Jump to content
Dogomania

Nowa Ruda grudzień 2006


zpr

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...czyli nie kazdy mial problemy...1200 osobom sie udalo...a .... no coz...wiecie, ze ludzie w o/walbrzyskim pracuja za darmo...czyli nic nie biora za pomoc w organizacji-ani za przygotowanie dokumentow do wystawy ani za nic! prosze o troche zrozumienia-wszystkie zwiazki w Polsce placa!

Link to comment
Share on other sites

Heh..ja tylko nie rozumiemjednego - zgłaszałam psa i wpłacałam na wystawie w Kielcach,mam KP - a na poteirdzeniu pisze,że nie zapłacono....O ile jestem w stanie zrozumieć to,że gdy ktoś płaci przelewem na dwa dni przed wystawą to otrzymuje potwierdzenie z adnotają "nie zapłacono" - to conajmniej dziwi mnie brak potwierdzenia zapłaty mojego zgłoszenia...heh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Heh..ja tylko nie rozumiemjednego - zgłaszałam psa i wpłacałam na wystawie w Kielcach,mam KP - a na poteirdzeniu pisze,że nie zapłacono....O ile jestem w stanie zrozumieć to,że gdy ktoś płaci przelewem na dwa dni przed wystawą to otrzymuje potwierdzenie z adnotają "nie zapłacono" - to conajmniej dziwi mnie brak potwierdzenia zapłaty mojego zgłoszenia...heh....[/quote]


mam nadzieje,z e wyjasnisz wszystko na wystawie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś wie może czy ewentualnie będzie możliwość odebrania numerka w późniejszych godzinach, bo zdecydowanie nie będę jechała żeby zdążyć przed 10.00, skoro mój pies ma wejść na ring około 14.00 :angryy: i TO Z WINY ODDZIAŁU ...
na marginesie wysyłam wszystko sporo wcześniej, żeby uniknąć telefonów i nerwów, przy okazji dowiaduje się, że to moja wina, że nie dostałam numerka, bo ... zero argumentacji. W związku z powyższym podjęłam próbę nawiązania kontaktu telefonicznego, by zapytać, jak powyżej ( o możliwość późniejszego odebrania numerka) i cóż.... szczytem było NIE ODBIERANIE telefonu... ja rozumiem zajęty, ale żeby nie odbierać ????:placz:

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości pytam, bo się tam nie wybieram: jak się wam udało otworzyć liste wystawców? Mi w ogóle nie otwiera się strona oddziału. Biorę ją ze strony ZKwP: [URL="http://www.psy.walbrzych.pl"]www.psy.walbrzych.pl[/URL] czyżby zmienił się adres?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Jeszcze nikt nie przyjechał, a tu już prośby o stawki... Na stronie jest lista wystawców, więc Ci którzy siedzą w rasie mniej więcej powinni wiedzieć co jest zgłoszone.[/quote]

Może w seterach tak, ale spróbuj w takiej rasie jak golden pokojażyć wszytskie psy po nazwiskach właścicieli. Szczególnie te z drugiego końca Polski :lol:

Po za tym, jak Daria pisała, trudno zgadnąć który pies danego właściciela jest wystawiany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...