Jump to content
Dogomania

watek do zamkniecia i usunięcia


kasiek.

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiek.']22-01-2011 Znalazłam dziś w Falenicy ul.Filmowa małego pieska w typie pinczerka ,młodziutki szczeniaczek ,czarny ,podpalany piesek .Nie miał nawet obróżki.Azyl pod Psim Aniołem ,go nie przyjął .Wróciłam więc z nim do domu ,ale nie mogę go nawet przetrzymać ,mam swoją dużą , sunię .Był b.głodny.Bardzo proszę o pomoc -może ktoś będzie mógł go zabrać ,jak oddam go na Paluch to zginie
Być może jak znajdzie tymczas ,to Azyl go zabierze po 2-tyg ,a może ktoś wie czy komuś nie zaginął?
kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i na forum
[URL]http://zaginionepsy.pl/zdjecia/8426_1_1295722165.jpg[/URL]
[URL]http://zaginionepsy.pl/zdjecia/8426_2_1295722165.jpg[/URL][/QUOTE]


zadzwoń do mnie, kontakt podam Ci na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']czyżby pojawiła się szansa na dt?[/QUOTE]

wzięłabym go na dt, ale musi najpierw zostać przebadany, bo w moim domu są przypadki bardzo ciężkie (chore lub skrzywdzone) i nie moge pozwolić sobie na wprowadzenie chorego psa lub agresywnego, choćby nie wiem jak mi kroiło się serce. Pies ma sympatycznego ryjofonka, ale to o niczym nie świadczy.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że on w Warszawie może to mogłabym podjechać i porobić jakieś lepsze zdjęcie do ogłoszeń bo te nie są najlepszej jakości (pewnie z komórki). A Ty chciałaś go wziać na dt? Co to znaczy że bywa agresywny?
Wstawiłyście go może na pinczerki?

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jest świetny ale nikt tam niestety nie zagląda. Zapraszam. Dbajmy proszę o ten wątek wspólnie, bo założycielka go tylko otworzyła i zniknęła. Ja ostatnio wyszukałam i powklejałam tam trochę zdjęć [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178757-Pinczery-miniaturowe-i-psy-w-typie-szukające-domów-z-całej-Polski./page4[/URL] Ta Kropka z Głowna wklejona tuż przed "młodym znajdkiem"też bardzo potrzebuje domu tymczasowego, bo ta jej agresja to prawdopodobnie ze strachu. Inga spójrz na nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']na nieodpłatnego weta mam pomysł, natomiast na zdobycie kasy na badania laboratoryjne - nie.
Myślcie Dogomaniacy, bo trzeba maluchowi pomóc.[/QUOTE]
A o jakich testach piszesz, chcesz mu zrobić badania na parwo?

Link to comment
Share on other sites

No to "trochę" będzie kosztować...
A mały ma jakieś ogłoszenia w necie, bo mogę poprosić o cafe dla niego - może się znajdzie dom docelowy?
Kasiek jeśli chcesz ogłoszenie dla małego na cafe to napisz jaki ma być tekst i namiary do ogłoszeń - to jutro poproszę o zrobienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']A o jakich testach piszesz, chcesz mu zrobić badania na parwo?[/QUOTE]

parwo i krew z wątrobą i nerkami. Przy nerkach sie nie upieram, ale wątrobowe - obowiązkowe. Szczepienie nosówki - też trzeba pomyśleć, bo to mały szczawik.

Link to comment
Share on other sites

Z pysia mu patrzy młodziakiem.
Dobrze, że szukasz, bo jak taki zbój, to nie mogłabym go wziąć, bo jeden z moich pięciu kotów jest bardzo ciężko chory na serce i żyje na kredyt.
Tylko proszę, patrz dobrze, czy to nie jakieś kolejne wywłoki ci potencjalni opiekunowie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...