Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='ostatniaszansa']To jeszcze raz Gagato,[B] pies zostal zabrany kilka dni wczesniej z domu pani Szwarc [/B]-faktycznie szkoda, ze Viva nie zdazyla go przez ta chwile ogarnac np. dosztukowac wylysialego od pchel futra itp... /Agnieszka[/QUOTE]

Przestań Agnieszka, to orka na ugorze - jest teza - Viva = zło, Magda = jeszcze się przyda, trzeba trochę bronić, Pogotowie = szatan wcielony i złodziej

Broń boże nie doszukuj się obiektywizmu, reportaż był cudny choć to największe g...o w historii wszystkich telewizji. A cudny był, bo realizuje tezy, dziennikarka zrealizowała wytyczne i tyle. Wyjątkowo beznadziejne i niemądre dziewczę, na miarę informatorów....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ostatniaszansa']To jeszcze raz Gagato,[B] pies zostal zabrany kilka dni wczesniej z domu pani Szwarc [/B]-faktycznie szkoda, ze Viva nie zdazyla go przez ta chwile ogarnac np. dosztukowac wylysialego od pchel futra itp... /Agnieszka[/QUOTE]
Czy to znaczy, że wszystko, co Agata R. opowiadała we wczesniejszym reportazu ( tym z traktorkiem) o opiece nad Magdą Sz, o sprzataniu w jej domu i pomocy przy psach to był tylko taki stylistyczny wygibas do kamery? A fe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Czy to znaczy, że wszystko, co Agata R. opowiadała we wczesniejszym reportazu ( tym z traktorkiem) o opiece nad Magdą Sz, o sprzataniu w jej domu i pomocy przy psach to był tylko taki stylistyczny wygibas do kamery? A fe...[/QUOTE]

To znaczy, ze pani Szwarc zachowywala sie podobnie jak inna Pani, ktora miala stado psow i tak samo wlasnie dopuszczala do nich pomoc. Ale juz mi rece opadly. Faktycznie wersja z gory ustalona. Proponuje lobbowac czynnie nad oddaniem biednej pani Szwarc pieskow - przeciez tak eeeekstra im tam bylo, nie? Lata zaniedban i stan psow wyciagnietych z domu - niewazny, wazne zeby dokopac Vivie. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']To znaczy, ze pani Szwarc zachowywala sie podobnie jak inna Pani, ktora miala stado psow i tak samo wlasnie dopuszczala do nich pomoc. Ale juz mi rece opadly. Faktycznie wersja z gory ustalona. Proponuje lobbowac czynnie nad oddaniem biednej pani Szwarc pieskow - przeciez tak eeeekstra im tam bylo, nie? Lata zaniedban i stan psow wyciagnietych z domu - niewazny, wazne zeby dokopac Vivie. /Agnieszka[/QUOTE]
To nie trzeba było mówić bajek do kamery...
Eeeekstra to pieskom jest/będzie za Odrą...A do Vivy nic nie mam - znam wielu fajnych ludzi z tej organizacji. W końcu jedna Agata R i jeszcze ze dwie osoby to nie cała Viva, prawda? Zresztą, to wolontariusze Vivy trzymaja ten schron i to ciężką pracą, bo pracowników zostało dwóch...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']A ktos Tobie broni zajac sie pania Szwarc,skoro psy to temat drugorzedny i pal diabli w jakim sa stanie? Zasiekow na drodze do jej domu nie widzialam... /Agnieszka[/QUOTE]

Pewnie, ja zajmę sie Magda Sz, Wy małymi adopcyjnymi pieskami. misie pojada do Hamburga, końmi i noszeniem bud zajmą się wolontariusze Vivy, Grzegorzowi B. zostana juz chyba tylko zbiórki na niemieckich stronach....No tak, w takiej sytuacji psy rzeczywiscie zejda na dalszy plan...

