Jump to content
Dogomania

Gizmulec odnalazl swoje ds!


kizimizi

Recommended Posts

pasuje, pasuje :) :) :) ale taką myśl mogę sobie między bajki włożyć, niestety :( Jeszcze jeden pies a wyląduję w kartonie pod grunwaldzkim :)

A teraz napatrzcie się na te fotki, bo jak znam życie następnym razem Gizmo położy się spać za tydzień :)

[IMG]http://x.garnek.pl/ga8246/762989f62b2c3a13493091a3/gizmo.jpg[/IMG]


[IMG]http://x.garnek.pl/ga7283/aaaf1be5fdb58a13493097a3/gizmo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to troszkę się martwię Gizmem, go tak rozpiera energia...on jest w ciągłym biegu. Dzisiaj wyszłam z nim na łąkę, żeby sobie chłopak troszkę pochodził. Myślałam luzik, podrepcze sobie troszkę i wrócimy do domku :) Niestety pomyliłam się - on tak wypruł, że myślałam, że kapcie pogubię :)
Moje psy już przed nim zwiewają :) :) :) Jak zaczął teraz skakać po Teq to aż zamarłam, od razu przerwałam zabawę, żeby sobie nic nie zrobił :(
Z tego co obserwuję to Gizmo z dnia na dzień na coraz więcej sobie pozwala. Jak już załapuje taką mega głupawkę to biorę go za bety i do łóżka. A ile przy tym jest żali :( Jaki on jest wtedy pokrzywdzony :)
No ale w sumie nie wiadomo czy on może aż tak szaleć, więc wolę na zimne dmuchać.

Qupy już bardziej zwarte aniżeli wczoraj, ale jeszcze brzydkie. Zauważyłam też, że po każdym wypiciu wody Gizmo robi kilka kroków i od razu sika. Apetyt mu dopisuje, pochłonie wszystko i w każdych ilościach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']Szczerze to troszkę się martwię Gizmem, go tak rozpiera energia...on jest w ciągłym biegu. Dzisiaj wyszłam z nim na łąkę, żeby sobie chłopak troszkę pochodził. Myślałam luzik, podrepcze sobie troszkę i wrócimy do domku :) Niestety pomyliłam się - on tak wypruł, że myślałam, że kapcie pogubię :)
Moje psy już przed nim zwiewają :) :) :) Jak zaczął teraz skakać po Teq to aż zamarłam, od razu przerwałam zabawę, żeby sobie nic nie zrobił :(
Z tego co obserwuję to Gizmo z dnia na dzień na coraz więcej sobie pozwala. Jak już załapuje taką mega głupawkę to biorę go za bety i do łóżka. A ile przy tym jest żali :( Jaki on jest wtedy pokrzywdzony :)
No ale w sumie nie wiadomo czy on może aż tak szaleć, więc wolę na zimne dmuchać.

Qupy już bardziej zwarte aniżeli wczoraj, ale jeszcze brzydkie. Zauważyłam też, że po każdym wypiciu wody Gizmo robi kilka kroków i od razu sika. Apetyt mu dopisuje, pochłonie wszystko i w każdych ilościach :)[/QUOTE]
BArdzo mądra i troskliwa z Ciebie opiekunka Klauzunko. Aż się chce czytać te Twoje opisy,bo robi się fajnie na sercu:)

Link to comment
Share on other sites

no prosze. kolezanka 2 dni temu nie umiala fotek na dogo dac, a teraz juz z filami wymiata, czego ja sie w rok na dogo nie nauczylam!

arsena zabawek maja super, najbardziej mi sie podoba prosiaczek!

klauzunka, a mzoesz dac film, zeby pokazac, ciotkom tutaj, jak on chodzi? na spacerku moze go sfilmuj...

ale szatan maly :)

Link to comment
Share on other sites

No proszę, a ktoś tu pisał, że to jest cichutki, spokojny szczeniaczek, który "przeprasza, że żyje" :evil_lol: dobrze, że nie wylądował u mnie, bo moja sucz by go po prostu zjadła, gdyby ją tak gryzł za fafle :-o no chyba, żeby się szybko nauczył, że tej dużej się nie rusza :diabloti:
wet go jeszcze nie widział żaden?

Link to comment
Share on other sites

Gizmo ma jechać do weta pon, wt.

