Jump to content
Dogomania

BiPek ma dom!! Prosimy o pomoc dla kotków z BP


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyjaciel koni ))) dawno Cie nie czytalam :-) jasne, ze podamy. Tylko zorientuje sie jakie konto.Transport zafundowala Irenaka, wiec musze sprawdzic na jakie konto.
A doprowadzania kociastych do porzadku pewnie na fundacyjne, ale sprawdze i po poludniu napisze :-)
Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Ten biedak Kostek trafił do tego hoteliku co był opłacony dla Bipka? A co dalej z Bipkiem będą zbierane jakieś stałe deklaracje na hotel, czy jest jakaś szansa na DT dla niego ? tylko patrzeć a będzie 10-ty :([/QUOTE]

DT w Krakowie najpewniej. Dogrywam szczegóły, napiszę jak już wszystko będzie pewne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']majqa - ożył mi internet... Mam nadzieję, że na dłużej...

Anno - do "ściepy narodowej" dołożę... I na łapkę... I na ewentualne kastracje/sterylizacje. Tylko mi konto podajcie.
Same biedoty tutaj... (...)[/QUOTE]
Miło, że jesteś z nami. :-)
Dziękujemy za ofertę pomocy! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']DT w Krakowie najpewniej. Dogrywam szczegóły, napiszę jak już wszystko będzie pewne.[/QUOTE]

Ale bym się cieszyła:smile: Koty już w Krakowie i Bipek by do nich dojechał;)
Czekamy na wieści.

[quote name='Anna_33']Koty dojechaly :-) Iza nawet ich jeszcze nie obejrzala, odebrala i jest w trakcie jazdy do domu.
Pozniej zda dokladne relacje.
Wiadomo, ze malutkie i chudziutkie. :-)[/QUOTE]

Teraz z Biafrą rozmawiałam, koty przystosowują się do życia w rodzinie;):evil_lol:
Po tej rozmowie mocno się zastanawiam, nad kotem w domu;)
Iza mnie zabije:mad:, za to co teraz napiszę, ale czy wiecie, że Ona na swojego pierwszego kota gwizdała:crazyeye: Ja też takiego chcę;)
Dziękuję Aniu:loveu: za pomoc na miau, wyjaśnienia na wątku już napisałam, mam nadzieję, że będzie już wszystko jasne.
Majqa mnie chyba jeszcze o zawirowania;) z transportem pytała.
Tak Izuś:loveu:, to prawda. Pierwszy transport nie doszedł do skutki, drugi transport nie mógł zabrać kotów przez alergię, trzeci transport był w zawieszeniu i dlatego biegusiem prosiłam Ciepłą i TZ-ta o pomoc.
Jednym słowem, było minęło, cel osiągnięty, kociaki bezpieczne.:multi:
Przyjaciel_koni, serdecznie dziękuję za ofiarowaną pomoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, dostałam dziś potwierdzenie, że dt przyjmie BiPka :)
Niestety psiaka czeka transport do Krakowa. Przyjmą go do siebie dwie wspólnie mieszkające wolontariuszki Elpis. Dom z ogrodem. Napisały mi, że wezmą go nawet od dziś :) Od jutra zabieram się za organizowanie transportu.
Monika chyba się za nim zapłacze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']Słuchajcie, dostałam dziś potwierdzenie, że dt przyjmie BiPka :)
Niestety psiaka czeka transport do Krakowa. Przyjmą go do siebie dwie wspólnie mieszkające wolontariuszki Elpis. Dom z ogrodem. Napisały mi, że wezmą go nawet od dziś :) Od jutra zabieram się za organizowanie transportu.
Monika chyba się za nim zapłacze...[/QUOTE]

Zawyłam z radości!!:evil_lol: Super!!!!
Jest jakiś transport na trasie Kraków - Warszawa we wtorek.
Popytam, kto jedzie i z jakim zwierzakiem, jeżeli będziesz chciała.

