Jump to content
Dogomania

Poraniona,maleńka, wiejska suczyna w ciąży znalazła swój dom,zamieszkała w Gdańsku!!!


monikab

Recommended Posts

[quote name='Buell']Wizyta PA w [B]niedziele ale po 16.[/B]
Może się zmówimy / spotkamy na marszu i potem jak ktoś będzie miał ochote to podjedziemy?
QUOTE]

Buell - Po 16 - nie pojadę, mieszkam poza Gdańskiem i to sporo, mogę między 11.30 a 12.30 (na 13 marsz), więc chyba obędzie się beze mnie, ale rozumiem, że Ty pojedziesz i załatwisz domek?

Betbet - oczywiście, że Cię wezmę, no patrz, a ja mam tyle szmat... nic, będą inne okazje, się nie martw. Myszy będą gotowe do transportu na piątek wieczór? (za tydzień).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Betbet']Itske znalazłam szmaciorki! Tzn dostałąm;) Buell ja odpadam w niedzielę po 16, jadę do Tczewa[/QUOTE]

Szmaciorki - świetnie, będa bandanki! Do Tczewa? hi hi, zawieźć Cię po marszu?

Buell - z tego wynika, że jak możesz to zwizytuj w sobotę, będzie już wiadomo, czy organizować transport.

Link to comment
Share on other sites

Zbójni - z tego co wiem i co jest w wątku wizytę robi dzisiaj Buell
czekamy właśnie na jej wyniki, bo to miało być dzisiaj

[quote name='Zbójini']dostałem PW od grzanka z prośbą o wizytę.
Nie moge jej , nie wiem czemu odpisać więc piszę tu.
Mam bardzo mało czasu ale jeśli nie znjadziecie nikogo innego i jest to gdzieś blisko centrum to może udałoby mi się coś wymyślić.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wlaśnie wrócilem ( to jest jakieś 15 min piechotką odemnie).

[B]Jestem jak najbardziej za tym żeby to byl Dom dla malej![/B]

Mogę napisać same superlatywy ale dlugo by pisać :-)

[QUOTE][I]Pani nie pracuje więc sunia miala by opiekę praktycznie 24/h, nie ma mowy o jakimś pozostawianiu pod sklepem itp.
Psy w domu ''od zawsze'', kilka bid zostalo przez panią uratowanych i wszystkie dożyly późnej starości.
Ostatnia odeszla po 13 latach szczęśliwego życia - nie odżalowana strata i choć kilka miesięcy już minęlo dalej jest w pamięci.[/I][/QUOTE]

Może Pani sama się na dogo zaloguje i coś napisze, po adopcji mam nadzieje na duuużo zdjęć z nowego domku (mogę w tym pomóc).

Ankiete zeskanuje w pon i prześlę zainteresowanym (potwierdzi tylko to co napisalem).
Szukajcie transportu, piszcie na bierząco o zdrowiu lalki i... do zobaczeniu w Gdańsku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Trasa warszawa - gdańsk bedzie najprawdopodobniej w czwartek lub piątek - oczywiście bezpłatna, na razie są miejsca, myslę, że myszy Betbet się posuną, Warunek transporter[/QUOTE]
już teraz? w tym tygodniu? suuuper!

A państwo na pewno starsi odemnie, a mlody nie jestem ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Itske też miała sznupka na DT, ale szczęciem w sobotę pszedł na DS, a jeden Itskowy przyszedl na DT i uż został i zostanie :-)

ale pomysł przedni! Kto ma tymczasowicza powinien go zabrać, nawet mam w domu chustę szukam domu[/QUOTE]

wlaśnie dzwonila znajoma do mnie - będzie zabierać ze schronu bide na spacerek, postara się przyjechać na marsz - może weź chuste - pożyczysz w szczytnym celu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka1987']jak się cieszę :) malutka ma domek!!
a to jacyś starsze państwo?[/QUOTE]

Witam po raz pierwszy na forum.

Przyszła pańcia Inez ma serce przepełnione miłością do wszystkich stworzeń.
Ma 49 lat, więc jest w sile wieku!!
Oczywieście, że zasypię Was fotkami, gdy już będzie w domku.
Wszystko będzie dobrze - pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INEZ-INKA']Witam po raz pierwszy na forum.

Przyszła pańcia Inez ma serce przepełnione miłością do wszystkich stworzeń.
Ma 49 lat, więc jest w sile wieku!!
Oczywieście, że zasypię Was fotkami, gdy już będzie w domku.
Wszystko będzie dobrze - pozdrawiam.[/QUOTE]

Witamy Inez-Inka na dogo!
Co do fotek to podeślę PW ( prywatną wiadomość) co i jak ;-)

[QUOTE]I właśnie nastąpił moment, w którym się ścięłam że Buell to mężczyzna... oklasków nie trzeba[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][/QUOTE]
Hihihiiii
A specjalnie mam avatarek na którym mnie widać, wiem że slabo ale tak mialo być ;-)
Ale beka, fajnie jak na marszu ktoś podejdzie, pozna Boryska i zaczną się pytania gdzie ta fajna dziewczyna ''Buell'' :-0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']I właśnie nastąpił moment, w którym się ścięłam że Buell to mężczyzna... oklasków nie trzeba:oops:[/QUOTE]

No tak, tak, też mam ten problem. Panowie chowają się za ciekawymi, neutralnymi nickami, a my, przyzwyczajone że faceci mają coś innego do roboty niż ratowanie psiego świata sądzimy, że to kobiety.

Link to comment
Share on other sites

Buell bardzo bardzo gorąco dziękuję za wizytę!!!!!!!,jestem bardzo zobowiązana,oczywiście Inezka zamieszka w Gdańsku.Czułam ze dom bedzie bez zarzutów!!!!Narazie jest leczona na nużeńca,następnie sterylka i dopiero zawieziemy ją do domu,wiec jeszcze trochę to potrwa.Inezka się otwiera,jest radosna,bawi się z psami,oswaja się coraz bardziej z człowiekiem,leczenie nużeńca trwa dosyć długo,ale myslę ze bedzie kontynuowane w nowym domu a kontrola u jakiegos gdańskiego weta.Za tydzień wizyta kontrolna u weta,postaram się o nowe zdjęcia niebawem.Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie i chęć pomocy,nadal wsparcie finansowe mile widziane.Proszę nie wznawiac Inezce ogłoszeń,lalka zamieszka w mieście w którym ja marzyłam od zawsze żeby mieszkać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...