Jump to content
Dogomania

FIDO - malutki sznupkowato-terierkowato-kudłaty piesek - Ma DOM!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, to ja jestem tą panią z Włocławka, która chce Fido... Szczerze mówiąc bardzo bym chciała (wraz z moim Synkiem) zaopiekować się nim, a moje obawy rzeczywiście dotyczą jedynie jego kontaktów z kotkami. A z Fido zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, ma przesympatyczną mordkę i naprawdę żal patrzeć jak mu smutno w schronisku... A w ogóle to ciekawi mnie, jaki były jego wcześniejsze losy?

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witamy. :) W poniedziałek postaram się sprawdzić Fidunia na kotki, mam nadzieję, że będzie zachowywał się porządnie. :) Fido został znaleziony i od 24 listopada mieszka z nami. A no i miałam donieść wieści od niego. :) Był na spacerze, oczywiście bardzo się na niego ucieszył. Gdy tylko weszłam do kojca od razu podbiegł i kazał się głaskać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='princessafi7']Witam, to ja jestem tą panią z Włocławka, która chce Fido... Szczerze mówiąc bardzo bym chciała (wraz z moim Synkiem) zaopiekować się nim, a moje obawy rzeczywiście dotyczą jedynie jego kontaktów z kotkami. A z Fido zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, ma przesympatyczną mordkę i naprawdę żal patrzeć jak mu smutno w schronisku... A w ogóle to ciekawi mnie, jaki były jego wcześniejsze losy?[/QUOTE]
Miło nam, że Pani wypatrzyła Fidunia, oby chłopak zdał test na kotki.

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich serdecznie,

mam spore doswiadcznie wlasne z kotkami i pieskami..... i to w roznych kolejnosciach (adopcyjnych)

jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby nie wyszlo. czasen trwa to przyzwyczajanie troche dluzej....i zwierzatkom trzeba dac czas zeby sie poznaly i zaakceptowaly....

sluze eventualnie rada albo doswiadczeniem, jakby princess chciala....

duzo zalezy od tego, w jakich warunkach dojdzie do pierwszego spotkania i od reakcji ludzkich..... bo i kot i pies beda w stressie....

miloscia i cierpliwoscia doprowadzilam do tego ze moj terrier zaczal kotom matkowac..... ( naturalnie inne, "obce" koty to juz inna para kaloszy)

Link to comment
Share on other sites

Widzieliśmy z Fido kotka. Fido chciał za nim iść, ale nie zaczął warczeć ani szczekać. Co prawda nie było bezpośredniego kontaktu z kotkiem, bo kociak uciekł, ale myślę, że będzie ok! :) No i mam cudowną wiadomość! Włocławskie cioteczki szykujcie się na wizytę w domu u princess, która zdecydowała się na adopcję Fido! :) Zależy nam wszystkim na czasie, także proszę was o szybką pomoc. I pokazuję kilka zdjęć Fido z dzisiejszego spacerku.Jakość do niczego, ale są. :)

[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4634/zdjcie2149.jpg[/IMG]
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4756/zdjcie2152.jpg[/IMG]
[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2995/zdjcie2153.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...