Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

[quote name='LILUtosi']Państwo przywieźli do mnie. Podziękuj Panu Wojtkowi. Ja stwierdziłam że nie ma co małej w głowie mieszać znowu z nowym miejscem. A Marta mówiła że tam jest też tylko na krótki czas i że jak nie znajdzie domku miałaby wrócić do mnie. Szkoda mi się jej zrobiło. Czy ktoś mógłby ufundować małej szczepienia. Ona nie była ani razu szczepiona, bo nie ma pieniędzy. A w takim miejscu jak moje szczeniak nie szczepiony to może być bomba zapalna.[/QUOTE]
LILU, a ile takie szczepienia wyniosą?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No właśnie, powiedz ile wyniosą my zapłaciliśmy 70zł za komplet wścieklizne, parwowiroze itp. może jak się zrzucimy po pare groszy to nie zbiedniejemy a małą trzeba zaszczepić to już najwyższy czas.. Podaj jakiś nr konta to postaramy się coś ududłać :) No i ile :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Zupełnie już się pogubiłam - to Mela nie pojechała jednak do Pana Wojtka, do oławskiego schroniska??? Xmatrix dzwoniła do mnie, a ja rozmawiałam z Panem Wojtkiem i on zgodził się przyjąć sunię. Ale coś mnie chyba ominęło... Hm... Z dobrych wieści - dzwonił do Pana Wojtka nowy dom Dory - wszystko jest w porządku, Państwo są bardzo z Dorci zadowoleni :) Raz im tylko uciekła - wskoczyła na ławkę obok płotu i przeskoczyła przez ogrodzenie, ale wróciła :) Państwo usunęli ławkę, by dziewczynka się kolejny raz na skok nie skusiła. Ponadto - wczoraj byli w schronisku z Dorcią po jej książeczkę i jej Pan mówił, że Dorcia w łóżku z nim śpi :)[/QUOTE]
Tak się cieszę że Dorcia szczęsliwa!:)
Kochana, czy mozesz zapytać o Miśka? Tak nieśmiało zapytuję ja:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Wczoraj przelałam LILUtosi 50 zł,niech mała ma te szczepienia bo to bardzo ważne.Trzymaj się malutka.[/QUOTE]
Dziekuje w imieniu malutkiej. Napiszcie mi nr konta to wpłacę 20zł.
Przepraszam ze tak z doskoku, w pracy już nie moge tu wchodzic a u mamy mam ograniczony dostęp:(

Link to comment
Share on other sites

błagam o pomoc
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204517-Rudzik-pies-na-1m-%C5%82a%C5%84cuchu-bez-jedzenia-za-kar%C4%99-%21%21%21?p=16534138#post16534138"]http://www.dogomania.pl/threads/204517-Rudzik-pies-na-1m-%C5%82a%C5%84cuchu-bez-jedzenia-za-kar%C4%99-!!!?p=16534138#post16534138[/URL]
piesek od środy nie ma gdzie się podziać :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pani dzwoniła i długo rozmawiałyśmy. Ma teraz samochód zepsuty i nie może podjechać. Umówiłyśmy się że jak naprawi to zadzwoni, albo jak ja będę we Wrocławiu to przyjadę na wizytę przedadopcyjną od razu z Melą. Fajnie bo już jest tam piesek i Mela miałaby w nim towarzysza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...