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozumiem nigdy, zadymy na watkach o nie usypianie slepych miotow, ale jak to jest moja kolezanka to nie tyko ze ja bronie, to jeszcze toleruje stawianie zycia poczetego zwierzat na rowni z ludzmi. Tylko tak dalej przedstawicielki org. pro zwierzecych, KOSIC KONKURENCJE, bo przeciez o dobre imie trzeba walczyc, o wlasne ego :shake: a gdzie w tym wszystkim zwierzeta? Poswiecaja swoje zycie dla zwierzat. Pytanie tylko z jakim skutkiem?

Link to comment
Share on other sites

Gagata :nonono2: nie ładnie to tak kłamać :)

Chyba, że myślisz, że nie kłamiesz bo masz wiarygodne źródło w postaci Magdaleny S. i Pani "czekam na kolejny wyrok"...jeśli tak, proponuję się przebadać.

To, że mnie obrażasz- to właściwie komplement, bardziej niepokoiła by mnie sympatia u Emirowców. Natomiast ludzie którzy nie znają Korabiewic mogą się przerazić pomówieniami jakie niezmiennie stosujesz.
Po pierwsze naucz się liczyć choć do 10, wtedy łatwiej będzie policzyć pracowników.
Po drugie naucz się słuchać i czytać a może temat domu Magdaleny S. stanie się prostszy do zrozumienia. Dom w którym dzięki naszym działaniom psy już nie cierpią- bo zostały z niego zabrane. Dostęp do nich już nie jest utrudniony. Niestety były tak kochane, że ani razu "kochająca" ich nie odwiedziła, nie poszła sprawdzić gdzie zostały umieszczone. Tak jak pierwszy raz po trzech miesiącach poszła do niedźwiedzi ( z czekoladowymi ciastkami)- bo były kamery, baa nawet dzienikarzyna naładowała jej 40kg jedzenia dla psów na taczkę by przespacerowała się w trakcie nagrania (taczkę porzucono- no przecież nie było to po to, żeby nakarmić psy). To wszystko trochę tak jak i ty przyjechałaś złapać za grabki i łopaty czyli tylko na niby ;p
Po trzecie- wproś się na tego wyimaginowanego grilla, którego tak często widujesz w Korabiewicach i udokumentuj specjalnie dla wszystkich na dogo jak Magdalena skacze przez płot (skoro tak twierdzisz). Myślę, że nawet twoje dzieło byłoby wyższych lotów niż program w TVP- od początku źle nagrany, źle zmontowany, nie profesjonalny- tu już nawet nie treść ważna, po prostu jaki zlecający takie i dzieło ;) Czkawką się niektórym odbije i bynajmniej nie sądzę by czkał "ZŁY Bielawski i ZŁA VIVA" :)

ps. ten rotek ze zdjęć to nie ten rotek z odbioru, a to pismo mające podnieść wiarygodność tez nie od psa z obrazka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie zrozumiem nigdy, zadymy na watkach o nie usypianie slepych miotow, ale jak to jest moja kolezanka to nie tyko ze ja bronie, to jeszcze toleruje stawianie zycia poczetego zwierzat na rowni z ludzmi. T[COLOR=#0000cd][B]ylko tak dalej przedstawicielki org. pro zwierzecych, KOSIC KONKURENCJE, bo przeciez o dobre imie trzeba walczyc, o wlasne ego :shake: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]a gdzie w tym wszystkim zwierzeta? [/B][/COLOR][COLOR=#0000CD][/COLOR]Poswiecaja swoje zycie dla zwierzat. Pytanie tylko z jakim skutkiem?[/QUOTE][COLOR=#0000ff][/COLOR]

Dokładnie o to chciałam się zapytać..............
Dlaczego organizacje nie mogą ze sobą współpracować, tylko bez przerwy się kłócą. Przecież to działanie ze szkodą dla zwierząt. Jak ktoś obejrzał kilka reportaży na ten temat to nie będzie chciał pomagać żadnej z tych organizacji.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Gagata :nonono2: nie ładnie to tak kłamać :)

Chyba, że myślisz, że nie kłamiesz bo masz wiarygodne źródło w postaci Magdaleny S. i Pani "czekam na kolejny wyrok"...jeśli tak, proponuję się przebadać.

