Jump to content
Dogomania

Nauka przywolywania


Edzina

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]kilka miesięcy pracowałam nad tym, żeby pies mnie nie olewał jak do niego mówię.

Przywołanie w warunkach korzystnych (no, gdzieś tam kilka smakowitych kup leżało, tory kolejowe, ptaki, ale zero ludzi i psów na horyzoncie )
[url]http://www.youtube.com/watch?v=rq1O7HYuKxk[/url]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel'][LEFT]kilka miesięcy pracowałam nad tym, żeby pies mnie nie olewał jak do niego mówię.[/LEFT]


[LEFT]Przywołanie w warunkach korzystnych (no, gdzieś tam kilka smakowitych kup leżało, tory kolejowe, ptaki, ale zero ludzi i psów na horyzoncie )
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=rq1O7HYuKxk[/URL][/LEFT]
[/quote]


super gratulacje. szkoda ze nie masz dla porownania filmiku kiedy ie olewal :)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam.
To mój pierwszy wpis, ale od razu chciałabym się włączyć do tematu. Ja swojego psa najczęściej prowadzę na lince 5-metrowej. W okolicy nie mam gdzie go pusszczać, żeby sobie pobiegał. Jak wyjeżdżamy na kilka dni w miejsca, gdzie może "pochasać", kilkakrotnie zachowywał się normalnie, czyli wracał na zawołanie. Jednak gdy juz wyczuł że jest bez smyczy zaczyna szaleć i ucieka. Nie reaguje na przywołanie w żaden sposób. Skusiłam go ostatnio ciastkami, i przyszedł.
Teraz boję się go puszczać, żeby niwe uciekł, lub nie wpadł pod samochód.
Wkrótce jednak przeprowadziomy sie do nowego mieszkania z bloku do kamienicy z przynależną działką, która nie jest jenak ogrodzona.
Chciałabym tam nauczyć go żeby biegał sobie bez smyczy.
Nie wiem jednak jak go nauczyć, żeby nie zwiewał i słuchał, jak go wołam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...