Wedle życzenia - Gizmo na spacerku:


[video=youtube;uHRDoseDklI]http://www.youtube.com/watch?v=uHRDoseDklI[/video]


[video=youtube;ikGq8xvq0Vw]http://www.youtube.com/watch?v=ikGq8xvq0Vw[/video]


[video=youtube;GKV3hSJMHTM]http://www.youtube.com/watch?v=GKV3hSJMHTM[/video]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,jak Wy dziewczyny,ale ja jestem zaczarowana!Jak patrze na te filmiki to się uśmiecham!Gizmo kica jak malutki zajączek a jego siusianie jest prześmieszne!Nawet zginać łapek nie musi,tylko staje,siusia i idzie dalej:)No i zauważyłam,że jest posłuszny!W swoją panią patrzy,jak w obrazek!Taki piesek,marzenie:)
Ale Twoja czarna labradorka Klauzulko jest też bardzo piękna i kochana.Widać,że masz wyjątkowe podejście do zwierząt,bo czują się u Ciebie bardzo dobrze i na odległość widać,że są bardzo szczęśliwe!

Link to comment
Share on other sites

jutro rano ulv dzwoni do weta i umawia Gizmo.
u 2 z 3 wetow, ulv pieniazki zalozy ze swoich, a odeslemy jej przelew, gdy bedzie po wizycie, gdy bedzie wiadomo, ile potrzeba.

jutro marta0731 bedzie rozsylac swoje konto do wplat na leczenie Gizmo, wiem,ze do tej pory tego nie zrobila, w wekend jej nie ma na dogo

Link to comment
Share on other sites

Gizmo i ja mamy teraz ciche dni:eviltong:
Po kąpieli i czyszczeniu uszoli zapodał focha i teraz leży na legowisku obrabiając zabawkę:multi:

Jak będzie dla mnie miejsce to pojadę z ulv z Gizmem. Może będzie się mniej stresował, bo już mnie trochę zna. Póki co czekam na sygnał od Magdy. A mam takiego stresa, że juz wszystkie tipsy zjadłam:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']Gizmo i ja mamy teraz ciche dni:eviltong:
Po kąpieli i czyszczeniu uszoli zapodał focha i teraz leży na legowisku obrabiając zabawkę:multi:

Jak będzie dla mnie miejsce to pojadę z ulv z Gizmem. Może będzie się mniej stresował, bo już mnie trochę zna. Póki co czekam na sygnał od Magdy. A mam takiego stresa, że juz wszystkie tipsy zjadłam:-([/QUOTE]
:)Dobrze,że masz tipsy bo inaczej za psią karmę byś się zabrała albo za zabawkę Gizma i znów psina musiałaby rozpocząć szaleństwo;)
Ale tak serio,to dobrze by było gdyby udało Ci się pojechać z wojownikiem.Zawsze to będzie miał mniej stresu.

Link to comment
Share on other sites

Klauzunka no to masz wesolo ,ale maluszek chyba lepiej trafic nie mógł sunieczki znam osobiscie ,przekochane ale tu widze ze i Teg wymięka , ten kregosłup jego jakby lepiej niz na poczatku problem jak dla mnie chyba tkwi w tylnych łapeczkach , trzymam kciuki za wizyty u weta i konsultacje ,młody niewiem dlaczego kojarzy mi sie z cardigan welsh corgi.

Link to comment
Share on other sites

Mam małą awarię komputera, dopiero w pracy mogłam zajrzeć na weekendowe wieści i wymiękłam po prostu po obejrzeniu zdjęć i filmików. No a jego zachowanie w nocy dokładnie wskazuje na jamniczy składnik pochodzeniowy! To pies, którego naturalnym środowiskiem jest łóżko, więc na pewno jamniczopochodny :evil_lol:. Zaraz podam marta0731 namiar komórkowy - chcę zaraz wysłać deklarowany grosik, a na forum zajrzę dopiero jutro. Trzymam kciuki za Malucha z ADHD przed wizytą u wetów.

Link to comment
Share on other sites

Bozio jak on jest Wesołek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:iloveyou::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Rozpłynęłam się nad tymi filmikami, a teraz mi każą wracać do szarej rzeczywistości i nr konta wysyłać........:czytaj:
No już się zabieram:help1:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUTA93']Mam małą awarię komputera, dopiero w pracy mogłam zajrzeć na weekendowe wieści i wymiękłam po prostu po obejrzeniu zdjęć i filmików. No a jego zachowanie w nocy dokładnie wskazuje na jamniczy składnik pochodzeniowy! To pies, którego naturalnym środowiskiem jest łóżko, więc na pewno jamniczopochodny :evil_lol:. Zaraz podam marta0731 namiar komórkowy - chcę zaraz wysłać deklarowany grosik, a na forum zajrzę dopiero jutro. Trzymam kciuki za Malucha z ADHD przed wizytą u wetów.[/QUOTE]

Ruta się taaaaaaak spieszyła z przelewew że zadzwoniłam i podałam konto telefonicznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...