To, że mnie obrażasz- to właściwie komplement, bardziej niepokoiła by mnie sympatia u Emirowców. Natomiast ludzie którzy nie znają Korabiewic mogą się przerazić pomówieniami jakie niezmiennie stosujesz.
Po pierwsze naucz się liczyć choć do 10, wtedy łatwiej będzie policzyć pracowników.
Po drugie naucz się słuchać i czytać a może temat domu Magdaleny S. stanie się prostszy do zrozumienia. Dom w którym dzięki naszym działaniom psy już nie cierpią- bo zostały z niego zabrane. Dostęp do nich już nie jest utrudniony. Niestety były tak kochane, że ani razu "kochająca" ich nie odwiedziła, nie poszła sprawdzić gdzie zostały umieszczone. Tak jak pierwszy raz po trzech miesiącach poszła do niedźwiedzi ( z czekoladowymi ciastkami)- bo były kamery, baa nawet dzienikarzyna naładowała jej 40kg jedzenia dla psów na taczkę by przespacerowała się w trakcie nagrania (taczkę porzucono- no przecież nie było to po to, żeby nakarmić psy). To wszystko trochę tak jak i ty przyjechałaś złapać za grabki i łopaty czyli tylko na niby ;p
Po trzecie- wproś się na tego wyimaginowanego grilla, którego tak często widujesz w Korabiewicach i udokumentuj specjalnie dla wszystkich na dogo jak Magdalena skacze przez płot (skoro tak twierdzisz). Myślę, że nawet twoje dzieło byłoby wyższych lotów niż program w TVP- od początku źle nagrany, źle zmontowany, nie profesjonalny- tu już nawet nie treść ważna, po prostu jaki zlecający takie i dzieło ;) Czkawką się niektórym odbije i bynajmniej nie sądzę by czkał "ZŁY Bielawski i ZŁA VIVA" :)

ps. ten rotek ze zdjęć to nie ten rotek z odbioru, a to pismo mające podnieść wiarygodność tez nie od psa z obrazka....[/QUOTE]


Agata, przyjdzie kiedyś taki dzień, że się uśmiechniemy....

A "dziennikarka" się zdziwi i to bardzo..... Zaboli, oj zaboli..... Nie można robić takiego gooowna bez konsekwencji...

Wstaw może prawdziwe zdjęcia rotka z interwencji, sekty nie przekonasz, ale ludziom na dogo pokażesz...

Link to comment
Share on other sites

Gagata, podaj dowody na poparcie swoich tez. Śmiało. Przedstaw wszystkim dane personalne osób, którym rzekomo były sprzedawane psy do Niemiec przez PdZ, daty, miejsca, kwoty, świadków - tych, którzy zapłacili, tych którzy byli przy transakcjach, kierowców transportów... Zapewne poza mną, na takie informacje czeka więcej osób. A tak przy okazji...Czy mogłabyś, proszę, powiedzieć kim są osoby z reportażu, które zasiadły obok Krystyny Sroczyńskiej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterra']Gagata, podaj dowody na poparcie swoich tez. Śmiało. Przedstaw wszystkim dane personalne osób, którym rzekomo były sprzedawane psy do Niemiec przez PdZ, daty, miejsca, kwoty, świadków - tych, którzy zapłacili, tych którzy byli przy transakcjach, kierowców transportów... Zapewne poza mną, na takie informacje czeka więcej osób. A tak przy okazji...Czy mogłabyś, proszę, powiedzieć kim są osoby z reportażu, które zasiadły obok Krystyny Sroczyńskiej?[/QUOTE]

Gagata nie odpowie, albo odpowie, że znęcały się nad zwierzetami przez przypadek, a Bielawski, policja i prokuratury zmanipulowały wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']

