Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']To chyba też jakas pomyłka, bo Cyraneczka pisałą i nawet ma to na swojej www, że wszystkie pieski z jej przydomkiem miały dosk., a tutaj [SIZE=1]12774[/SIZE][SIZE=1]Arktogea TRAJAN, Mary Louise Franklyn[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]:roll:[/quote]

No właśnie, Ewa potwierdź mi na 100% ocenę Trajana, bo ja nie dostałam karty, a on nie zszedł z ringu wraz z psami, które otrzymały oceny bardzo dobre. Tylko na tej podstawie wnioskuję, że jest doskonały.
Jeśli nie, to szkoda :roll: , ale jeśli to możliwe prześlij mi jego kartę oceny, będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']No właśnie, Ewa potwierdź mi na 100% ocenę Trajana, bo ja nie dostałam karty, a on nie zszedł z ringu wraz z psami, które otrzymały oceny bardzo dobre. Tylko na tej podstawie wnioskuję, że jest doskonały.
Jeśli nie, to szkoda :roll: , ale jeśli to możliwe prześlij mi jego kartę oceny, będę bardzo wdzięczna.[/quote]

Dostałam informacje że wyniki umieszczone na stronie www wystawy światowej są wiarygodne były weryfikowane 2 razy i spisane z kopi kart ocen.
Natomiast nie odebrane karty oceny ( bo jeśli jej nie dostaliście można było ja odebrać kiedy gospodarze zakończyli pracę, ja tak odebrała 10 kart ocen znajomych ze wszytskich 4 riongów)
zostały wysłane pocztą do właścicieli psów na adresy podane na zgłoszeniach.

Obawiam sie w takim razie iż Trajan dostał bdb, nawet jeśli opuścił ring jako jeden z ostatnich to nic nie znaczy, a jego karta być może już jest u właścicieli.
Jesli by jej nie otrzymali należy wystapić o kopie kart potwierdzoną przez oddział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...