Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malvina']My też mamy potwierdzenie i numerek 12885;) Dla tych co nie dostali jeszcze potwierdzenia to husky będą na 49 ringu w hali 7 przy wejsciu zachodnim[/quote]
Co masz juz zgłoszenie ? !
Kiedy otrzymałaś ? A może większość już ma...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] My też mamy potwierdzenie i numerek 12885;-) Dla tych co nie dostali jeszcze potwierdzenia to husky będą na 49 ringu w hali 7 przy wejsciu zachodnim
[/QUOTE]
OOO to super ;)) Ja się z tego cieszę, bo hokki będą w hali obok w 16. I Będę miała blisko, znaczy się ze chyba "szpiczaste" będą w miarę obok siebie porozstawiane ;)

Ps. A czy Ewa nie mogła by zdradzić przynajmnniej na razie stawek ilościowych ;) Skoro są potwierdzenia, to znaczy ze ilosci już policzone w rasach ;)

A zważywszy na to ze moje hokki, ktore w katalogu są mają numerki 12218 i 12219 to miedzy hokkami a SH jest ponad 600 psów!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]hej[/COLOR]
[COLOR=navy]ja moge powiedziec, ze suk w szczeniakach jest 15, a suk w klasie posredniej 23 :p ( jezeli czego nie pomieszałam :))[/COLOR]
[COLOR=navy]wiecej nie powiem :eviltong: bo lubie jak na gg się do mnie dużo osób odzywa :cool3: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote][COLOR=navy]hej[/COLOR]
[COLOR=navy]ja moge powiedziec, ze suk w szczeniakach jest 15, a suk w klasie posredniej 23 :p ( jezeli czego nie pomieszałam :))[/COLOR]
[COLOR=navy]wiecej nie powiem :eviltong: bo lubie jak na gg się do mnie dużo osób odzywa :cool3: [/COLOR][/quote]
co tak wybiórczo :cool3: a suczek w młodzieży????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']co tak wybiórczo :cool3: a suczek w młodzieży????[/quote]
No właśnie, ale poki co....możemy sami pokombinować
Dzisiaj dostaliśmy numerki :multi:

psy klasa szczeniąt Hawk Seven Heaven - numer [COLOR=red]12698[/COLOR]
[COLOR=black]suki klasa młodzieży Miss Shayane Eskimoski Domek - numer [/COLOR][COLOR=red]12847[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, to ten czy ta z nas, który/a wygra jakąkolwiek klasę stawia wszystkim po naleśniku z taką zieloną plazmą z budki od tej miłej pani, która na każej wystawie sprzedaje naleśniki z taką zieloną plazmą ;-)

My tak:
CERBER Husky Team: 12695 (koleś szczeniak)
CHIMERA Husky Team: 12812 (dziewczyna szczeniak)
Arktogea VENICE: 12878 (dziewczyna pośrednia)
Arktogea TSUNAMI: 12952 (dziewczyna Championów /to było chore...)

pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote]Słuchajcie, to ten czy ta z nas, który/a wygra jakąkolwiek klasę stawia wszystkim po naleśniku z taką zieloną plazmą z budki od tej miłej pani, która na każej wystawie sprzedaje naleśniki z taką zieloną plazmą ;-)

My tak:
CERBER Husky Team: 12695 (koleś szczeniak)
CHIMERA Husky Team: 12812 (dziewczyna szczeniak)
Arktogea VENICE: 12878 (dziewczyna pośrednia)
Arktogea TSUNAMI: 12952 (dziewczyna Championów /to było chore...)
[/quote]
Chore to by było, jakbyś Herę do otwartej zgłosił :evil_lol:

My generalnie też mamy delikatnie mówiąc "mocno obsadzoną iliściowo staweczke".

Link to comment
Share on other sites

[quote]przydałoby sie zeby chociaż jakis jeden Polak potem musiał coś postawić na oblanie sukcesu:razz:

ja wystepuje pod barwami innego kraju tym razem wiec sie nie wliczam;)[/quote]

Sprytnie to sobie wymyśliłaś :diabloti:
To może ustalimy, ze wygrywa handler i to on stawia wszystkim... żeby nie było, ze psy po znajomości wygrały :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...