Dokładnie o to chciałam się zapytać..............
Dlaczego organizacje nie mogą ze sobą współpracować, tylko bez przerwy się kłócą. Przecież to działanie ze szkodą dla zwierząt. Jak ktoś obejrzał kilka reportaży na ten temat to nie będzie chciał pomagać żadnej z tych organizacji.......[/QUOTE]
Odpowiedz jest dosc prosta, bo chodzi o kase. Bez kasy nie mozna ratowac i pomagac zwierzetom. Zwierzat jest za duzo, o wiele za duzo, a o kase trzeba walczyc. Powstaje coraz wiecej org, wiele z nich zauwazylo w tym niezly biznes, a te ktore sa uczciwe, kasa jaka dysponuja nie uratuja wszystkich zwierzat bezdomnych i tych ktore sa w schroniskach. Nigdy nie dojdzie do porozumienia pomiedzy org. dopoki beda istniec pseudohodowle, nieuczciwe konkurencje a tych jest wiekszosc, dopoki nie powstanie dobra ustawa, czytelna i bez luk, [B]dopoki nie zostanie zakrecony kurek.[/B] Choc pokazany program to wielka chala, niemniej pokazano osobe ktora poswiecila swoje zycie, swoje mienie, do wieloletniej produkcji zwierzat. Sterylizacje i czipowanie zwierzat przyrownala do hitlerowskich obozow koncentracyjnech A ile takich w Polsce jest? To przeciez grzech sterylizowac i okaleczac zwierzeta. wrrrrrrrrr.

Link to comment
Share on other sites

Gagata, Twoje oburzenie wywołane pojawieniem się nr rachunku bankowego PdZ na niemieckiej stronie jest niezrozumiałe. Widocznie uznano, że warto. Nie krępuj się, Ty również możesz udostępnić konto Pogotowia dla Zwierząt, gdzie tylko zechcesz. Na stronach Fundacji "Emir" również. Grzegorz nie będzie miał Tobie tego za złe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Odpowiedz jest dosc prosta, bo chodzi o kase. Bez kasy nie mozna ratowac i pomagac zwierzetom. Zwierzat jest za duzo, o wiele za duzo, a o kase trzeba walczyc. Powstaje coraz wiecej org, wiele z nich zauwazylo w tym niezly biznes, a te ktore sa uczciwe, kasa jaka dysponuja nie uratuja wszystkich zwierzat bezdomnych i tych ktore sa w schroniskach. Nigdy nie dojdzie do porozumienia pomiedzy org. dopoki beda istniec pseudohodowle, nieuczciwe konkurencje a tych jest wiekszosc, dopoki nie powstanie dobra ustawa, czytelna i bez luk, [B]dopoki nie zostanie zakrecony kurek.[/B] Choc pokazany program to wielka chala, niemniej pokazano osobe ktora poswiecila swoje zycie, swoje mienie, do wieloletniej produkcji zwierzat. Sterylizacje i czipowanie zwierzat przyrownala do hitlerowskich obozow koncentracyjnech A ile takich w Polsce jest? To przeciez grzech sterylizowac i okaleczac zwierzeta. wrrrrrrrrr.[/QUOTE]

Wiesz, nie sztuką jest dogadać się jak jest dobrze, bogato i wszystko pięknie się układa. Sztuką jest porozumienie w imię wyższych celów ( czytaj ZWIERZĄT). Może rzeczywiście jestem naiwna, ale jestem przekonana, że w zgodzie można zdziałać więcej niż pojedynczo.
To, że kobieta poświęciła życie to prawda, ale z tymi robaczkami w ziemi to już chyba przesada. Dziwne, że lituje się nad robaczkami, dogrzewa w zimie szczury, a kotom wyłącza ogrzewanie i koty zamarzają. Dziwne, że pieniądze ( kilka tysięcy zł), które zebrały dzieci w szkole na dokarmianie zwierząt pani Sz. przeznacza na zakup egzotycznego ptaka, który potem ginie w dziwnych okolicznościach......

