Jump to content
Dogomania

Poraniona,maleńka, wiejska suczyna w ciąży znalazła swój dom,zamieszkała w Gdańsku!!!


monikab

Recommended Posts

wiatam,dziękuję za odzew,sunia urodziła szczeniaki które zaraz po porodzie zostały uspione,suka dostawała leki na zatrzymanie laktacji i antybiotyk,dziś wizyta u weta,bedzie wysterylizowana przed wydaniem,jak najbardziej
[B]w razie pytań jestem non stop pod telefonem-509-285-517[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chodzi mi o rzetelne sprawdzenie domu,rozmowę z potencjalnymi właścicielami,kwestie żywienia,spacerów,opieki weterynaryjnej,pies zostanie wydany do nowego domu po podpisaniu umowy adopcyjnej. itp.Niestety Radom jest zbyt daleko zebym mogła pozwolić sobie na tzw.jechanie z psem na darmo,zalezy nam na uczciwych ludziach,kórzy poświęcą suni czas i obdarzą ją miłością

Link to comment
Share on other sites

Pewności nie ma...wiesz jak jest...dopiero co byłą sprawa Czoko, domek był niby super sprawdzony, ja zgłaszałam zastrzeżenia ale sprawdzili, zaufali...sunia jechała z Lublina w pomorskie i po 2 miesiącach... z powrotem:/ Boję się wizyt, boję się podejmowania odpowiedzialności. Wiesz może w jakiej dzielnicy mieszkają Ci ludzie?

Tak patrzę na Twój avatar...by the way jest rodowodowa sunia buldoga angirlskiego do wzięcia z Gdańska. 1,5 roku ,zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie wiem co to za dzielnica.Zdaję sobie sprawę ze to niełatwa sprawa ale najwazniejsze jest pierwsze wrazenie,jesli cos bedzie nie tak,nie będę ryzykować,zbyt wiele krzywdy już doświadczyła ta kruszyna zeby narazac ją na kolejny kopniak od losu,interesują mnie warunki,kwestia pokarmu,gdzie leczą psa,czy ewentualnie stac by ich było na leczenie suni w razie choroby,Pani robi pozytywne wrazenie,niedawno odszedł ich pies,nie mogli się pozbierac po jego stracie,i chcą własnie Inez,W tej chwili jadę z Inez do weta i mam prośbę jesli zdecydujesz się na tą wizytę daj proszę znać najlepiejtelefonicznie 509-285-517,bo jeśli nie to będę szukać kogoś innego.pozdrawiam, a co do bulldoga to już 1 wystarczy:) i stado kundelków

Link to comment
Share on other sites

wielka prośba o pomoc w sprawdzeniu domu!!!!do nikogo nie bedziemy mieć pretensji-po prostu rzetelne sprawdzenie domu,rozmowa z właścicielami i jesli cokolwiek wzbudzi wątpliwości nie oddamy suni.To ponad 400km od Radomia,nie będziemy psiny wozic w tą i z powrotem,wszyscy chcemy dla małej jak najlepiej.Właśnie wróciłam z nią od weta-to wyłysienie wokół oka to nuzeniec,będzie dostawała leki i wsyztko przejdzie,macica w porządku,nadal sie oczyszcza ale jest dobrze.Nie da się opisać zachowania tej bidy,cała drogę siedziała mi na kolanach,na które się wczołgała,na stole u weta jakby mogła to by zniknęła,w pozycji maksymalnie przykulonej,z ogonkiem pod sobą,no straszna bida,w domu juz nieśmiało lizała po rękach,merdała ogonkiem,ma przeraźliwie smutne oczy....musi trafić do wyjatkowych ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Jest jeszcze jedna osoba, która oferuje sprawdzanie domu w Gdańsku, monikab napisać do niej?[/QUOTE]

tak jeśli będziesz tak uprzejma to bardo cię proszę,nie wiem co mam z tym cholerną niemocą wysyłania wiadomości.Bardzo dziękuje!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pewnie się odezwie...
Cały wąteczek przeczytany; ankietka poszła na mejla - może jeszcze coś dopisać, o coś się spytać?
[INDENT][...] oczywiście że mogę podjechać - mogę zrobić fotki domku, ludzisk itp.
Mam też ankiete na takie spotkania - może coś można jeszcze dodać żeby wszystkie odpowiedzi na pytania dawały pełny obraz domu...