Edit:
Nie zaprosiłam Was na bazarek, wstrętna jestem:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201770-Wisiorki-dla-Bojki-w-cenie-10-00-golfy-i-buty-Bazarek-do-dnia-14.02.2011-godz.-20[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']Ja tradycyjnie postaram się ubrać moich kolegów z pracy :razz: Może ktoś go przewiezie przy okazji transportu służbowego, wtedy nie będzie się trzeba martwić o koszty.[/QUOTE]

OKI, a gdzie szukać takich kolegów?:eviltong:
Pytam na przyszłość, bo może dadzą się obcym kobitkom też wykorzystać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']OKI, a gdzie szukać takich kolegów?:eviltong:
Pytam na przyszłość, bo może dadzą się obcym kobitkom też wykorzystać;)[/QUOTE]

W obskurnym budynku na Rybitwach :D
Tak na przyszłość - skontaktuję Cię z jedną z koleżanek, która chętnie transportuje zwierzaki, co nierzadko wykorzystuję :oops: Ma auto z dużym bagażnikiem i stosunkowo często bywa w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'](...) Anno - do "ściepy narodowej" dołożę... I na łapkę... I na ewentualne kastracje/sterylizacje. Tylko mi konto podajcie.
(...)[/QUOTE]
Czy Przyjaciel Koni dostała nr konta?

[quote name='irenaka']Ja myślę, że trzeba te zwierzaki rozdzielić. Pomyślę jutro.[/QUOTE]
Jest to racja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Czy Przyjaciel Koni dostała nr konta?


Jest to racja.[/QUOTE]

Jeszcze nie, wlasnie napisalam do Ireny na miau zeby mi podala. Nie wiem, czy sa oddzielne konta na zwrot kosztow benzyny i na koty. Wole poczekac, niz cos zle podawac:-)
Iza dzis miala pojechac z gromadka do weta, wiec poznamy chociaz wstepne koszty i rokowania co do lapki.
Z tego co wczoraj mowila, koty glownie fucza i wytrzeszczaja oczy. Ale przejdzie im ;-) Wazne, ze jedza i ze sprawy fizjologiczne tez chyba w normie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya'][B]W obskurnym budynku na Rybitwach [/B]:D
Tak na przyszłość - skontaktuję Cię z jedną z koleżanek, która chętnie transportuje zwierzaki, co nierzadko wykorzystuję :oops: Ma auto z dużym bagażnikiem i stosunkowo często bywa w Warszawie.[/QUOTE]

To ja już się chyba domyślam;), ale jesteś numerantka:evil_lol:
Będę Ci wdzięczna za ten transportowy kontakt, nie mam zamiaru nadużywać dobroci koleżanki, ale w przypadku awarii ( jak np. ta z kotkami:-() będę błagać o pomoc.


[quote name='ruru']dobrze by było w pierwszym poscie i tu i na miau podać nr. konta/ kont
na które są zbierane pieniądze na koty:thumbs:[/QUOTE]


[quote name='Anna_33']Jeszcze nie, wlasnie napisalam do Ireny na miau zeby mi podala. Nie wiem, czy sa oddzielne konta na zwrot kosztow benzyny i na koty. Wole poczekac, niz cos zle podawac:-)
Iza dzis miala pojechac z gromadka do weta, wiec poznamy chociaz wstepne koszty i rokowania co do lapki.
Z tego co wczoraj mowila, koty glownie fucza i wytrzeszczaja oczy. Ale przejdzie im ;-) Wazne, ze jedza i ze sprawy fizjologiczne tez chyba w normie.[/QUOTE]

[quote name='majqa']Na poczet paliwa przelałam na konto Irenki 50zł.[/QUOTE]

A teraz zbiorowa odpowiedź w sprawie kotów.
Uważam, że nie ma sensu prowadzić jednego wątku wspólnego dla kotów i psa.
Nie dość, że Bipek ma dwa konta ( prywatne i fundacyjne), to jeszcze koty mają dwa, moje prywatne na zbiórkę za paliwo i fundacyjne na pomoc dla kociaków.
Nawet święty nie wytrzyma;) i będą ciągle pytania, komu i gdzie wpłacać.
Już nie wspomnę o tym, że info o psie jest total wymieszane z info o kotach i jak do tego dorzucić przeskakujące posty, to mamy delikatnie pisząc bajzelek:evil_lol:
Ponieważ to mój;) bajzelek, to zrobimy tak:
Do wieczora założę kotkom osobny wątek na dogo, wrzucę link na pierwszą stronę wątku Bipka i w ten sposób może opanujemy sytuację.
A ten ostatni post, to jest samowolka, Iza już wisisz:mad:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...