Poza tym bardzo zdziwiło mnie poparcie pani Sz przez panią K.S. .......czy to znaczy, że emir również nie uznaje sterylizacji, kastracji, czipowania itd.....?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Tak.”.Skoro nie ze mną to przeciwko mnie.” Inne stanowisko wykluczone. Potępienie sposobów działania pana Grzegorza B musi być równoznaczne z gloryfikowaniem Magdy Sz … Przestali uczyć logiki w szkołach?


Postponowanie dziennikarki, odsyłanie jej do pracy w warzywniaku, straszenie konsekwencjami nie zmieni faktów. Tak, Magda Sz. wyznaje kontrowersyjne dla działaczy prozwierzęcych poglądy ale nie ma obowiązku się z takimi pogladami identyfikować..Tak samo jak stwierdzenie, że Agata R. nie jest najlepszym kierownikiem schronu nie jest równoznaczne ze stwierdzeniem, że Viva jako organizacja jest zła i niedobra albo że niektóre działania Grzegorz B to działania całego PdZ. Skąd ta megalomania?
Podobnie jest z zarzucaniem T.Lesinowi niekompetencji w sprawie umiejętności oceny działania korabiewickiego schronu przez kogos, kto sam o organizacji schronów niewiele wie a już z pewnością nigdy nie połamał sobie tipsów na wyciąganiu goowien ze schronowych boksów.
[FONT=&quot]Zresztą, gdyby materiał był taki zły , nieprofesjonalny, tendencyjny itp. to szacowna asystentka społeczna pana posła Pawła Suskiego nie musiałaby usilnie zabiegać o jego zdjęcie z emisji, a ciężko nad tym pracowała

[/FONT] Ada-jeje: tu nie chodzi o „koszenie konkurencji” tylko o eliminowanie działań naruszających prawo, bo jakie by ono nie było, to jednak jest. Sama napisałas, że fundacji ci u nas dostatek. Jest fundacja Mrunio, jest stowarzyszenie z Klembowa, Barnaba pani Biedrzyckiej i wszystkie kochaja zwierzęta. Ze wszystkimi muszę się dogadywać? Z niektórymi z pewnościa mi nie po drodze.



[url]http://www.hundehilfe-polen.de/index.php?option=com_content&view=article&id=390:sos-pogotowie-dla-zwierzat-ein-bericht&catid=82:tierschutz-verschiedenes&Itemid=113[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziennikarka to żenada i nic tego nie zmieni. I oczywiście absolutnym przypadkiem jest, że ta sama panienka piała z zachwytu nad marketingowym okienkiem Jandy.

Panienka ma wyjątkowe zamiłowanie do ludzi skazanych i tych, którzy skazani zostaną za chwilę - zawartość ludzka z migawki "spotkania miłości" to same tuzy i miłośnicy zwierząt.

Widziałam trochę zdjęć z interwencji u tych ludzi - każde zasługuje na alarmistyczny wątek na dogo.

Widocznie tiwi publiczna zajmuje się teraz resocjalizacją....

A tutaj link do jednej z tych interwencji - taka duuuża kobieta z reportażu, popatrzcie jakich obrońców na Magda S,

