Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cyraneczka']Ok. ja jakos tego sie nie doczytałam i nawet z Agą Stolarska zastanawiałyśmy się na jakich warunkach ma się ta konkurencja odbyć. Wymyśliłyśmy, ze na takich samych jak klubowa, stąd moje pytanie. :roll:
Dzięki[/quote]

Wiem tez sie zastanawialam dlaczego nie moze byc tak jak na klubowych - od razu zostalam wyslana do regulaminow :) stad moja odpowiedz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Wiem tez sie zastanawialam dlaczego nie moze byc tak jak na klubowych - od razu zostalam wyslana do regulaminow :) stad moja odpowiedz :)[/quote]A ja jako ciekawostke podam, że dzwoniąc do oddziału w tej sprawie usłyszałam że mogłabym podać liste "rezerwową" psów do w/w konkurencji w razie gdyby podstawowy skład zawiódł. Oczywiście jak wspomieliście wszystkie musze byc zgłoszone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Ja chyba w składzie Cerber + Chimera + Hera + Wenus + Kronos. Ciekawe tylko, skąd na to kasę wezmę...[/quote]
No właśnie tak sobie myślę, że trochę popłyniesz................. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]CyraneczkaOk. ja jakos tego sie nie doczytałam i nawet z Agą Stolarska zastanawiałyśmy się na jakich warunkach ma się ta konkurencja odbyć. Wymyśliłyśmy, ze na takich samych jak klubowa, stąd moje pytanie. :roll:
Dzięki[/QUOTE] Jak coś to my z Lavią chętnie wspomorzemy Comecika:razz: na konkurencjach hodowlanych

Link to comment
Share on other sites

Nie możesz mówić że nie masz szans i nie chcesz przynieść wstydu.
Pies jast dla właściciela najpiękniejszy,może -nie doskonały.Jest wiele Championów ,które mają wady ,a jednak są bywalcami na podium.Co z tego że to światówka-dlatego,że to u nas- powinno być najwięcej naszych haskaczy.Oczywiście są tacy co odradzają ,ale na szczescie każdy może mieć swoje zdanie.Moja Dona nie jest doskonała,ale i tak ją pokażemy(mimo że innym sie nie podoba-trudno):razz:Musisz być większą optymistką.[B]POZDRAWIAM![/B]

Link to comment
Share on other sites

Jako nowość podam ze od tego roku ( od stycznia ) otwarta jest klasa użytkowa dla grupy V - dla ras Siberian Husky, Alaskan Malamut, Pies Grenalndzki i Samoyed.
Mozna wiec zglaszac psiaki do klsy użytkowej z odpowiednim certyfikatem użytkowości ( jakim nie wiem )
od styczniaa tego roku, we wszytskich krajach należacych do FCI mozna zglaszac te rasy do klasy uzytkowej.

Link to comment
Share on other sites

Na światówce swą premierę będzie miał najcudowniejszy pies z rodziny haszczaczków [COLOR="Red"]Hokuś[/COLOR] Seven Heaven:multi:
(pies kl.szczeniąt) a towarzyszyć mu będzie piękna i dumna [COLOR="red"]Miss Shayane:multi: [/COLOR] (suczka kl. mł).
Już wiemy, że nasz zgłoszenia zostały przyjęte. Dzięki Ewka.

Link to comment
Share on other sites

witam, witam:lol:
My również wybieramy się na Śiatówke:) Właściwie to dopiero się zarejestrowałam i pewnie mnie nie znacie... Mam nadzieje, że chodź częć skojarzy hehe...

Wracając do tematu...
Bytom na Światówke też się wybiera, ale tą razą nie z Nabuko do otwartej tylko z naszą małą pięknością do szczeniąt:lol: Niemoge się już doczekać:multi:
Pozdrowionka dla wszystkich:) :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']z wygladau jest to certyfikat na wzor FCI taki jak kazdy inny, ana dole jest napis Sleed certificate i ilosc zdobytych punktów - niestety nic więcej nie wiem.[/quote]

Hahahahaha... jeżeli psy mają być oceniane pod wzdlędem predyspozycji tak, jak to ma miesjce przy ocenie ich budowy i ruchu na ringu, to ja jednak wolę weryfikację naturalną (czytaj - starty w zawodach). Na sędziowaniu psów zaprzęgowych pod kątem ich użyteczności zna się w Polsce 1 sędzina, 1 sędzia + 1 dyżurny asystent ;-). Trochę mało jak na liczbę wystaw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22']witam, witam:lol:
My również wybieramy się na Śiatówke:) Właściwie to dopiero się zarejestrowałam i pewnie mnie nie znacie... Mam nadzieje, że chodź częć skojarzy hehe...

Wracając do tematu...
Bytom na Światówke też się wybiera, ale tą razą nie z Nabuko do otwartej tylko z naszą małą pięknością do szczeniąt:lol: Niemoge się już doczekać:multi:
Pozdrowionka dla wszystkich:) :smilecol:[/quote]
No to chwalić się nowym nabytkiem!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Hahahahaha... jeżeli psy mają być oceniane pod wzdlędem predyspozycji tak, jak to ma miesjce przy ocenie ich budowy i ruchu na ringu, to ja jednak wolę weryfikację naturalną (czytaj - starty w zawodach). Na sędziowaniu psów zaprzęgowych pod kątem ich użyteczności zna się w Polsce 1 sędzina, 1 sędzia + 1 dyżurny asystent ;-). Trochę mało jak na liczbę wystaw...[/quote]

Sęk w tym ze tak naprawde nie wiadomo jak to ma wogole wygkadac, nikt nic nie wie :)
w kazdym razie taka klasa bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']No to chwalić się nowym nabytkiem!!! :mad:[/quote]


Wkoncu wiem, jak zamiescic fotke:D hehe....
Tak wiec "moja nowa pieknoscia jest Sashka-oto jej foto:)
I jak Wam sie podoba??
[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/5749/dscn0903ok9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2873/dscn0921mv1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22']Wkoncu wiem, jak zamiescic fotke:D hehe....
Tak wiec "moja nowa pieknoscia jest Sashka-oto jej foto:)
I jak Wam sie podoba??
[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/5749/dscn0903ok9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2873/dscn0921mv1.jpg[/IMG][/quote]
No śliczna :loveu:
Jest od Pani Tereski? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...