czas mam jutro. pojutrze po południu a w czwartek przed południem, piątek znowu po południu i weekend wolny więc spoko.
Jak bardzo pilna jest ta sprawa?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201418-Poraniona-maleńka-wiejska-suczyna-w-ciąży-szuka-pilnie-DS-Radom/members/22081-olenka_f"][B][COLOR=#4444ff]olenka_f[/COLOR][/B][/URL] - może razem podjedziemy np w sobote?

Jak by co to PW ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/201418-Poraniona-maleńka-wiejska-suczyna-w-ciąży-szuka-pilnie-DS-Radom/members/14846-monikab"][B][COLOR=#4444ff]monikab[/COLOR][/B][/URL] masz mejla do mnie - pisz )


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buell']Pewnie się odezwie...
Cały wąteczek przeczytany; ankietka poszła na mejla - może jeszcze coś dopisać, o coś się spytać?
[INDENT][...] oczywiście że mogę podjechać - mogę zrobić fotki domku, ludzisk itp.
Mam też ankiete na takie spotkania - może coś można jeszcze dodać żeby wszystkie odpowiedzi na pytania dawały pełny obraz domu...

czas mam jutro. pojutrze po południu a w czwartek przed południem, piątek znowu po południu i weekend wolny więc spoko.
Jak bardzo pilna jest ta sprawa?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201418-Poraniona-maleńka-wiejska-suczyna-w-ciąży-szuka-pilnie-DS-Radom/members/22081-olenka_f"][B][COLOR=#4444ff]olenka_f[/COLOR][/B][/URL] - może razem podjedziemy np w sobote?

Jak by co to PW ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/201418-Poraniona-maleńka-wiejska-suczyna-w-ciąży-szuka-pilnie-DS-Radom/members/14846-monikab"][B][COLOR=#4444ff]monikab[/COLOR][/B][/URL] masz mejla do mnie - pisz )


[/INDENT][/QUOTE]
ja chciałam tylko wtedy gdyby dziewczyny nie znalazły nikogo innego, tak na prawdę pracuje od rana do nocy w schronisku i jak mam dzień wolny to tak bardzo lubię być w domu :)
myślę że doskonale sobie poradzisz i nie bedę Ci do niczego potrzebna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f'] pracuje od rana do nocy w schronisku :)[/QUOTE]
A tak BTW to w którym - może się widzieliśmy ?

Szkoda - razem raźniej...
Może ktoś się odezwie jeszcze - wstępnie planuje sobotę po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Daleko nie jest bo to Wrzeszcz - wszystkim można bez problemów dojechać.
Jak już będzie dzień i godzina - napisze.
:-)

Link to comment
Share on other sites

Inezka ma nużycę,ale już dostała leki,sierść wokółoka powinna porosnąćw miarę szybko,po zaleczeniu sterylizacja.Mała czuje isę dobrze,coraz bardziej się oswaja,i otwiera na świat,jest radosna w zabawie z innymi psami,potrafi się juz cieszyć na widok koleżnki,u której przebywa,uwielbia przebywać,gdy koleznak jest w pobliżu,to przekochany pies.Macica jeszce się oczyszcza po porodzie ale wszystko jest w porządku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikab']Inezka ma nużycę,ale już dostała leki,sierść wokółoka powinna porosnąćw miarę szybko,po zaleczeniu sterylizacja.Mała czuje isę dobrze,coraz bardziej się oswaja,i otwiera na świat,jest radosna w zabawie z innymi psami,potrafi się juz cieszyć na widok koleżnki,u której przebywa,uwielbia przebywać,gdy koleznak jest w pobliżu,to przekochany pies.Macica jeszce się oczyszcza po porodzie ale wszystko jest w porządku[/QUOTE]
[B]monikab[/B] wysłałam Ci maila. Może kiedyś Ci się przyda:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...