[URL]https://www.facebook.com/events/430140530330054/?notif_t=plan_user_invited[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']
Ada-jeje: tu nie chodzi o „koszenie konkurencji” tylko o eliminowanie działań naruszających prawo, bo jakie by ono nie było, to jednak jest. Sama napisałas, że fundacji ci u nas dostatek. Jest fundacja Mrunio, jest stowarzyszenie z Klembowa, Barnaba pani Biedrzyckiej i wszystkie kochaja zwierzęta. Ze wszystkimi muszę się dogadywać? Z niektórymi z pewnościa mi nie po drodze.
[/QUOTE]
To wlasnie mialam na mysli, wspolne eliminowanie org. prozwierzecych, ktore nastawione sa na zysk, ktore nie rozumieja koniecznosci, sterylizacji aborcyjnej, usypiania slepych miotow, ktore poprzez swoje dzialania dopuszczaja sie znecania nad zwierzetami. Dla mnie osobiscie nie wazne jest to czy sie z kims poroznilam dla mnie licza sie dzialania osob, org. ktore do tego celu zmierzaja. I choc z wieloma osobami nie jest mi po drodze to i tak stane po ich stronie jesli walcza z zlem. Napewno nie mozna tego powiedziec o org. Jandy, o TOZie warszawskim, o Fundacji w Chrcynnem, o Magdzie S. itd. Nie stanela bym po stronie nawet wlasnej matki gdyby dzialala na szkode zwierzat w mysl swoich przekonan o zyciu poczetym wszystkiego co sie rusza. Dlatego tym bardziej dziwie sie Krystynie S.ktora ma takie samo zdanie. Jak mozna walczyc przeciwko Grzegorzowi a bronic typow ktorzy naprawde dopuszczaja sie wrecz zabijania zwierzat, lamania praw zwierzat jak moze byc mi z takimi po drodze, w mojej ocenie to falsz i obluda, to brak poszanowania dla samej siebie. Prawie kazdy z nas byl juz opluty na dogo, bo nie zgodzil sie z opinia nawiedzonych. Wyznaje zasade, zdrowe ryby plyna pod prad a zdechle z pradem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To wlasnie mialam na mysli, wspolne eliminowanie org. prozwierzecych, ktore nastawione sa na zysk, ktore nie rozumieja koniecznosci, sterylizacji aborcyjnej, usypiania slepych miotow, ktore poprzez swoje dzialania dopuszczaja sie znecania nad zwierzetami. Dla mnie osobiscie nie wazne jest to czy sie z kims poroznilam dla mnie licza sie dzialania osob, org. ktore do tego celu zmierzaja. I choc z wieloma osobami nie jest mi po drodze to i tak stane po ich stronie jesli walcza z zlem. Napewno nie mozna tego powiedziec o org. Jandy, o TOZie warszawskim, o Fundacji w Chrcynnem, o Magdzie S. itd. Nie stanela bym po stronie nawet wlasnej matki gdyby dzialala na szkode zwierzat w mysl swoich przekonan o zyciu poczetym wszystkiego co sie rusza.[B] Dlatego tym bardziej dziwie sie Krystynie S.ktora ma takie samo zdanie. Jak mozna walczyc przeciwko Grzegorzowi a bronic typow ktorzy naprawde dopuszczaja sie wrecz zabijania zwierzat, lamania praw zwierzat jak moze byc mi z takimi po drodze, w mojej ocenie to falsz i obluda, to brak poszanowania dla samej siebie.[/B] Prawie kazdy z nas byl juz opluty na dogo, bo nie zgodzil sie z opinia nawiedzonych. Wyznaje zasade, zdrowe ryby plyna pod prad a zdechle z pradem.[/QUOTE] No widzisz , a nie zastanowiło Cię , dlaczego takie a nie inne jest stanowisko KS?
Jest jeszcze jedno rybie przysłowie ; "ryba psuje sie od głowy ale skrobie sie ja od ogona". To może dopytaj na poczatek, ile kotów przeżyło tą wspaniałą" ratujaca życie "interwencje, do której link na FB podała wyżej kahoona... Dopytaj sie o losy innych "ratowanych" przez G.B. zwierząt. Takie ratowanie to nie jest żadne ratowanie i mnie z takimi ludzmi z pewnością nie jest po drodze za żadną cenę.

