, ani nie wystąpił do gminy o pozwolenie na takiego psa. Cała nadzieja w hodowcy, że może będzie miał namiary na właściciela. Jak coś będziesz wiedziała to pisz.

Jak podejdziesz do niej to jutro będę wiedział wszystko, podpowiem Ci że numer ma na pachwinie <co wydaje mi się dziwne> ale coś włyszałem że i tak tatułują :-? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zemat

moja amstaffka skończyła w zeszłym roku 11 lat i też ma tatuaż w pachwinie. Wg regulaminu psy tatuuje się w pachwinie lub w uchu. Większość ludzi uprawnionych do tatuażu szczeniąt posiada maszynki firmy haupner, którymi ciężko się robi tatuaż w pachwinie. W niektórych rejonach Polski wszystkie psy ( jak leci) tatuowane są w uszach bo to ”łatwizna” a że potem połowę taoo się obcina to nikogo nie interesuje :x

A co do podchodzenia do tej rottki to sory, ale taki spec jak Ty powinien sobie poradzić. A zresztą mogłeś to sprawdzić zaraz jak ja złapaliście. :wink:

Link to comment
Share on other sites

takie psy jak ON-y tatuuje sie w pachwinie.

Z tym sie nie zgodze.

Do tej pory widzialam ONki, ktore mialy tatuaz w lewym uchu. Jeden urodzony siedem, drugi dwa lata temu.

Np. bullteriery rowniez w pachwinie, gdyz zielony numer szpeci, szczegolnie gdy pies jest bialy.

No wlasnie, odnosnie tatuazy, mam pytanie. Orientujecie sie gdzie mozna zrobic tatuaz? Czy ZK tym sie zajmuje, czy musze sie zglosic do konkretnej, wyznaczonej osoby?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...