Link to comment
Share on other sites

jestem tylko obserwatorem śledzącym ten wątek i wstyd mi za tych wszystkich kłócących się na tym i na wielu innych wątkach dogomanii, szkoda, że od środka tak wygląda ten świat ratujących zwierzęta, naprawdę szkoda i na pewno nie przysporzy to rzetelnym organizacjom prozwierzęcym zwolenników...
może czas zakopać topory i skupić się na potrzebujących zwierzętach, a tych w Polsce dostatek niestety :(
może czas zapomnieć o wycieczkach personalnych i skupić się na pomaganiu
mi jest za Was i za Wasze rozmowy po prostu wstyd :( w imieniu tych zwierzaków, którym nie udało się pomóc właśnie przez brak porozumienia
najważniejsze są tu cierpiące zwierzaki, którym pomagacie, a wspólnymi siłami możecie więcej...
ale pewnie klepię banały...
Chylę czoła za to przed Ostatnią Szansą, która pokazuje, że można się między organizacjami dogadać i rzetelnie pomagać... i za to wielkie dzięki
Jak ogląda się zdjęcia z Waszego w Boguszycach schroniska i te wszystkie uśmięchnięte pysiole psiaków to naprawdę można uwierzyć, że da się wiele zrobić, tylko trzeba chcieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']No widzisz , a nie zastanowiło Cię , dlaczego takie a nie inne jest stanowisko KS?
Jest jeszcze jedno rybie przysłowie ; "ryba psuje sie od głowy ale skrobie sie ja od ogona". To może dopytaj na poczatek, ile kotów przeżyło tą wspaniałą" ratujaca życie "interwencje, do której link na FB podała wyżej kahoona... Dopytaj sie o losy innych "ratowanych" przez G.B. zwierząt. Takie ratowanie to nie jest żadne ratowanie i mnie z takimi ludzmi z pewnością nie jest po drodze za żadną cenę.[/QUOTE]
Mniej wiecej wiem co poroznilo KS z GB. Ambicja, urazona duma. Jestes zdania ze Janda nie ma krwi zwierzat na rekach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Mniej wiecej wiem co poroznilo KS z GB. Ambicja, urazona duma. Jestes zdania ze Janda nie ma krwi zwierzat na rekach.[/QUOTE]
O, to wiesz wiecej niż ja a zapewne wiecej niż sama K.S. ( to pewnie zalezy od żródła wiedzy). Nie wiem, co ma na rękach pan Janda( jakos nikle kojarzy mi sie z Korabiewicami) ale wiem , co ma pan G.B. A Ty jakiego jestes zdania? Czy G.B. nie ma krwi zwierzat na rekach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']O, to wiesz wiecej niż ja a zapewne wiecej niż sama K.S. ( to pewnie zalezy od żródła wiedzy). Nie wiem, co ma na rękach pan Janda( jakos nikle kojarzy mi sie z Korabiewicami) ale wiem , co ma pan G.B. A Ty jakiego jestes zdania? Czy G.B. nie ma krwi zwierzat na rekach?[/QUOTE]
Nie spotkalam nigdzie w necie nic zlego na GB, pomijam pomowienia, nie poparte faktami. Widzialam wiele reportazy z GB w ktorych broni spraw zwierzat. Natomiast wskaz mi prosze ochrone zwierzat przez Jande? Ja oprocz kilku linkow ktore ukazuja jego sprawy w prokuraturze o podejrzenie za narkotyki, oprocz tego ze zmienil kilka razy swoje nazwisko, oprocz tego ze w Warszawie pozamykal kociaki w piwnicach, oprocz tego ze byl w Klembowie przed kilkoma laty i nic nie zrobil zeby pomoc tam zwierzetom,ze byl sciagany z komina,ze lamie ustawe zwierzat tworzac jakies durne okienko zycia. Widzialam reportaz Jaworskiej w ktorym pokazuje zdjecia z Klembowa nie wstydzac sie wlasnego cienia, broniac wlasciciela schroniska w Chrcynnym. Do tego zapeniam Cie ze sa dowody na to ze J. ma krew zwierzat na rekach. jest to jedna z najgorszych postaci szkodzaca sprawie ochrony zwierzat, mozna dokoptowac do niego jego przyjaciol w osobie wlasciciela schroniska w Chrcynnym, Wojtyszkach ktorzy swietnie z soba wspolpracuja i nawzajem sie wspieraja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...